301 sport Kloetinge laat het aankomen Seizoen CPC krijgt staartje Goes kan titel zo goed als vergeten SSV65 moet hopen op na nederlaag bij Haarsteeg misstap concurrentie Alles komt voor Kloetinge aan op de laatste niet de motivatie opbrengen competitiewedstrijd tegen kampioen Heerjansdam. van eerder dit seizoen' Opnieuw volstaat daarin een punt voor promotie. maandag 26 april 2010 VLISSINGEN - Voor GPC Vlissingen krijgt het voetbalseizoen een staartje. De Walcherse ploeg moet via de nacompetitie het eersteklas- seschap veilig zien te stellen. GPC Vlissingen verloor zaterdag in eigen huis van Nieuw Lekkerland (0-2) en eindigde hierdoor op de elfde plaats. De ploeg van trainer André Maas komt in het pinkster- weekeinde (22 en 24 mei) in actie voor de nacompetitie. „We krijgen nu de tijd om tal van geblesseeer- de spelers op te lappen", aldus Maas. GPC kwam zaterdag tegen Nieuw Lekkerland al in de derde minuut op achterstand, toen Ruben Mu- noz een misverstand tussen doel man Leon Weeda en verdediger Najim Boughmari afstrafte. Ricar- do de Nooijer kopte tien minuten voor de pauze de gelijkmaker te gen de touwen, maar het doelpunt werd om onduidelijke redenen af gekeurd. Nieuw Lekkerland beslis te diep in de tweede helft de wed strijd. Damien Muller schoot in de zeventigste minuut raak. Daar ging overigens wel een overtreding aan vooraf, maar dat ontging de scheidsrechter. GPC treft volgende week Terneuzense Boys nog. WGZ-Terneuzense Boys 3-1 (3-0). Terneuzense Boys raakte in de strijd om de zevende plaats ver der achterop bij Nivo Sparta. De Zeeuws-Vlamingen kregen met 3-1 klop van WGZ en moeten hopen op een wonder in de laatste com petitiewedstrijd. Terneuzense Boys keerde teleurge steld huiswaarts. De Zeeuws-Vla mingen keken na vier minuten door treffers van Mike Delavo en Kees Duitemeijer (eigen doelpunt) al tegen een 2-0-achterstand aan en liepen vooral voor rust achter WGZ aan. leroen Bezemer bepaal de de ruststand op 3-0. „In de tweede helft hebben we ons goed herpakt en via de flanken gevoet bald", vond Boys-trainer Karl Verg ouwen. De ploeg wist ook nog een keer te scoren. Gokhan Ersahin mikte raak: 3-1. Mervin Niemantsverdriet (rechts) gaat het duel aan met een verdediger van Rijsoord. foto Willem Mieras 'Hopelijk kan Heerjansdam Niels Kole, aanvoerder van Kloetinge VLIJMEN - Zondag-tweedeklasser Goes verzuimde om in de uitwed strijd tegen Haarsteeg te profiteren van het puntenverlies van de voor naamste concurrenten in de titel strijd. De ploeg van trainer Kees van der Sluis verloor in Vlijmen met 1-2 en zakte hierdoor naar de derde plaats op de ranglijst. Na de snelle openingstreffer van Jorg van Oyen (1-0) in de elfde mi nuut kwam Goes al snel weer op gelijke hoogte via Robin de Pagter: 1-1. De ploegen waren voor rust aan elkaar gewaagd, maar toch werd het na 25 minuten 2-1 toen lorg van Oyen zich knap vrij draai de en de bal inschoot. De tweede helft begon met een sterk Goes, dat echter al in de 50e minuut Lun- ven Vermeer verloor na een rode kaart. Het lukte de Zeeuwen niet meer om in deze ondertalsituatie de wedstrijd naar