Geluk lacht SKNWK eindelijk Twee keer geel is geen rood Herintreder Martin Stoel bezorgt Renesse op valreep overwinning ZSC'62 boekt vierde overwinning op rij SKNWK-SPUI In het degradatieduel met Spui verschaft SKNWK zich wat lucht in de staart van de derde klasse A. Kruiningen SKNWK is nog altiJd de enige en Spui staan nu onder de Nieuwerkerkers. niet heeft gelijkgespeeld. maandag 26 april 2010 derdeklasser die dit seizoen door Klaas Verspoor NIEUWERKERK - Scheidsrechter Vis sers uit Vught eiste in het degrada tieduel tussen SKNWK en Spui een hoofdrol voor zich op. De arbi ter verzuimde Spui-speler Michael van Mol na twee gele kaarten uit het veld te sturen. In de 23e en 81e minuut deelde Vis sers een gele kaart uit aan Van Mol, maar de optelsom was niet aan de leidsman besteed. Dit tot hi lariteit van het meegereisde Spui-publiek, dat het langs de lijn bijna uitbulderde van het lachen. Binnen het veld viel het niemand van SKNWK op, want die ploeg was meer bezig met het verdedi gen van de 2-1-voorsprong. Geconfronteerd met het voorval er kende Vissers zijn fout. „U hebt ge lijk. Dat is een foutje van me", zei hij terwijl hij zijn notitieblokje raadpleegde. De scheidsrechter, die pas zaterdagmorgen zijn aan stelling kreeg en eigenlijk 'Kogel vangers 2' in Willemstad moest fluiten, probeerde in zijn kleedka mer de wedstrijd te evalueren: „Het was een hectisch duel, maar zo werkt het. De scheidsrechter heeft het altijd gedaan." Vissers noteerde vervolgens in de bestuurskamer op het wedstrijdfor mulier slechts één kaart voor Van Mol. Ook de gele kaart die hij na af loop, na enig verbaal geweld, uit deelde aan een Spui-speler die zijn shirt had uitgetrokken kwam niet op het formulier terecht. En ook over het voorval waarbij de scheidsrechter een vlag naar zich gegooid zag worden, wenste Vis sers na afloop geen woord meer vuil te maken. SKNWK-speler George van Heukelom (links) en Spui-aanvoerder Ludwig Kalisvaart vochten menig duel met elkaar uit. In de 79e minuut kreeg Van Heuke- lom er tot zijn eigen verbazing zelfs een strafschop voor. foto Ronald den Dekker door Jos van Belzen MIDDELBURG - Bij Renesse zorgde een speler die zijn rentree maakte voor de winst. DZC'09 hield num mer twee Lewedorpse Boys in de bedwang en Ouwerkerk vond zijn Waterloo bij Vosmeer door twee strafschoppen. Dankzij een 2-1-overwinning op Lepelstraatse Boys werd Robur kampioen in de vijfde klasse B. Vosmeer-Ouwerkerk 2-0: De bes te kansen waren in de eerste helft voor de thuisploeg. Jeffrey Kruf, die eerder al twee goede mogelijk heden onbenut had gelaten, open de in de 35e minuut uit een straf schop de score: 1-0. Kort hierna had Robin Capelle pech met een inzet die tegen de paal eindigde. Gaandeweg de tweede helft kwam Ouwerkerk meer opzetten. Vos meer gaf de derde zege van dit sei zoen echter niet meer uit handen en liep in de slotfase uit naar 2-0, opnieuw uit een strafschop van Jef frey Kruf. Lewedorpse Boys-DZC'o9 2-2: In een wedstrijd die zich in een laag tempo afspeelde, leken de spelers van Lebo in gedachten al bezig met de nacompetitie. Toch leidde de ploeg halverwege met 1-0 door een treffer van Marcel Rooze: 1-0. Na de gelijkmaker van Raymond Sonneveld (1-1) bracht Rinaldo Martens de thuisploeg opnieuw op voorsprong: 2-1. In de slotfase kwamen de bezoekers weer op ge lijke hoogte via een strafschop van Raymond Sonneveld. Val Aan-Renesse 1-2: Voor rust waren de ploegen aan elkaar ge waagd met een 1-1-stand halverwe ge als gevolg. Na een kwartier werd de score namens de bezoe kers geopend door Lourens (0-1), waarna Erwin van de Zande al dan niet in buitenspelpositie gelijk maakte: 1-1. In de tweede helft was Renesse de betere ploeg. Toch duurde het tot aan de 82e minuut voordat dit ook op het scorebord tot uitdrukking kwam. De winnen de treffer kwam van een invaller die twee weken geleden voor het eerst weer was komen trainen. We gens de personele problemen bij Renesse werd hij - Martin Stoel - gisteren aan de selectie toege voegd. Ruim twintig minuten na dat hij als invaller aan zijn eerste (en wegens naderende vakantie ook laatste) wedstrijd was begon nen, werd Stoel matchwinnaar. Robur-Lepelstraatse Boys 2-1 (1-0). Dennis Weijers 1 -0, Marco Elshout 2-0, Roy van Loon 2-1. Hansweertse Boys-Volharding 4-0 (3-0). Nigel Beenhakker 1-0, Gerwin Coppoolse 2-0, 4-0, Tim Jacobusse 3-0. MIDDELBURG - De voetballers van ZSC'62 zullen balen dat het sei zoen bijna voorbij is. De Scharen- dijkse elf draaien als een tierelier. Zaterdag werd Nieuwland met 3-2 verslagen en dat was alweer de vierde opeenvolgende overwin ning van ZSC'62. Komende zater dag sluit de Schouwse ploeg het seizoen af met de uitwedstrijd te gen kampioen Heinkenszand. Het laatste nacompetitieticket (Wolfaartsdijk en Nieuwland heb ben er al één) gaat naar Domburg of's-Heer Arendskerke. ZSC'62-Nieuwland 3-2: De 1-0 vloog in de kruising uit de vrije trap van Gerard Verhoek. In dezelf de helft kopte Jos Erades zijn ploeg naar 2-0, maar bracht Steef de Rijke de spanning terug door 2-1 binnen te schieten. Een uur na het eerste fluitsignaal dreven de ploegen weer op dezelf de hoogte na de gelijkmaker van André Goedhart. ZSC'62 herpakte zich en pakte de winst via Robin Provoost. 's-Heer Arendskerke-Wolfaartsdijk 4-2 (2-1). Stefan van Sabben 1-0, Harm Fluijt 1-1, Stefan van Sabben 2-1, Walter de Kok 3-1, Stefan van Sabben 4-1, Harm Fluijt 4-2. Borssele-Bevelanders 1-2 (0-1). Rudi Clement 0-1, Marco Nieuwenhuyse 1-1, Rudi Clement 1-2. Domburg-Heinkenszand 1-5 (0-1). Tom Blomaard 0-1, Ronald Hendrikse 1-1 Tonny van Damme 1-2, Jeroen Ver- schiere 1-3, Maarten Griep 1-4 en 1-5. MZVC-Cadzand 0-0. SVD-Apollo'69 2-2 (0-1). Sander Na- gelkerke 0-1, Bas de Kraker 1-1, Kevin Savonije 1-2, Menno de Graaf 2-2 (strafschop). Wemeldinge-Hoedekenskerke 2-1 (2-1). Toine Gijzel 1-0, Sebastiaan Lag- rand 1 -1Pieter Bolle 2-1

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 58