Colofon Natasja de Waele üTdf WB Bstóitsii de Groot-de Kam bv tel. 0118-612868 Hlensenlinq.nl DverJadsr] Met droefheid hebben wij afscheid genomen van onze zus, schoonzus en tante Eerwaarde Zuster Ferdinanda Clementina Christina Lambert Geridderd in de Orde van Oranje Nassau A Vogelwaarde, t Bergen op Zoom, 13 augustus 1927 19april2010 Begraven op de Rooms-katholieke begraafplaats te Bergen op Zoom Axel Piet t en Agnes Lambert- de Bruijn Vogelwaarde Willy en Rie Lambert- Hamelink Hulst Lien en Piet de Rijcke- Lambert De Zilk Ria en Niek Stet- Lambert Gouda Cees f en Connie Lambert- Stoelïnga Vogelwaarde Leon en Celine Lambert- Verrassel Vogelwaarde Annie en Jac t Hiel- Lambert Axel Eduard t en Annie Lambert- van Gremberghe Maassluis Rosiet en Kees van den Akker- Lambert Kloosterzande Ferdie en Joke Lambert- Sey Rieke Goossen Kinderen en kleinkinden Correspondentie adres: L. de Rijcke- Lambert Pooterslaan 89 4561 ZM Hulst Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden, je hebt het dapper gedaan. Wie kan begrijpen hoe je hebt geleden, wie kan voelen wat je hebt doorstaan. Rust nu maar uit. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder, oma, zus, schoonzus en tante Annie Bleijenberg-Sturms echtgenote van George Bleijenberg Zij overleed in de leeftijd van 63 jaar. Westdorpe: George Bleijenberg Spui: Rico en Petra Romy, Ma rit Familie Bleijenberg Familie Sturms Wij zijn het personeel van de afdeling "Meander" van De Blaauwe Hoeve dankbaar voor hun goede zorgen. 20 april 2010 Schuttersweide 15,4554 CX Westdorpe De crematie heeft in besloten familiekring plaatsgevonden. In WoonZorgCentrum-Antonius te Kloosterzande hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Germaine Amelia Livina Hermans "A- Sluis, 10-8 - 1911 f Kloosterzande, 25-4-2010 weduwe van Jacobus Johannes Maria van den Elshout Hulst: René en José van den Elshout-Mol Mierlo: Marian en Ralph, Bas Hulst: Annet en Desiré, Mats Correspondentieadres: Spoorwaterstraat 41 4561 ZH Hulst De uitvaartdienst zal plaatshebben op zaterdag 1 mei 2010 om 10.30 uur in de kapel van De Blaauwe Hoeve, Truffinoweg 2 te Hulst, waarna de begrafenis zal plaats vinden op de begraafplaats aan de van der Maelstedeweg te Hulst. Afscheid nemen van haar is mogelijk vrijdag 30 april 2010 van 19.00 - 19.30 uur in het mortuarium van W.Z.C.- Antonius, Pastoor Versterplein 1 te Kloosterzande. Gaarne schriftelijke condoleance. Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen. dinsdag 27 april 2010 Opeens was er nog zo veel te zeggen. Opeens was er nog zo veel te vragen. Opeens is het te laat. Gekomen tot de leeftijd der sterken is plotseling van ons heengegaan onze lieve pa en opa Lucien de Buck weduwnaar van Alma Rosalia Goossens A 's Gravenhage, t Sas van Gent, 31 oktober 1921 25 april 2010 Westdorpe: Jeannine en Paul Schelkens-de Buck Michel en Vera Monique en Alain Geneviève Leek: Walter en Tilly de Buck- van Hulle Marjolein Wouter en Hilma, Correspondentieadres: Singel 67,4554 CP Westdorpe De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 28 april om 13.00 uur in de aula van rouwcentrum Terneuzen, Rooseveltlaan 6, waarna de crematie in stilte zal volgen. Voorafgaand aan de dienst is er vanaf 12.15 uur gelegenheid om afscheid te nemen van pa en de familie persoonlijk te condoleren in bovengenoemd rouw centrum. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschou wen. familieberichten 129 188® KBtö Door de vele belangstelling en het betoonde meeleven na het overlijden en bij de begrafenis van onze geliefde moeder, groot- en overgrootmoeder Pieternella Francina Zandijk-Duinkerke is het voor ons onmogelijk om eenieder persoonlijk te bedanken. Daarom willen wij langs deze weg iedereen onze welgemeende dank betuigen. Familie Zandijk Emmeloord, april 2010 "Dag aan dag draagt Hij ons" Tijdens haar ziekte en na het overlijden van onze moeder en oma Wilhelmina Antonia Kaljouw-Verbeek hebben wij veel troostende woorden en medeleven ontvangen. Via deze weg onze hartelijke dank. Cobi en Chiel Kaijser-Kaljouw Ina en Wim de Bruijne-Kaljouw Kinderen en kleinkinderen Terneuzen, april 2010 Tijdens je leven heb je je naam zonder meer eer aangedaan. Je liefde, warmte en zorgzaamheid kon je aan vele mensen kwijt. Dat gaf jouw leven grote inhoud, daarom is het voor ons nu zo koud. Wij zullen moeten proberen op fijne herinneringen te teren. Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve dochter en mijn zus in de leeftijd van 39 jaar. Biervliet: Hans en Elly de Waele - de Ruijsscher Schoondijke: Dimitri de Waele Schoondijke, 18 april 2010 Correspondentieadres: Keizer Karelstraat 21 4521 AE Biervliet De crematieplechtigheid heeft in familiekring plaatsgevonden. REQUIEM u itvaartve rzo rgi n g Informatiecentrum en uitvaartwinkel. Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl Slufttijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze buurman Jan de Kam Wij wensen de familie sterkte toe bij het dragen van dit verlies Mevrouw N. Looij Familie J. Verhage Familie A.W. Janse Familie Flijmans- v.d. Bergh Familie G. Wijers Familie J. de Witte Familie W. Duvekot Familie de Visser Familie J. Lozie Familie A. de Visser Familie A. Maljaars Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging, kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-maif pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenl.ivi Meer informatie op www.pzc.ni

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 31