Tholen Ontdek Authentiek Madeira PZC niek aanbod: originele, gelimiteerde ets School is makkelijk, als mijn rolstoel maar naar binnen kan." Liliane Fonds ABONNEE VOORDEEL Orginele gelimiteerde ets Maak kans op een extra prijs! X www.pzc.nl/webwinkel 42 maandag 26 april 2010 De ets is gemaakt door kunstenaar Mark Jurriens en laat een aantal bekende en markante gebouwen in Tholen zien. De ets is zeer fijn van lijnvoering waardoor de klein ste details nog zichtbaar zijn. Deze ets is de vierde in een serie van 6. Elke maand komt een nieuwe ets uit met markante gebouwen in de plaatsen/streken: Tholen, Zierikzee, Veere, Zeeuws Vlaanderen en Vlis- singen. Van iedere ets zijn slechts 500 genummerde exemplaren beschikbaar. Voor deze actie geldt het nummer van de ets tevens als lotnummer. Het formaat inclusief passe partout is 11 cm x 28 cm. Eén abonnee wint met zijn ets/lotnummer een bronzen beeld t.w.v. €179,- Met de winnaar wordt contact opgenomen. Zo profiteren abonnees De ets is verkrijgbaar in een passé partout en kost slechts 29,95*. De ets is ook ingelijst te koop voor 39,95*. Stuur bijgaande bon, volledig ingevuld naar Galerie Bellas Artes, Heuvelsweg 2, 4321 TG Kerkwerve of ga naar www.pzc.nl/abonneevoordeel en vul het formulier in. De levertijd is ongeveer 2 a 3 weken. Wees er snel bij, want op op! Exclusief verzendkosten. www.pzc.nl/abonneevoordeel Ja, ik bestel de ets van Tholen ingelijst a 39,95* aantal niet ingelijst a 29,95* aantal Naam Adres Geboortedatum E-mail Ik machtig Galerie Bellas Artes het bedrag éénmalig automa tisch af te schrijven van: Rekeningnummer Handtekening Stuur de bon volledig ingevuld naar: Galerie Bellas Artes, Heuvelsweg 2, 4321 TG Kerkwerve 8-/15-daagse fly-drive Portugal incl. huurauto, 5-sterren hotel en ontbijt vanaf 519,- Het prachtige, zonzekere en subtropische eiland Madeira ligt in de Atlantische Oceaan. Het milde klimaat zorgt voor een weelderige natuur met de mooiste bloemen en planten. Niet voor niets wordt Madeira het 'bloemeneiland' genoemd! Al wandelend langs de levada's ziet u Madeira op haar best! Het is bovendien een verrassend veelzijdig vakantie-eiland met ongekend veel mogelijkheden. De omgeving is adem benemend mooi en absoluut de moeite waard om op eigen gelegenheid te ontdekken! Daarom selecteerden wij voor u deze 8-/15-daagse fly-drive inclusief huurauto en verblijf in het 5-sterren Hotel Quinta Jardim Serra in Camara de Lobos. Bovendien krijgt u als lezer van deze krant met de actiecode WEG40004 40,- korting bij 2 personen... Tips voor uitstapjes Madeira is een prachtig eiland en is zeker de moeite waard om met de auto te verkennen. De mogelijkheden zijn heel divers waardoor u tijdens uw verblijf met gemak het hele eiland kunt bezichtigen. Het fraaie vissersdorpje Camara de Lobos heeft een heerlijke atmosfeer, met pittoreske vissershuisjes aan de haven. De legendarische Winston Churchill kwam hier graag om te schilderen! U mag beslist de bloemenmarkt in Funchal niet overslaan en neem ookeenduikinde natuurlijke zeewater baden van Porto Moniz. Maak ook zeker een natuurwandeling over de Paul da Serra hoogvlakte of over de smalle voetpaden langs de talrijke levadas (irrigatiekanaaltjes). En wilt u de flora en fauna van dit eiland optimaal ervaren, dan raden wij u aan een bezoek te brengen aan de tuinen van Quinta do Palheiro. Of stapt u op de boot voor een heerlijke stranddag op het eiland Porto Santo? Een boottocht rondom de llhas Desertas ('verla ten eilanden') is ook zeker de moeite waard! categorie reizen rondreizen Hotel Quinta Jardim Serra***** - Camara de Lobos Dit luxe hotel is gevestigd in een schitterend landhuis, dat in de 18e-eeuw gebouwd werd door de Britse Consul-generaal. Het landhuis ligt in een hooggelegen vallei en op 15 minuten rijden van de hoofdstad Funchal. Vanuit het landhuis heeft u een prachtig uitzicht over de oceaan en het wordt omringd door een uitgestrekte tuin met eeuwenoude bomen. Het hotel beschikt o.a. over een receptie, lift, restaurant, bar, biljart, in- ternethoek, een health-club met bar, massagemogelijkheden, fitnesscenter, verwarmd overdekt zwembad met badhand doekenservice (gratis), jacuzzi en Turks stoombad. Gratis parkeergelegenheid voor uw huurauto. Vertrekdata LR 38.108 op ma. en do. van 20/5 t/m 28/10 Adviesprijs* Lezersprijs* 8 dagen vanaf 539,- vanaf 519.- 15 dagen vanaf 769,- vanaf 749,- prijzen zijn per persoon, op basis van 2 personen. Inclusief: vliegreis Amsterdam-Funchal v.v. met transavia.com, luchtha venbelastingen, verblijf in 5-sterren Hotel Quinta Jardim Serra, ontbijt, 7 of 14 x 24 uur autohuur cat. A (Peugeot 107 of gelijkwaardig) bij 2 pers. of cat. D (Open Astra of gelijkwaardig) bij 3/4 pers. Exclusief: niet genoemde maaltijden, excursies en entreegelden, bijko mende kosten autohuur (zie website), reis-en annuleringsverzekering, Cala miteitenfonds 2,50 en reserveringskosten 17,50 per boeking (verplicht). Meer informatie en boeken: Ga naar onze webwinkel of bel met KRAS.NL tel. 0900 - 9697 0,15 pm) o.v.v. reisnummer LR 38.108. Alleen met de actiecode WEG40004 komt u in aanmerking voor het lezers- voordeei. SjKRAS BaM waarom zou Je moor betalen WEB VINKEL - Jahid, 17 jaar (Hadipur, Bangladesh) gratis plaatsing

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 46