fi7 Met Aardenburg pakt Zegers Biervliet en IJzendijke nek aan nek 321 sport In het thuisduel met BSC zet Aardenburg de kroon op een prachtig seizoen. Dankzij een keer heen Aardenburg gescoord m 3-2-zege is het kampioen van de derde klasse. boven drie goais per wedstrijd. Dure nederlaag voor Goes bij Haarsteeg Hoek 2 wordt vierde, gelijkspel Zaamslag 2 Terneuzense Boys 2 naar hoogste niveau De Bruinvis sluit af met overwinning Nederlaag voor reserves De Schelde *- r 21 duels. Het gemiddelde ligt dus maandag 26 april 2010 VLIJMEN Zondag-tweedeklasser Goes ver zuimde om in de uitwedstrijd te gen Haarsteeg te profiteren van het puntenverlies van de voornaamste concurrenten in de titelstrijd. De ploeg van trainer Kees van der Sluis verloor in Vlijmen met 2-1 en zakte naar de derde plaats. De enige treffer voor Goes kwam op naam van Robin de Pagter. Na een 2-1-achterstand bij rust begon Goes in de tweede helft sterk. Het verloor echter in de vijftigste mi nuut Lunven Vermeer met een ro de kaart en kon niet meer scoren. LEERDAM Het tweede team van Hoek verze kerde zich zaterdag van de vierde plaats in de reserve hoofdklasse. Het uitduel met LRC 2 eindigde in 1-1. De enige treffer voor Hoek kwam op naam van Remco Felius. Het reeds gedegradeerde Zaamslag 2 hield middenmoter WGZ 2 in Zwijndrecht op een 2-2-gelijkspel. Rens van Bendegem schoot Zaam slag 2 op voorsprong, maar voor rust was de stand weer in even wicht. In de tweede helft werd het eerst 2-1, waarna Ad Verlinde met een knappe kopbal voor 2-2 zorgde. DORDRECHT Het tweede elftal van Terneuzense Boys speelt komend seizoen weer in de reserve hoofdklasse. In het uitduel met Oranje Wit 2, de num mer negen van de ranglijst, had de koploper nog één punt nodig maar won het met 0-1. De enige treffer in Dordrecht kwam op naam van aanvaller Marco Faassen, die dit sei zoen lang met blessureleed kamp te. De formatie van trainer Jaap Pij- pelink werd door de zege onbereik baar voor de concurrentie en keert terug op het hoogste niveau. DEN BOSCH De waterpoloërs van De Bruinvis sloten het seizoen af met een zege. In Den Bosch was de vierdeklasser met 6-4 te sterk voor het derde team van Aquamigos. De bezoe kers leidden bijna halverwege met 0-4, maar zagen de opponent terug komen tot 2-4. Via 2-5 werd het ver volgens 4-5, maar De Bruinvis wist de rust te bewaren en won met 4-6. De treffers kwamen op naam van Gert Jan Ramondt (2x), Jerèmy Vercruysse, Tim Roeb, Danny Soe- tens en Jan Willem Ramondt. WIJK EN AALBURG Omdat het te veel kansen onbenut liet, ging het team van De Schelde 2 onderuit bij ZVDO'74. De Terneu zense waterpoloërs verloren met 8-5. Aan het eind van de eerste pe riode leidde De Schelde 2 nog wel met 1-2, maar ZVDO'74 liep via 4-3 uit naar een 8-3-voorsprong. De Schelde 2 had nog wel een goede laatste periode, maar verder dan 8-5 kwam de ploeg niet. Machiel Weimar, Ad Jan Hoste, Ivar Jansen van Roosendaal, Jeroen Bleijnberg en Jeroen de Putter scoorden. door Eddy van der Hooft TERNEUZEN - IJzendijke en Bier vliet wisselden in de vijfde klasse A van het zondagvoetbal van plaats, omdat IJzendijke (alweer voor de tweede keer) met 0-1 van Groede verloor en Biervliet tegen Hulsterloo (2-2) een punt uit