media
komt weer tot leven
m
47
z
O
media@wegener.nl
024-3650570
'Als kind was ik gek op actieseries. Dus ja, ik ben behoorlijk bevoorrecht'
Mark Valley, hoofdrolspeler Human Target
Zaterdag 24 april 2010
07:00 Little house on
the Prairie 08:00 Tom
my Teleshopping 09:00
David Maasbach 09:55
De tuinruimers 10:55
Burgers' Zoo: Drukte in
de dierentuin 11:25 Te-
lesportief 11:55 SBS 6
Autosport 12:55 City
trends 13:55 Teletrends
14:50 Hart van Neder
land-Late editie 15:00
De Hotelpolitie 16:00 Je
eigen droomhuis 17:00
Verbouwen verkopen
06:00 Car tracks 07:00
HSS - Best of shopping
08:45 Blik op sterren
09:00 Tommy Teleshop
ping 09:30 Winner 09:55
Vis TV 10:25 Jorritsma
blikt vooruit 11:00 Busi
ness class 12:30 Ik begin
voor mezelf 13:00 RTL
Voetbal: KNVB Bekerfi
nale: Ajax- Feyenoord
17:00 Sport, levensge
vaarlijk!
07:00 Tel sell 17:15 Style
17:40 4Me
07:00 Stijlloos 07:30
Ernst, Bobbie en de
rest 08:00 Samenwo
nen 08:55 Tommy Te
leshopping 10:55 Astro
TV 12:55 Tommy Tele
shopping 13:55 Het Blok
15:30 McLeod's daugh
ters 16:25 Films stars
17:00 Notes from the
underbelly 17:25 90210
09:10 Disney XD: Kin
derprogramma's, met
onder meer Zeke
Luther, Aaron Stone,
Minutemen, Phineas
Ferb, The replacements,
Disney's American dra
gon: Jake Long, Dino
saur king, Huntik, Ga-
lactik football, Shuriken
school, Skunk fu, Matt's
monsters, Jackie Chan,
Disney's American dra
gon: Jake Long, The re
placements, Phineas
Ferb, The suite life of
Zackand Cody
18:00 De grote verhui- 18:00 RTL Voetbal:
zing, realitypro- KNVB Beker fi-
gramma na Ie: Ajax - Fey
enoord, verslag
18:10 Opening soon, 18:20 Only you, roman- 18:00 Brainiac, serie do-
realityserie tische komedie cumentaires
18:40 My boys, comedy- 18:10 Still standing, co-
serie medyserie
18:35 Friends, comedy-
19:00 De 25 meest op
merkelijke hel-
deh aller tijden,
amusementspro
gramma
19:05 Strong medicine,
dramaserie
19:05 Two and a half
men, comedyserie
20:30 Wegmisbrui
kers!, verkeerspro-
gramma
20:00 The Tudors, dra- 20:30 Ghost whisperer, 20:00 Border security,
maserie dramaserie realityserie
20:30 NCIS, detectivese-
21:30 Peter R. de Vries,
misdaadverslag
gever, misdaad
programma
21:05 The Tudors, dra- 21:30 Fringe, dramaserie 21:25 NCIS Los Ange-
maserie les, detectiveserie
22:55 Hart van Neder- 22:00 Chaos, actiefilm
land - Late editie,
reportages
22:05 TV Makelaar, hui- 22:25 Supernatural,
zenmagazine horrorserie
22:20 Human target, ac
tieserie
23:05 Piets weerbe
richt, weerbericht
23:15 Reportage, serie
reportages
23:05 Dean Koontz's
Black River, thril
ler
23:35 The vampire dia
ries, mysteryserie
23:10 Numb3rs, mis
daadserie
00:15 Mostly true sto
ries
01:10 Astro TV
02:10 Late night
00:00 Business class (h) 00:45 Teleshop 8
01:15 Teleshop 7
01:16 Poker babes
03:00 Sneks
05:00 Car tracks
00:46 Sneak preview
02:00 Meiden
04:30 Chat TV
05:30 Blik op sterren
00:30 Charmed
01:35 Nachtprogram
mering: Relax TV
04:00 Hart van Neder
land Show
nieuws (h)
00:05 Veronica poker
01:05 Nachtprogram
mering
02:35 Nachtprogram
mering
binnenkomen om die veilig te stel
len."
In de eerste aflevering van Human
Target moet Chance - menselijk
schild met kameleonkwaliteiten -
Stephanie Dobbs bijstaan, de ont
werpster van een supersnelle
trein, die met de dood wordt be
dreigd. Het grootste spektakel
speelt zich af aan boord van het
voortrazende futuristische voer
tuig. Stephanie reageert verbijsterd
als Chance zijn gehavende kogel
vrije vest onder zijn overhemd
vandaan pulkt, nadat hij haar uit
het spervuur van kogels heeft ge
red. „Jij droeg een kogelvrij vest?