zich toe te trek ken en de ploeg leek gaandeweg de tweede helft steeds meer tegen zichzelf te gaan voetballen. Haarsteeg kreeg nog wel enkele mogelijkheden om de wedstrijd vroegtijdig te beslissen, maar om dat ook zij niet tot scoren wisten te komen, bleef het spannend tot het laatste fluitsignaal. Volgende week speelt Goes thuis tegen RKD- VC, terwijl koploper Jeka op be zoek gaat bij EBOH, de nieuwe nummer twee op de ranglijst. Jeka-Terneuzen 3-3 (2-1). Na een tumultueus duel met titelkandi daat Jeka, vertrok Terneuzen gister middag met een punt uit Breda (3-3)- Do ploeg van trainer Die- derik Hiensch kon tot twee keer toe een voorsprong niet vasthou den, verloor Roel Alberti vlak voor tijd met een rode kaart, maar heeft nog wel kans op een plek in de na competitie. De Zeeuws-Vlaamse zondag-twee deklasser is daarbij afhankelijk van de ploeg die de competitie als der de afsluit. Die formatie speelt een beslissingsduel om promotie met een nummer drie uit een andere tweede klasse. Als de klassegenoot van Terneuzen wint, mag de Zeeuws-Vlaamse ploeg als 'vervan ger' de nacompetitie in. Tegen Jeka was Terneuzen in de openingsfase de betere ploeg. Do minique Verlinde kopte na ruim een half uur de 0-1 binnen. Vlak voor rust boog Jeka die achter stand om in een 2-1-voorsprong, maar via Roel Alberti en Fabian Wilson (kopballen uit voorzetten van Remco van Leeuwen) toonde Terneuzen veerkracht (2-3). Jeka voerde de druk op en kwam tien minuten voor tijd op 3-3. Beide teams beëindigden het duel met tien man. door Tom Vennink MIDDELBURG - Bruse Boys en FC Dauwendaele hebben rechtstreek se promotie naar de eerste klasse in eigen hand. De twee clubs de len de tweede plek met drie pun ten meer dan SSV'65. Serooskerke - SSV'65 2-3: Seroos- kerke had het beste van het spel. Uitgespeelde kansen kwamen er echter niet. Frank Allaart opende de score in de 54e minuut. SSV'65 kwam terug toen Souliman Abali de bal in het doel schoof SSV drukte door en kwam met 1-2 voor nadat Pim Bruins eenvoudig af kon werken. Aan beide kanten werd daarna een strafschop benut (Mitchel van Belzen namens SSV en Arno Melaard voor Seroos). In de laatste minuut leek de 3-3 te vallen na een rommelige situatie. De bal had de doellijn echter niet gepasseerd volgens de arbiter, waardoor SSV met 2-3 won. Oostkapelle-Bruse Boys 5-1 (2-1): Turgut Kizilarslan 1-0, Frank Dekker 2-0, Gerard Vogel 2-1, Arjen Pattenier 3-1, Arjen Pattenier 4-1, Frank Dekker 5-1. VVC'68-Arnemuiden 2-2 (1-1): Rick Baay 1-0, Yannick Schaier 1-1, Danny Withagen 2-1, Yannick Schaier 2-2. Zaamslag - Zwaluwe 5-0 (1-0): Peter Dieleman 1-0, Marvin van der Staal 2-0, Jordy Bakker 3-0, Peter Dieleman 4-0, Vinzenz Jansen 5-0. Veere-FC Dauwendaele 3-6 (2-2). Jasper Leuvelink 0-1, Giovanni Wattel 1-1, Jasper Leuvelink 1-2, Silvion Ura- nie 2-2, Joran Moes 2-3, Jasper Leu velink 2-4, Davy Ernest 2-5, Jaap de Kroo 2-6, Ronnie Louwerse 3-6. Duiveland-Wieldrecht 2-2 (2-1). 17. Wilmar van de Sande 1-0, 22. Marco Vrolijk 1-1, 31. Ronald Zwager 2-1, 69. Ralf Verschuren 2-2.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 84