zeeland 115 onderschat snelheid van mes Ons Genoegen stelt nieuwe dirigent aan Balletjespistool in beslag genomen Deltaband Nederlands kampioen divisie twee De Vlieger mist finale NK schooldammen Dieren knuffelen in kinderboerderij maandag 26 april 2010 w Executieverkoop Voor alle executieverkopen van de Belastingdienst regio Zuid-West Zie Veilingdeurwaarder.nl Belastingdienst VLISSINGEN De Koninklijke Harmonie Ons Ge noegen heeft een nieuwe dirigent. Het is Lucas van Waeyenberge (44) uit Vichte bij Gent (B). De keus viel op hem nadat verschillende kandi daten een proefdirectie hadden ge daan. Hij volgt Albert-John Ver vorst op. Die vertrok naar elders. Van Waeyenberge gaat zowel het Harmonieorkest als het Leerlingen orkest dirigeren. Hij volgde oplei dingen aan diverse conservatoria. VLISSINGEN De politie heeft zaterdagavond het balletjespïstool van een 19-jarige Vlissinger in beslag genomen. De man had in de President Roosevelt- laan vanuit zijn auto geschoten. Bij controle troffen de agenten het pis tool onder een stoel aan. De be stuurder werd meegenomen naar het politiebureau. Hij verklaarde dat hij het wapen 'voor de grap' had gekocht in het buitenland. VLISSINGEN De Jeugd-Deltaband uit Vlissingen is Nederlands kampioen geworden in de tweede divisie voor marche rende blaasorkesten. Het concours vond zaterdag plaats in Barneveld. Het opleidingsorkest voop de Delta band behaalde 82,78 punten. Het was de laatste keer dat tam- bour-maïtre Michel Broers de lei ding in handen had. Instructeur Peter de Punder was verantwoorde lijk voor de exercitie. VLISSINGEN De dammers van basisschool De Vlieger uit Vlissingen hebben zich niet geplaatst voor de finale van het Nederlandse Kampioenschap Dammen voor scholieren. Het team veroverde de zevende plaats tijdens de halve finale, die zaterdag gehouden werd in Tilburg. In het team van basisschool De Vlieger speelden Jade Korstanje, Stefan He- ijboer, Zoran Schmitz, Kevin Vreeke en Michael Walhout. MIDDELBURG Kinderboerderij De Klepperhoeve in Middelburg nodigt kinderen uit om woensdag jonge dieren te ko men knuffelen. In verband met pre ventieve maatregelen tegen de Qjkoorts was dit een tijdlang niet mogelijk, maar het verbod is opge heven. Tussen 13.30 en 15.00 uur zijn de jonge dierenliefhebbers wel kom aan het Meiveldpad. De toe gang bedraagt één euro. „Ik weet nu wat ik moet doen ais iemand een mes trekt: Afstand houden! „Kalm blijven is de beste verdediging. Met de juiste psychologische Want je kan nooit inschatten wat de gevolgen zijn. Nooit geweten dat een benadering kan je de aanvaller misschien kalmeren. Zorgen dat je iets mes zo gevaarlijk kan zijn." in je hand hebt, kan helpen. Al is het maar een tasje." Eerste ervaring met steek- of snijwapens. „Om je ertegen te kunnen verweren, moet je eerst weten hoe een mes voelt." MEEST CELEZEN 1. Drie mannen aangehouden 2. In de sloot na gevaarlijk inhalen 3. Oranje EN VERDER Bioscoop, theater, tentoonstelling, concert, op stap - het complete uit- gaansoverzicht op www.pzc.nl/uit STUUR UW TIPS NAAR redactie@pzc.nl Puzzel ouderwets gezellig mee en maak deze week kans op een een handige tafelbarbecue! Kijk snel op www.lekkerpuzzelen.nl Een initiatief van

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 17