Waar is mijn kogelvrije vest?" Het
antwoordt luidt: „Ik ben je kogel
vrije vest." Waarmee Chance in
drie woorden de basisgedachte ach
ter Human Target samenvat.
Human Target, 22.20 uur, Veronica
O
O
oo
(O
n>
o
K>
O
O
N>
N>
KI
UI
O
O
OVERIGE
Omroep Zeeland
18:00 Trugkieke
18:10 In het theater
18:25 Kunstkeet
18:35 RegioNed
19:00 Herhalingen
BUITENLAND
België 1
09:00 Braambos. 10:00
Eucharistieviering. 11:00 De
zevende dag. 13:00 Het jour
naal. 13:30 Het weer. 13:35
Halfuur natuur. 14:05 A star is
born. 15:55 Vrolijk Vlaanderen.
16:25 National Geographic.
17:15 Vlaanderen vakantieland.
18:00 Het journaal. 18:10
De rode loper. 18:30 Nigella
feasts. 19:00 Het journaal
- Sportweekend. 19:55 Het
weer. 20:00 Chester Zoo.
20:25 De kinderpuzzel. 21:20
Witse. 22:15 Tournée générale.
22:40 Het journaal laat. 22:55
Studio 1. 23:25 Het weer.
23:30 De zevende dag.
België 2
07:00 Uki. 07:05 Dobus. 07:15
Tweenies. 07:35 Mickey Mouse
clubhuis. 08:00 Samson en
Gert. 08:25 Sprookjesboom.
08:30 Pippi Langkous. 08:55
Mega Mindy. 09:20 De avon
turen van Bibi Tina. 09:45
Sally Bollywood. 10:00 De
Smurfen. 10:25 De kinderpuz
zel: De 32.10:55 Rocket mijn
raket. 11:10 Disney's Dave de
barbaar. 11:35 6tien. 11:57
CANVAS. 12:00 Klassiek. 12:40
13:00 Sporza. 17:59 KETNET.
18:00 Mega Mindy. 18:30
Alexander. 18:50 Carl2.19:15
De week van Karrewiet. 19:25
De dodelijkste 60.19:53 19:59
CANVAS. 20:00 Het journaal.
20:10 Panorama. 21:00
De Canvascollectie. 21:35
Cobra tv. 22:25 Bashing. 23:50
Braambos.
RTBF1
08:50 Une brique dans Ie
ventre. 09:20 En quête de sens
- La pensée et les hommes.
09:50 Opinions - Mr Mag.
10:30 Basket 1.10:45 Studio 1
-Samedi. 11:30 Mise au point.
12:55 Weerbericht. 13:00
Nieuws. 13:15 Le 7ème jour.
13:40 Weerbericht. 13:45 A
bicyclette. 14:05 Wielrennen:
Luik-Bastenaken-Luik. 17:00
A bicyclette. 17:10 Jardins
et loisirs. 17:40 Terminator:
Les chroniques de Sarah Con
nor. 18:20 Contacts. 18:28
Questions d'argent. 18:30
Week-end sportif. 19:25
Weerbericht. 19:30 Nieuws.
20:05 Weerbericht. 20:10 Le
jardin extraordinaire. 20:49
Chiens et chats a La Une. 20:50
Une familie formidable: Bonnes
et mauvaises surprises. 22:30
Studio 1 - Dimanche. 23:35
La télé de A@ Z. 00:05 Le12
minutes. 00:20 Une brique
dans le ventre.
RTBF 2
12:05 C'est pas sorcier. 12:35
Sans chichis best of. 13:30
Tennis: Fed cup. 16:40 Flash
Gordon. 17:25 Nos années
pensions. 17:55 Tout Ie monde
veut prendre sa place. 18:45,
19:15 Plus belle la vie. 19:45
Auto mobile. 20:15 Le grand
résumé. 20:30,21:20,22:15
Ghost squad. 23:10 Le 12
minutes. 23:25 Weerbericht.
23:30 Hep taxi! 00:00 Reflets
sud.
BBC 1
07:00 Breakfast. 07:40
MotoGP 2010: Motegi. 09:00
Match of the day. 10:00 The
Andrew Marr show. 11:00 Lon
don Marathon. 15:00 The poli
tics show. 16:10 Weerbericht.
16:15 EastEnders. 18:10 Songs
of praise. 18:50 BBC News.
19:05 Regionaal nieuws en
weerbericht. 19:15 Countryfile.
20:10 Weerbericht. 20:15
Over the rainbow results show.
21:00 Antiques roadshow.
