Jo van de Walle 44 I familieberichten zaterdag 24 april 2010 l Ulenseniinq.nl v Met droefheid heb ik vernomen dat mijn maatje Piet Kornelis is overleden. Ik kende jou al mijn hele leven, maar wat is een leven kort als het plotseling stopt. We hebben samen met beide handen in de grond geploegd, plezier gehad, maar vooral gezorgd voor vele. 1 k ga je missen, bedankt voor alles. Antoine Boerman Met verbijstering hebben wij kennisgenomen van het onverwachte overlijden van Piet Kornelis Jarenlang heeft hij zich ingezet voor onze buurtschap, als bestuurslid en vrijwilliger. Hij zal altijd in onze herinnering blijven. Wij wensen zijn ouders, broers, zussen en verdere familie veel sterkte toe. Driewegen 22 april 2010 Stichting Buurtschap Driewegen Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van de heer A.M.Schout gepensioneerd ambtenaar van de voormalige Provinciale Stoombootdiensten Met waardering denken wij aan de wijze, waarop hij gedurende 33 jaar in provinciale dienst heeft gewerkt. Onze deelneming gaat uit naar de achterblijvenden. Gedeputeerde Staten van Zeeland Karla Peijs, voorzitter Viek Verduit, secretaris Middelburg, 23 april 2010 Bedroef maken wij kenbaar dat geheel onverwacht is overleden Pierre Francois Wijsveld Frans Vlissingen, 8 december 1932 Vlissingen, 21 april 2010 Francis Grochla-Wijsveld Hans Grochla Luka, Malu Michiel (in herinnering) Elma Steven Correspondentieadres: Vrijburgstraat 16 4387 AJ Vlissingen De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden woensdag 28 april om 13.00 uur in de aula van het uitvaartcentrum H. jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De begrafenis zal plaatsvinden om 14.00 uur op de Algeméne Begraafplaats te Vlissingen. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren op het correspondentieadres. Geheel onverwachts met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van ons Pa en lieve Opa echtgenoot van Ria van de Walle-Braspennincx Breda t 12 april 2010 Hulst 22 juli 1934 Ria Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Correspondentie adres: Fam. van de walle Pels Rijckenpark 4 4817CZ Breda De crematie heeft in familiekring plaatsgevonden op donderdag 15 april 2010. DÉiBiffiufëiim DANKBETUIGING Het is onmogelijk om ieder persoonlijk te bedanken voor het overweldigende aantal blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Leo Flikweert Bij deze betuigen wij onze welgemeende dank. A.C. Flikweert-Verlinde en kinderen Terneuzen, april 2010 Churchilllaan 802 4532JC Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder en oma Maria Jacoba Slabbekoorn zeggen wij u hartelijk dank. Hans en Lidy de Bruine-de Fouw Gerda en Ruud Vermeulen-de Bruine en kinderen Goes, april 2010 Daar het ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor de overweldigende belangstelling en de vele blijken van medeleven na het overlijden en bij de begrafenis van mijn innig geliefde man en onze zorgzame vader en opa Jan Kodde betuigen wij op deze wijze onze welgemeende dank. Dit is ons tot troost en steun geweest. L. Kodde-Wisse Kinderen en kleinkinderen Vlissingen, april 2010

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 144