het vuur kon slepen. Beide ploegen staan nu op 53 punten uit 23 wed strijden, maar het doelsaldo van Biervliet is beter dan dat van IJzen dijke. Sluiskil had de achterstand op de koplopers tot drie punten terug kunnen brengen maar leed een duidelijke 3-0-nederlaag bij Zee land Sport. Philippine versloeg Schoondijke met 4-2 en neemt nu weer de vierde plaats in. IJzendijke-Groede 0-1 (0-1): IJzen dijke bleef voor de rust ver verwij derd van zijn beste vorm en kon ook geen enkele kans afdwingen. Groede had het beste yan het spel en kwam na een half uur spelen ook verdiend op voorsprong door een doelpunt van Quinten de Muer. Na de hervatting moest IJ zendijke wel komen, maar de be zoekers verdedigden sterk en bo den de thuisclub niet de ruimte om de stand in evenwicht te breng en. Tot meer dan wat halve kan sen kwam IJzendijke niet. Hulsterloo-Biervliet 2-2 (1-1): Hulsterloo had over het algemeen het beste van het spel, kwam tot twee keer toe op voorsprong, maar moest ook twee keer consta teren dat Biervliet over de nodige veerkracht beschikt. Eric Goossens opende in de 26e minuut de score maar op slag van rust werd het 1-1 uit een door Eric Adam benutte strafschop. In de tweede helft duurde het tot de 85e minuut voor dat Eric Goossens nog eens kon scoren, maar twee minuten later was het Derek de Booy die een punt voor Biervliet redde. Zeeland Sport-Sluiskil 3-0 (0-0): Sluiskil had voor de rust het heft in handen, maar schoot zichzelf in de voet toen Timecin Yilmaz rood kreeg. Daarna kwam Zeeland Sport steeds beter in de wedstrijd. Na een uur spelen werd het 1-0 door Aarnoud Stok, waarna de Vlissingers het karwei afmaakten door treffers van Wesley van Ef- frink en opnieuw Stok. Philippine-Schoondijke 4-2 (3-0): Philippine kwam al vroeg op voorsprong door een doelpunt van Timo de Bock en speelde een gewonnen wedstrijd nadat Maar ten van Hecke voor 2-0 had ge zorgd. Daarna scoorde Timo de Bock nog eens twee keer (een keer voor en een keer na de rust). Toen de thuisclub een tandje terugscha kelde konden Rein Risseeuw en Jacco Seen de stand een draaglijker aanzien geven: 4-2. Sluis-Vogel waarde 4-0 (2-0): Sluis had weinig te vrezen van het naar de laatste plaats gezakte Vogel waarde, dat geen moment een vuist kon maken. Tijmen Her mans en Bennie Pladdet brachten de stand in de eerste twintig minu ten op 2-0. In de tweede helft werd het door een eigen doelpunt (uit een voorzet van Bas van Hoe ve) 3-0 voordat John du Fossé de eindstand op 4-0 kon brengen. Terhole-Graauw 0-0 (0-0). De der by tussen Terhole en Graauw kon niet echt boeien. Beide ploegen speelden voorzichtig en dwongen ook nauwelijks kansen af. Uitein delijk eindigde het duel in een te rechte 0-0. Hoofdplaat-SDO'63 3-0 (1-0): Hoofdplaat was de hele wedstrijd de bovenliggende ploeg (na rust nog meer dan ervoor) en won ver diend met 3-0. Kevin Burkey bracht de score in de eerste helft op gang, waarna het 2-0 en 3-0 werd door Marvin Cornelis en Raymond Eggermont. Niek van Sprundel, de vertrekkende topscorer van Aardenburg, spuit met champagne nadat het kampioenschap in de derde klasse van het zondagvoetbal is veiliggesteld. foto Peter Nicolas

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 72