22:00 Five daughters. 23:00
BBC News. 23:15 Regionaal
nieuws en weerbericht. 23:25
Panorama. 23:55 Arlington
road.
BBC 2
07:00 Fimbles. 07:20 Me too!
07:40 Clifford's puppy days.
07:55 Pingu. 08:00,08:15 Den
nis Gnasher. 08:25 MyWish.
08:30 Bear behaving badly.
08:50 Sam and Mark's guide
to dodging disaster. 09:00 The
legend of Dick and Dom. 09:30
London Marathon. 11:00
Mark Valley speelt superheld Christopher Chance in de nieuwe misdaadse
rie Human Target. foto CRD
Something for the weekend.
12:30 Escape to the country.
13:00 Monk. 13:40 MotoGP
2010: Motegi. 15:00 World
Championship Snooker. 18:15
Points of view. 18:30 Porridge.
19:00 London Marathon
Highlights. 20:00 World Cham
pionship Snooker. 21:00 Tropic
of Cancer. 22:00 Top Gear USA
special. 23:00 Match of the day
2.00:00 Eyewitness.
Duitsland 1
07:15 SesamstralSe. 07:40,
08:05 Meister Eder und sein
Pumuckl. 08:30 Rennschwein
Rudi Rtissel. 09:00 Tigerenten
Club. 10:00 Tagesschau. 10:03
Alina - Silverado in Gefahr.
11:00 Kopfball. 11:30 Die
Sendung mit der Maus. 12:00
Tagesschau. 12:03 Presseclub.
12:45 Tagesschau. 13:15 ARD-
exclusiv. 13:45 Sportschau
live: Autosport - DTM. 15:30
Tagesschau. 15:35 Sportschau
live: Turnen. 16:30 ARD-Rat-
geber: Heim Garten. 17:00
Tagesschau. 17:03 W wie
Wissen. 17:30 Gott und die
Welt. 18:00 Sportschau. 18:30
Bericht aus Berlin. 18:49 Ein
Platz an der Sonne. 18:50 Lin-
denstralSe. 19:20 Weltspiegel.
20:00 Tagesschau. 20:15 Ta-
tort: Blutgeld. 21:45 Anne Will.
22:45 Tagesthemen. 23:03 Das
Wetter im Ersten. 23:05 ttt
- titel thesen temperamente.
23:35 Bericht vom Parteitag
der FDP. 23:50 Druckfrisch.
00:20 Syriana.
Duitsland 2
07:10 Roary, der Rennwagen.
07:20 Bibi Blocksberg. 07:45
H20 - Plötzlich Meerjungfrau.
08:35 Löwenzahn. 09:00
heute. 09:02 sonntags. 09:30
Eucharistieviering. 10:15
Lafer!Lichter!Lecker! 11:00 Die
Frühlingsshow. 12:45 heute.
12:47 blickpunkt. 13:15 ZDF.
umwelt. 13:50 Mickey Blue
Eyes - Mafioso wider Willen.
15:25 heute. 15:30 King
Ralph. 17:00 heute. 17:10 ZDF
SPORTreportage. 18:00 ML
Mona Lisa. 18:30 ZDF.reporta-
ge: Für dich tun wir alles! 19:00
heute. 19:10 Berlin direkt.
19:30 Terra X: Imperium - Der
Fluch des Diamanten. 20:15
Emilie Richards: Für immer
Neuseeland. 21:45 heute-jour-
nal. 22:00 Hautnah - Die Me
thode Hill. 23:30 Standpunkte:
Bericht vom Parteitag der FDP
in Köln. 23:45 ZDF-History:
Mandela! - Siidafrikas langer
Weg zur Freiheit.
Discovery
07:50 World's toughest
jobs Logger. 08:45 Twist the
throttle: Bimota Alpinestars.
09:40,10:05 How it's made.
10:35 Really big things. 11:30
Mega world: Italy. 12:25 Ray
Mears' extreme survival:
Rogers' Rangers. 13:20 Swords:
Life on the line: Hostile take
over. 14:15 River monsters:
Alligator gar, 15:10 Street
customs 2008: Vans van. 16:05
Mighty ships: Jumbo Fairplayer.
17:05,17:35 How it's made.
18:05 American chopper:
Abu Dhabi police bike. 19:05
Mythbusters: Thermite vs ice.
20:05 Wheeler dealers: Jaguar
XJS. 20:35 Wild swimming
adventure. 21:35 Swords: Life
on the line: Hostile takeover.
22:35 Extreme explosions:
Toronto, Oh. 23:30 Breaking
point: Limo.
National Geographic
07:00 Let's get inventin: UV
sensor. 07:30 The snake wrang
lers: Fer de lance - A killer cure.
