ÜVBflBÜan Pieter van den Bulck 28 I familieberichten dinsdag 27 april 2010 HI0ns0nilnq.nl Geloof, hoop en liefde, maar de grootste daarvan is de liefde. Met al haar levenslust heeft zij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die we samen mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve, zorgzame vrouw en onze allerliefste mama Bianca Snoek-Verschueren •fr JS mei 1974 f25 april 2010 Rob Snoek Ralph, Manon Marconistraat 29 4416 DH Kruiningen Er is gelegenheid om persoonlijk afscheid van Bianca te nemen op woensdag.28 april van 20.00 tot 21.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gra venpolder. De uitvaartdienst zal worden gehouden donderdag 29 april om 10.30 uur in de parochiekerk O.L.V. Onbevlekt Ontvangen te Hansweert, waarna aansluitend omstreeks 12.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er in het Dorpshuis, Berghoekstraat 3 te Kruiningen, gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis. Onze dank gaat uit naar dr. Risseeuw, UZ Antwerpen en Allévo Thuiszorg voor de goede en liefdevolle verzorging. De mooiste herinneringen zijn die welke wij in stilte in ons hart bewaren. Verdrietig zijn wij nu we afscheid moeten nemen van onze lieve, dappere dochter, zus, schoonzus en tante "Mit" Bianca Ron en Gusta Verschueren Peter en Ankie, Sven Jeroen en Monique 25 april 2010 Met veel verdriet geven wij kennis van het overlijden van onze lieve, dappere schoondochter en schoonzusje Bianca Goes: Simon Snoek Joke Snoek-Meijer Hansweert: Toon Snoek Ingrid Snoek-Balke 25 april 2010 I Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve buur- I vrouw Bianca We wensen Rob, Ralph en Manon veel sterkte toe. j Pedro en Linda Sandee Julia, Angela, Noa, Daan De liefde vergaat nimmer alles verdraagt ze. We zijn ontzettend -verdrietig omdat we veel te vroeg afscheid hebben moeten nemen van Bianca Snoek Onze lieve vriendin en trouw lid van de kindemevendienst. We wensen Rob, R.alph en Manon alle krücht om dit verlies en gemis te dragen. Parochie Oost-Zuid-Beveland Danielle en Zofia - kindemevendienst Hansweert Bianca de lieve vrouw van Rob en de lieve mama van Ralph en Manon is naar de hemel gegaan. Voor haar en jullie branden we een kaarsje. Leerlingen, meester, juffen en ouders vancbs 'de Welle' Kruiningen Bianca Snoek-Verschueren Op 25 april 2010 ontvingen wij het bericht van het over lijden van Bianca, de echtgenote van onze collega Rob Snoek. We wisten dat Bianca ongeneeslijk ziek was. Ondanks haar bewonderenswaardige wil en haar enorme kracht was het haar niet langer gegund om bij haar geliefde gezin te mogen blijven. Haar overlijden komt dan toch nog als een schok. Wij wensen Rob, zijn kinderen en iedereen die Bianca een warm hart toedraagt, veel sterkte toe voor nu en in de komende tijd om dit grote verlies te kunnen dragen. collega's afdeling Organisatie en Personeelszaken, overige collega's en directie, de gemeenteraad en het college van burgemeester en wethouders van Reimerswaal Verdrietig, maar dankbaar voor de zeer lange tijd dat zij in ons midden was, geven wij u kennis van het overlijden van onze dierbare tante Trüus Geertrui da de Kok-Breen 9-9-1919 Goes 25-4-2010 Ossendrecht: Pirn Breen en Ria van de Berg Goes: Dimmen en Marie-fosé Breen Goes: Cobie Breen Domburg: Kees Breen Goes: Henk Bleuzé en Diny Melissen Willemstad: Bert Bleuzé en Maaike van Ree Kruiningen: Joen Matty Noordhoek Achterneven en -nichten Correspondentieadres: H. Bleuzé Kastanjestraat 297 4462 VD Goes Gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 28 april van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes. De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op donderdag 29 april om 11.00 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middel burg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Voor haar een verlossing Voor anderen groot verdriet Erg hard heeft ze gevochten Meer kracht was er niet Bedroefd zijn wij na het overlijden van Bianca Snoek-Verschueren Onze gedachten gaan uit naar Rob, de kinderen en naaste familie. Wij wensen hun veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Directie en personeel Installatiebedrijf Wisse b.v. Met leedwezen vernamen wij het overlijden van de heer Jo de Quartel oud-conrector van de SSGM Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met het verwerken van het verlies van deze markante persoonlijkheid. Directie en personeel Nehalennia ssg M.A. Wagensveld-Heeren wild. rector Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat, na een laatste moeilijke levensperiode, toch nog plotseling is overleden mijn lieve man, onze vader, groot- en overgrootvader Johannis Traas Ridder in de Orde van Oranje Nassau 's-Heer Arendskerke, 15 september 1921 Goes, 25 april 2010 Goes: C.C. Traas-Kloet Krabbendijke: Lia en Max Evelien en Ruud, Sanne Hong Kong: Arjen en Rachel Atlanta (U.S.A.): Julian Lorenzo Oldbury (U.K.): Cory en Julie Zorgcentrum Randhof 's-Heer Elsdorpweg 18, K 304 4461 WL Goes De afscheidsdienst wordt zaterdag 1 mei om 10.30 uur gehouden in rouwcentrum "De Bevelanden", Geldelooze pad 20 te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te 's-Heer Arendskerke. Na. de begrafenis is er in het rouwcentrum gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar dokter Slager, dokter Waltman en het verzorgend personeel van Randhof te Goes. Het bestuur van het Openbaar Primair Onderwijs Walcheren heeft met leedwezen kennisgenomen van het overlijden van de heer Hij was de laatste periode als leerkracht van groep 7/8 verbonden aan Archipelschool De Bijenburch in Middelburg. Wij zijn dankbaar voor de manier waarop hij zich met hart en ziel voor de leerlingen en het onderwijs op verschillende Archipelscholen heeft ingezet. Wij wensen zijn kinderen, verdere familie en vrienden troost toe. Cor Kuyvenhoven en Cees Corstanje, Raad van Bestuur Archipel Scholen Ons bereikte het treurige bericht dat de vader van onze leerlinge Ellen van den Bulck de heer Pieter van den Bulck is overleden. Wij wensen Ellen en haar familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens leerlingen, medewerkers en directie van het Scheldemond College H.J. van Arenthals, rector We zijn getroffen door het overlijden van de vader van onze leerlinge en klasgenote Ellen de heer Pieter van den Bulck We voelen mee met Ellen en zullen haar helpen in deze tijd. Namens de leerlingen van klas V6, Nina, Robert, Rob, Sven, Mark, Rebecca, Robbert, Zoë, Annick, Shariyar, Chelsey, Glenn, Yannick, Rikky, Annemarie, Nando, Wilco, Caro, Tomas, Angela, Tim en Dyon Monique Reijnierse-Boon, mentor Scheldemond College Dankbaar dat hem verder lijden bespaard is gebleven, geven wij kennis van het overlijden van onze zwager en oom A. Monteau in de leeftijd van 78 jaar F.A. de Pooter N.W. de Pooter-Kurvink neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 60