4ir« UDlTêur/i Willem en Christina de Wolf-Riemens Cor Kotvis Janny de Groote DyarJadsu üf 'wêèêë 42 I familieberichten zaterdag 24 april 2010 (J) dlensenlinq.nl Hiermee willen wij -mede namens onze kinderen- hartelijk bedanken ieder die door -schriftelijke gelukwensen -reactie op aandacht in krantartikelen -of op andere wijze heeft bijgedragen aan een fijne herdenking van ons 60-jarig huwelijk d.d. 5 april 2010 60 jaar getrouwd Receptie van 15.00 tot 17.30 uur in restaurant De Drie Koningen 27 april 2010 Markt Groede "Liefde en vriendschap zijn het waard met elkaar te leven op deze aard Met groot verdriet, maar dankbaar voor de liefde en zorg die hij ons heeft gegeven, delen wij u mede dat veel te vroeg van ons is heengegaan mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa Cornelis den Dikkenboer Cees 13 juni 1945 te Schiedam f23 april 2010 te Nieuwerkerk Ria den Dikkenboer-Boogerd Joost den Dikkenboer Angela Koolmees Bastiaan den Dikkenboer Eveline den Dikkenboer-Toes Femke Erling Steenstraat 5 4306 AL Nieuwerkerk Ceés wordt in besloten kring begraven. Dinsdag 27 april 2010 is er van 15.30 tot 16.30 uur in "Ons Dorpshuis", Poststraat 20 te Nieuwerkerk gelegen heid tot condoleren. Verdrietig zijn wij door het plotselinge overlijden van Saviena Sahebdin Saviena woonde sinds september 2009 op de Pionier en daarvoor op de Radar. Zij was een lieve, zorgzame jonge vrouw. Wij wensen haar familie en vrienden veel sterkte in deze moeilijke tijd. Namens alle medewerkers van Stichting AZZ, Hein Abbing, Raad van Bestuur De jongeren en medewerkers van De Pionier en De Ketting- kas moeten afscheid nemen van Saviena Sahebdin We zullen je heel erg missen. We zullen je nooit vergeten. Zal je nooit meer herkennen in mijn Nike jasje. Je bent een ster in de hemel. Dat jaartje dat wij samen zoveel leuke dingen deden, zal ik nooit vergeten. Kort voordat je wegging zei je tegen mij 'ïk ga slapen'. Lieve schat, je bent ook echt gaan slapen. Ik zal altijd blijven terug denken aan al die leuke dingen samen. Om in jou woorden te praten: check je later De tijd dat ik je heb gekend was super leuk. Ik hoop dat je nu je rust hebt gevonden. Ik zal je missen. Je was een lieve knappe meid. Repose en paix i* vr Verdrietig maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekond, is acht weken na het overlijden van zijn vrouw van ons heengegaan onze zorgzame vader, schoonvader en opa fan de Kam Weduwnaar van Cornelia Levina de Kam-Vos Zoutelande, 20 maart 1927 Middelburg, 22 april 2010 Koudekerke: Leny en Ben Sinke-de Kam Tim en Cindy Middelburg: Pascal Llulissat Groenland): Ria de Kam Levina Karla Laura Birthe - Johanne Correspondentieadres: Keiweg 14 4371 MX Koudekerke Zoals hij het wilde zal de crematie in besloten familiekring plaatsvinden. Met verdriet geven wij u kennis, dat zo kort na zijn vrouw is overleden onze broer en zwager fan de Kam A. de Kam P. de Kam B.H. de Reu-de Kam L. van Sluijs-de Kam P. Kluijfhout-de Kam J. Kluijfhout L. Huiszoon-de Kam L. Huiszoon Met droefheid delen wij u mede, dat onze geliefde zwager en oom fan de Kam weduwnaar van C.L. de Kam-Vos op 83-jarige leeftijd is overleden. Vlissingen: Oost-Souburg: Zoutelande: Biggekerke: Meliskerke: Biggekerke: C. Vos-van Engelen P. Caljé-Vos L.P.A. Brasser M. Janse-Vos W. Vos-Jobse W. Melse-Vos L. Melse L. Vos A.N. Vos-van Oord Neven en nichten Om haar heengaan hebben we verdriet Om wie zij was zijn wij dankbaar Moeders en Oma's sterven niet Zij leven verder in ons hart Na een leven van zorg en aandacht voor allen die haar dierbaar waren is tot onze grote droefheid van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en over-oma Isedora Philomena de Bakker-Bogaert Dora weduwe van August de Bakker A 21-10-1916 t 22-4-2010 Nelly en Wies Boogaart-de Bakker Coen en Anniek Jeske en Eric Willy en Rita de Bakker-Group An en Richard Evie en Danny, Rick, Wout Jo en Marie-Louise de Bakker-Lammens David en Sally Didier Robin, Tristen Karei en Annelies de Bakker-Dobbelaar Aukje en Roy Jitske en Marco Marja en Max Hoefeijzers-de Bakker Marjolein en Caroline Martine Max en Kirsten Milou en Minda Tiny en Frank Burm-de Bakker t Ferry Taelman Jojanneke en Erik Stijn en Kim YnskeenTwan Vanessa en Rolf Kim en Peter Peter en Annick de Bakker-Kint Claudine en Nico Egbert en Eline Paul de Bakker Elsbeth en Rick Reinout Paulien Kloosterzande, 22 april 2010 Correspondentieadres: Hengstdijksestraat 5,4585 PV Hengstdijk De uitvaartdienst zal plaatshebben op dinsdag 27 april 2010 om 14.00 uur in de parochiekerk van de H. Catharina, Hengstdijkse Kerkstraat 4 te Hengstdijk, waarna de begrafenis volgt op de begraafplaats aldaar. Op maandag 26 april 2010 zal om 19.00 uur een avondwake worden gehouden in de kapel van W.Z.C. Antonius te Kloosterzande, aansluitend kunt u afscheid nemen van Ma in het mortuarium aldaar. Gelegenheid tot condoleren in 't Jagershuis te Hengstdijk na de begrafenis. Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen. Hengstdijk: Vogelwaarde: Vogelwaarde: Axel: Breda: Kloosterzande: Koewacht: Drunen:

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 54