Cees den Dikkenboer Pieter Cornelis van den Bulck i Utensenlifiq.nl maandag 26 april 2010 familieberichten 119 üysrJadaij Na jaren waarin haar krachten geleidelijk afnamen, maar haar wilskracht ongebroken bleef, is in alle rust in haar vertrouwde omgeving overleden onze moeder, oma en overgrootmoeder Klazina Willemina Bauer-van Zijl Rotterdam, 17 april 1929 Goes, 23 april 2010 Goes: George en Elma Mirjam, Fatih Iwan en Mariska, Anoek Baarland: Wim en Magda Audrey en Peter Wendy en Martijn Rhodos: CorrieenMichaelis Wilma en Apostolis, Stamatis, Michaelis Pekky en Andreas, Yorgos, Cornelia 's-Heer Abtskerke: Martineen Jan Roy Eva en Michel, Lucas Elk afscheid betekent de geboorte van een herinnering. Salvador Dali. Correspondentieadres: Adenauerhof 47,4463 GR Goes Onze moeder, oma en overgrootmoeder is overgebracht naar rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes, alwaar geen gelegenheid tot bezoek. De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 28 april om 11.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Verdrietig willen wij u laten weten, dat op 23 april j.l. is overleden onze geliefde zwager en oom Meiruierl Bosgraaf echtgenoot van onze zus Hetty Elzinga Ruurd en Sjaan Elzinga-de Wolf Tamme en Janny Elzinga-de Visser Jan en Jeanny Elzinga- Lathouwers Wim en Jitske Wisse-Elzinga Piet Elzinga neven en nichten Moeder zijn is alles geven zorgen, lijden, liefde en leven. Moeder zijn is alles den>en, allesen tevreden stewen. Verdrietig omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar voor haar liefde en zorg waarmee zij ons omringde, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma Pieternella Stoffelina Huiszoon-Boone sinds 10 september 1987 weduwe van Willem Huiszoon ■ft Amemuiden, t Middelburg, 15 juli 1921 23 april 2010 "eenvoud was haar leven Arnemuiden: Addie en Bert Schuurs Petra Kevin, Angie, Thalita, Dion Ingrid en Roy Lola "Wij bedanken alle medewerkers en vrijwilligers van 't Gasthuis, afdeling Singel voor alle liefde en aandacht aan onze moeder gegeven Correspondentieadres Oranje Nassaustraat 34 4341 GC Arnemuiden De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal worden gehouden D.V. woensdag 28 april om 11.15 uur in de Zuiderkerk, Schoutstraat 1 te Middelburg. De begrafenis zal om 12.15 uur plaatsvinden op de begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Zuiderkerk. Geen toespraken Geen bloemen Tot ons verdriet moeten wij afscheid nemen van onze goede vriend Wij zullen Cees blijven herinneren als een fijne vriend en een loyaal mens Adri en Janny Flikweert Piet êeluk Cees van Marle Kees en Andie Steendijk Lia Stuik Een geweldige vrouw en goede vriendin van ons is vrijdag 23 april overleden Maatje Dodmond-Mersie Haar leven bestond uit het geven van hulp aan het dorp Curtuiseni in Roemenië. fam. Louwerse fam. De Rijcke fam. Janse Stien de Valk Marietje van der Sman Paula Lodiers Huil niet omdat hij er niet meer is maar glimlach omdat hij er was. Voorbereid, maar toch nog geschokt om de grote leegte die hij achterlaat geven wij u kennis van het heengaan van onze vader en schoonzoon weduwnaar van Marjon Izeboud in de leeftijd van 58 jaar. Vlissingen: Frank-Jelle Rotterdam: Sjors en Maren Vlissingen: Ellen J.L. Izeboud en J.J. Izeboud-Mannaart Correspondentieadres: S.P. van den Bulck Spechtstraat 19b 3082 MA Rotterdam Er is gelegenheid om afscheid van Pieter te nemen op dinsdag 27 april van 12.30 tot 13.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 13.15 uur de herdenkingsdienst worden gehouden. Hierna begeleiden wij hem naar de Algemene Begraafplaats aan de President Rooseveltlaan waar omstreeks 14.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in bovengenoemd uitvaartcentrum. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen hopen wij u middels deze kennisgeving te bereiken. onderwijzen was je passie Geschokt en verdrietig zijn wij door het overlijden van onze leerkracht Pieter van den Bulck We zullen je missen, Pieter. We wensen de familie heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Team, leerlingen en ouders van Archipelschool De Bijenburch Meester Pieter Opeens was je er niet meer. We zullen je missen. Anthonie Borre Casper Elisa Demi Eva Dzenan Jonas Fabian Karei Justin Kim Lotte Olivia Louden Roan Luuk Robbert Mohammed Reza Sanne Simone Veerle Tara Groep 7 en 8 OBS De Bijenburch Zij heeft verlaten die haar liefhebben om te gaan naar hen die haar liefhadden. Na een lang en zorgzaam leven is toch nog onverwacht van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en "Oma van Wiewie" Trijntje Neeltje Johanna Vermeer Weduwe van Willem Hoevers Voorschoten, 12 november 1918 Vlissingen, 24 april 2010 Haar kinderen: Haar kleinkinderen Marion en Jan de Vlieger-Hoevers Annewies en Govert Slob-Hoevers Willem Jan en Annette Dirk Jan en Marcella Wouter Martijn Joost Haar achterkleinkinderenThijmen, Joris, Karlijn, Thomas, Sebastiaan, Julian* en Annelot Correspondentieadres: j Hammarskjöldlaan 20, 4334 EN Middelburg. Een korte samenkomst zal plaatsvinden op donderdag 29 april 2010 om 13.00 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats j aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna aansluitend de ter aardebestelling zal plaatsvinden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te j condoleren in de aula van de begraafplaats. "als g'in nood gezeten' Toch nog onverwacht is op 72-jarige leeftijd overleden, onze lieve zorgzame moeder en oma Leuntje Cornelia Klap - Meijaard weduwe van Adrie Klap *26 juli 1937 1 24 april 2010 Goes Trudy en Wim van Stel - Klap Wilco en Jeanine Wemeldinge Jan en Albertina Klap - Vergouwen Pascalle Zinzy Wemeldinge Kees en Marian Klap - Verhoeven Femke en Elton Jelle Goes, Ter Valcke Correspondentieadres: Wilhelminastraat 6, 4424 BC Wemeldinge Er is gelegenheid tot afscheidnemen op dinsdag 27 april van 19.00-19.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De crematieplechtigheid vindt plaats op woensdag 28 april om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er vanaf 14.15 uur gelegenheid om de familie te condoleren in het rouwcentrum te Kapelle. Indien wij u vergeten zijn een rouwkaart te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig zijn wij door het nog onverwacht overlijden van onze lieve zus en schoonzus Leunie Klap-Meijaard Apeldoorn, Adrie t Wemeldinge, Annie en Stoffel f Naaiden, Piet en Ineke Kortgene, Frans en Annie Wemeldinge, Truus en Rinus Hulst, Annemarie Wemeldinge, 24 april 2010

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 21