36I ort Winnend doelpunt Mark Boot sterkste bij Dagmar van Beveren clubcross De Uitlaat Tegenvaller tennissers Zierikzee EERSTE KLASSE G Jf ^0 De korfballers van All Ready incasseren de grootste ne derlaag van het seizoen. Bij Tjoba wordt het Zierikzeese fn t!en vddwcdstnj'den heeft A"Rea- Vermeulen herstelt voorbeeldig dy dit seizoen 73 keer gescoord. Een t0cUÜ IT10t 25-8 kansloos golaton. laag gemiddelde van 7,3 per duel. All Ready-aanvoerder Jan-Willem van Nieuwenhuijze wordt fel op de huid gezeten door twee spelers van Tjoba. foto Johan van der Heijden maandag 26 april 2010 door Sven Bakker ROOSENDAAL - De tennissers van Zierikzee hebben een flinke kater overgehouden aan de derde speel dag in vierde klasse landelijk ge mengd van gisteren. In en tegen Roosendaal werd er tegen de de gradatieconcurrent met 6-2 verlo ren en daarmee nestelde Zierikzee zich in een moeilijke positie om zich nog te handhaven in de vier de klasse. Vooral omdat de Vlissingers van De Schelde, de derde degradatie klant, een dikke zege (7-1) tegen Roosendaal hadden neergezet, werd het uitzicht van Zierikzee op lijfsbehoud er niet beter op. Voor Zierikzee rest niets anders dan zo veel mogelijk punten sprokkelen, een dikke overwinning behalen te gen De Schelde en hopen dat Mer- lyn Atoon op tijd hersteld is van een blessure om nog enkele belang rijke punten binnen te halen. Tegen Roosendaal werden de eni ge twee punten binnengehaald door het enkelspel van Tinta Hen driks en het gemengddubbelspel van Hendriks en Pieter Boot. Ellis Payet, Boot en Thomas le Clercq verloren hun enkelspel. Ook de dubbels van Hendris/Payet, Boot/Le Clercq en Payet/Le Clercq leverden geen punten op. Aan staande twee speeldagen wordt het voor Zierikzee lastig om veel punten te halen, want dan staan de confrontaties met kampioens kandidaat Vierhoeven en Smash Boz op het programma. Op de zes de speeldag moet het gebeuren te gen De Schelde. Het vrouwenteam van Duive- land boekte in de tweede klasse de derde overwinning op een rij door thuis tegen De Klappers uit Krab- bendijke met 5-1 te winnen. Bren- da de Bruine, Linda Verbraak en Renate Renger wonnen hun enkel, terwijl Monique Deurloo het eni ge punt liet liggen. Ook de dubbels van Deurloo/Angela Kouwenberg en De Bruine/Renger gingen ge wonnen. De Duivelandse mannen kwa men zonder punten terug uit Ter- neuzen. In de vierde klasse werd er met 6-0 verloren van Animo, de huidige koploper in de poule. Voor Duiveland wordt het tijd punten te gaan halen tijdens de aanstaande speeldagen, want in de huidige tussenstand komt het team niet verder dan twee punten. GOES - Supercompensatie is een trainingsmethode waarbij na een zware belasting en daarna rust een goede prestatie geleverd kan wor den. Voor de nummers één en twee van de twintig kilometer lan ge Oosterscheldeloop, Alwin Ver meulen en Wilko de Vos (beiden van AV'56), blijkt deze methode te kloppen. Een week na de Zeeuws-Vlaamse marathon liepen ze okselfris in Goes. Op de tien ki lometer won oud-AV'56-er Joost de Klerk in ruim 34 minuten. MIDDELBURG - De voetbalsters van WIK'57 boekten na een spannend slot een 1-0-zege op Veere. ZSC'62 en Bruse Boys konden de punten niet op eigen veld houden en lie pen tegen nederlagen aan. Het tweede van Bruse Boys scoorde tweemaal op bezoek bij koploper Walcheren, maar kreeg acht tref fers om de oren. WIK'57/Brouwershaven-Veere 1-0: Een stroeve eerste helft waar in veel balverlies werd geleden, werd gevolgd door een tweede helft waarin dat achterwege werd gelaten. WIK'57 kwam steeds be ter in de wedstrijd en kwam op 1-0 via een zelf afgeronde soloactie van Dagmar van Beveren. Hekken sluiter Veere kwam dicht bij de ge lijkmaker die uiteindelijk uitbleef door goed defensief werk. Bruse Boys-Klundert 0-5: De eer ste helft ging kansloos met 0-4 ver loren. Het elftal herpakte zich na rust, maar bereikte nooit haar ni veau in de warme lentezon. Ook Klundert liet niet het beste van haar spel zien in de laatste 45 mi nuten, maar scoorde nog wel. ZSC62-FC Dauwendaele 0-2: ZSC is door Dauwendaele bestraft voor het missen van talloze kan sen. In de derde minuut kwam Dauwendaele al op 1-0 via een strafschop. De beginfase was dui delijk voor de bezoeksters en die fase eindigde toen ZSC het roer overnam na de 0-2. De thuisploeg verwierf kans na kans.. Vlak voor rust miste Elène Opstal een grote kans op 1-2. Na rust drukte ZSC door, maar bleef vergeten te sco ren. Raquel Rijkers sprintte alleen op doel afj maar kreeg de bal niet tussen de palen. Ook het afstands schot van Judith Zweistra miste de roos. door Herman Heuvink VLIS5INGEN - Motorcrosser Mark Boot was bij de senioren de sterk ste in beide manches van de twee de clubwedstrijd van de MSV De Uitlaat in Vlissingen. Op het Sloe- havencircuit moest de motorcros ser uit Burgh-Haamstede de van een knieblessure herstellende Ste fan Hage uit Goes in de openings ronden voor laten gaan. Daarna nam de KTM-crosser het initiatief over en behield dat tot de finish. Achter zijn rug werd in beide man ches om de resterende podium plaatsen gevochten. Beide keren redde Hage het, voor Erik Koote. Daarachter finishte beide keren Erik van der Wekken. De meeste spanning was te vin den in de klasse 85 cc. In beide manches ging de strijd tussen de naamgenoten Guido Boone uit Mark Boot. Oost-Souburg en Marvin Boone uit Yerseke. Marvin Boone besliste na een fraaie strijd beide manches in zijn voordeel. Jordan Lee van Maaren won bij de kleine wielen. Bij de gemengde klasse veteranen en junioren MX1-3 was Mykel van de Goor de sterkste.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 62