J Dag lieve Oma Sonke 20 I familieberichten maandag 26 april 2010 ff) HIensefliinq.nl Het is tijd, ik moet nu gaan Ik zal geen afscheid nemen Kijk naar me uit in de regenbogen Hoog in de lucht Als de zon weer opkomt En de hele wereld nieuw is Kijk dan naar me uit en hou van me zoals ik van jullie gehouden heb. Diepbedroefd om wat zij achterlaat, maar dankbaar voor de liefde, ij steun en zorg waarmee zij ons heeft omringd, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve Mama, schoonmama, oma en ;f omi Maria Sophia de Kesel weduwe van Jan Leendert Harte Biervliet t Hoek 29 novenber 1930 24 april 2010 Hoek: Hoek: Loes en Hans Danielle en Wilmar Dylah, Lizzy, Dempsey Bobby-Jan en Debby Kyaro Sari en André t Lieve Omi Hoek, Te klein zijn wij om alles te weten. Te klein zijn wij om alles te begrijpen. Te klein zijn wij om jou nu al te verliezen. Maar, te groot zijn wij om veel van jou te houden. Te groot zijn wij om je nu al te missen. Dag lieve Omi. Verslagen staan wij stil bij het overlijden van ons lid Ronny de Witte Wij -herinneren Ronny als een vrolijke en vriendelijke man. "Axelerando" was zijn lust en zijn leven. Wij wensen de familie en Tineke veel sterkte met dit grote verlies. Bestuur, leiding en leden van muziekvereniging "Axelerando" Correspondentieadres: Keijzerstraat 19 4542 BD Hoek Er is gelegenheid om afscheid te nemen op donderdag 29 april van 10.00 tot 10.15 uur in rouwcentrum Monuta, Rooseveltlaan 6 te Terneuzen. Aansluitend zal de afscheidsplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, in de aula van voornoemd rouwcentrum plaatsvinden. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Je bent geston/en zoals je hebt geleefd; vol liefde, optimisme en hoop, moedig en tevreden, steeds denkend aan die ander. Wij zullen proberen zo door te gaan, met jouw herinnering altijd in ons hart. Na een leven van liefde en zorg voor velen is onverwacht overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma, overgrootmoeder en levenspartner Geertruida de Bokx weduwe van Andries Hamelink levenspartner van Daan van der Klooster in de leeftijd van bijna 81 jaar. Breskens: Terneuzen: Tilburg: Breskens: Breskens: Dylan, Lizzy, Dempsey, Kyaro Daan van der Klooster Elly Buysse - Hamelink Achiel Buysse in herinnering Patricia en Rinus, Melroy Juanita en Freddy, Joysie Jack Hamelink Tiny Hamelink-Scheele Marieke Jeroen en Edith Carla van der Hooft-Hamelink Leo van der Hooft Sjoukje T en Martijn Willeke en Richard Shelly en Robbie André Hamelink Matty Christiaansen Joyce Terneuzen, 23 april 2010 Correspondentieadres: Scheepvaartstraat 20 4511 BB Breskens Er is gelegenheid om afscheid te nemen op dinsdag 27 april van 19.00 tot 19.45 uur in het rouwcentrum van Monuta, Rooseveltlaan 6 te Terneuzen. De afscheidsplechtigheid, waarbij u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op donderdag 29 april om 14.00 uur in voornoemd rouwcentrum. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. "De Heer is mijn herder, mijn ziel is onder zijn toezicht in veilige haven Thuis, temidden van zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen is op 90-jarige leeftijd overleden onze "grootmeester", man, pa, opa en oud-opaatje Johan Christiaan Julianus de Quartel oud conrector MAVO SSGM Dordrecht, Middelburg, 14 februari 1920 20 april 2010 Middelburg: Coby de Quartel-de Vogelaar Middelburg: Joan de Quartel Jan Pleijte Middelburg: Annemarie de Quartel Herman Temmar Vlissingen: Hylke en Michel Resa en Lukas Middelburg: Myrthe en Sam Britt en Lynn Kinderdijk 32a 4331 HG Middelburg Op verzoek van de overledene heeft de crematie in stilte plaats gevonden. We willen dokter Wortelboer en de medewerkers van Zorgs-troom bedanken voor hun inzet en betrokkenheid. Verdrietig' zijn we nu ons trouwe en oudste lid Jo de Quartel is overleden. We wensen de familie veel sterkte toe. Bestuur en leden van Schaakvereniging Middelburg Opeens ben je er niet meer,, diepbedroefd zijn wij door het onverwachte overlijden van onze lieve moeder, schoon moeder, oma, oma-oma en schoonzuster Tannetje Cornelia Sonke - Kuzee ~~Tannie Gehuwd met Pieter Sonke (t 26 mei 1988) Kattendijke, 25 maart 1922 t Kapelle, 22 april 2010 Diemen: Peter en Toos Kapelle: Cees en Matty Patrick en Miranda, Lyra Judith en Mark, Timo, Carlo, Marno Kapelle: Marian en Wim Cees Meulpolder 122-9-1988 Michel en Apple O Emile en Monique O, Rachel, Joyce Vincent Woody %st Goes: N. de Jonge - Sonke Correspondentieadres: Paukenshoekstraat 8,4421 GC Kapelle Er is gelegenheid tot afscheidnemen op maandag 26 april van 19.00-19.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op dinsdag 27 april om 13.00 uur in het crematorium Middelburg aan de Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren vanaf 14.15 uur in het rouwcentrum te Kapelle. Wij zullen u missen. Corry, Annet, Linda, Robert

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 22