08:00 Crocodile chronicles:
Snake people. 08:30 Green
dream district. 09:00 The dog
whisperer: Hudson Orchid
and LA animal control. 10:00
The dog whisperer: Gus, Abbey
and Vinnie. 11:00 Is it real?:
Stigmata. 11:30 Green dream
district. 12:00 Lost in China:
Kicked out of Gansu. 13:00
Extreme ice. 14:00 The dog
whisperer: Kiko, Tootsie Gin
ger, and Binkey. 15:00 The dog
whisperer: Reggie, Diva, Rocco
Vito, and Mugsy. 16:00 The
dog whisperer: Luna and the
K9 sniffers. 17:00 Earth investi
gated: Ice age meltdown. 18:00
Shark Eden. 19:00 Richard
Hammond's engineering con
nections: Millau Bridge. 20:00
The dog whisperer: Willie,
Make-A-Wish, and Zena. 21:00
Nat Geo's behind the photo.
22:00 Battle at Kruger: Caught
on safari. 23:00 The best job in
the world: Ben goes wild. 23:30
Most amazing moments. 00:00
America's hardest prisons: The
kill fence.
TMF
07:20 TMF Toons: Pinky and
the brain. 07:40 TMF Toons:
Bagukan. 08:10 TMFToons:
Skyland. 08:40 TMF Toons:
Eon kid. 09:00 Your chart.
10:00 Keek dat nou. 11:00,
11:30 Check it! 12:00,13:00,
14:00,15:00 Gamekings.
16:00,16:30 Wat te doen voor
je poen. 17:00 Keek dat nou.
18:00 TMF Superchart. 20:00
TMF hits. 21:00,21:30 Check
it! 22:00,22:30 Hollywood
buzz. 23:00 TMF hits.
MTV
08:55 MTV Breakfast club
top"10.09:45 Disaster date.
10:10 The hills. 10:40 The city.
11:05 Run's house. 11:30 The
Trip. 12:00,12:50 America's
best dance crew. 13:45-16:25
Herhalingen America's best
dance crew, America's best
dance crew. 17:20 America's
best dance crew. 18:1016 and
pregnant. 19:05 Life of Ryan.
19:30 Taking the stage. 20:00
America's best dance crew.
20:50 Jersey shore. 21:45,
22:10 Blue mountain state.
22:40 Jersey shore after hours.
23:05 Viva la Bam. 23:35,
00:00 Jackass. 00:25 Scarred.
TV 5
07:50 Le dessous des cartes.
08:00 Canadees nieuws. 08:30
Le code Chastenay. 08:55
TiVi5monde. 10:55 Nos années
pension. 11:20 Paroles de clip.
11:30 La vie en vert. 12:00
Flash. 12:05 Jour de rugby.
13:00 Nec plus ultra. 13:30
Belgisch nieuws. 13:45 Vive-
ment dimanche. 15:10,15:35
La petite vie. 16:00 Nieuws.
16:25 Kaamelott. 16:30 Ques
tions pour un champion. 17:00
Kiosque. 18:00 Flash. 18:10
Internationales. 19:00 Artisans
du changement. 20:00 Lumière
et caméra. 20:30 Frans nieuws.
21:00 Beaumarchais l'insolent.
22:40 La vérité zebrée. 23:00
Nieuws. 23:10 Zwitsers nieuws.
23:35 Afrikaans nieuws. 23:50
Lafille de Monaco.
Eurosport
08:30 Snooker. 10:00
Marathon. 13:00 Superbike
corner. 13:15 Motorsport.
14:00 Wielrennen. 17:00
Snooker. 18:00 Turnen. 19:00,
19:30 Motorsport: Superbike.
20:00 Motorsports weekend.
20:15 Snooker. 22:55 Planet
Armstrong. 23:00 Boksen.
00:00 Futsal.
CNN
07:00 World report. 07:30
Revealed. 08:00 World report.
08:30 World sport. 09:00 CNN
marketplace Africa. 09:15
CNN Marketplace Middle East.
09:30 MainSail. 10:00 Political
Mann. 10:30 Talk Asia. 11:00
Larry King live. 12:00 World re
port. 12:30 World sport. 13:00
News special. 13:30 Inside
Africa. 14:00 Fareed Zakaria
GPS. 15:00 State of the Union
with Candy Crowley. 16:00
World report. 16:30 iReport
for CNN. 17:00 MainSail. 17:30
World sport. 18:00 Prism.
18:45 CNN Marketplace Mid
dle East. 19:00 African voices.
19:30 Revealed. 20:00 World
report. 20:30 News special.
21:00 Amanpour.. 22:00 Fa
reed Zakaria GPS. 23:00 Best of
BackStory. 23:30 World sport.
00:00 World report.