BIJLEVELD CZAV Onderwi jsmedewerkers voor wie alle wijsheid begint met verwondering HERENMODE-ADVISEUR (M/v) Junior Netwerk- en Systeembeheerder O JobTrack.nl zaterdag 24 april 2010 I 35 tnstituu t Verboeten Instituut Verbeeten is een specialis tisch ziekenhuis waar topklinische zorg wordt geleverd op het gebied van Radiotherapeutische Oncologie en Nucleaire Geneeskunde. De groep medisch specialisten bestaat uit 12 radiotherapeut-oncologen, 4 nucleair geneeskundigen, radiotherapeuten in opleiding en een algemeen arts. Samen met zo'n 250 medewerkers (klinisch fysici, radiotherapeutisch laboranten, medisch nucleair werkers, doktersassistenten en ondersteunend personeel) worden met de modernste apparatuur jaarlijks zo'n 3000 pati ënten behandeld en 6000 patiënten onderzocht. Het verzorgingsgebied, met meer dan één miljoen inwoners, strekt zich uit van West- en Midden tot Noord-Oost Brabant. Met de ziekenhuizen in dit gebied bestaat een nauwe samenwerking. Vanaf 2010 worden onze patiënten ook behandeld op onze vestigingen in Den Bosch en Breda. Wij zoeken op korte termijn een: HOOFD ECONOMISCHE ADMINISTRATIEVE DIENST (m/v) Voor 36 uur/week DE FUNCTIE: De Economisch Administratieve Dienst (EAD) draagt zorg voor de financiële rapportage en planning en verzorgt de salarisadministratie. De afdeling bestaat uit 6 medewerkers. In verband met de markt werking en de daarbij behorende wijziging in regelgeving binnen de gezondheidszorg en de uitbreidingen in Breda en Den Bosch, is de afdeling volop in beweging. Dit vraagt flexibiliteit van medewerkers en biedt mogelijkheden. Ais Head leg je direct verantwoording af aan de controller en geef je op coachende wijze leiding aan de medewerkers van de Economische Administratieve Dienst. Je geeft mede uitvoering aan het personeels beleid op de afdeling en je bent gericht op actieve en constructieve samenwerking. Je weet draagvlak te creëren om gestelde resultaten te behalen. In deze functie lever je een belangrijke bijdrage aan de ad ministratie en de interne financiële rapportages. Daarnaast bestaan de werkzaamheden uit het (gevraagd en ongevraagd) adviseren van de budgethouders en de controller over te nemen acties n.a.v. (financiële) vraagstukken. Hierbij valt de denken aan kostprijsberekeningen en het voorbereiden van investeringsbeslissingen. WAT VRAGEN WIJ EN WAT BIEDEN WIJ? Geïnteresseerd? Kijk voor meer informatie en sollicitatie op onze website www.verbeeten.nl. Een assesment kan deel uitmaken van de selectieprocedure. De vacature wordt voor in- en externe kandidaten gelijktijdig opengesteld. Ondernemend werken aan gezondheidszorg Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld SKVOB e.o. is een dynamische organisatie die bestaat uit een netwerk van 11 samenwerkende scholen. Ruim 800 medewerkers verzorgen, met passie, het voortgezet onderwijs voor 7200 leerlingen in Breda en omgeving. Vanuit een open katholieke grondslag geven de scholen een eigentijdse invulling aan de waarden betrokkenheid, respect, solidariteit en vertrouwen. Vanwege personele wijzigingen en groei van het aantal leerlingen zijn we voor het schooljaar 2010 - 2011 op zoek naar... Docenten Onderwijs ondersteunend personeel Counselor - Financieel medewerker De school zien we als een levende gemeenschap waar leerlingen, ouders en medewerkers elkaar ontmoeten en in gesprek raken over de mooie en minder mooie dingen die de maat schappelijke werkelijkheid biedt. Het doel van ons onderwijs is dat leerlingen uitgroeien tot attente, kritische, verantwoordelijke en ruimhartige burgers, ontvankelijk voor vragen op het gebied van zingeving. De professionele medewerkers van SKVOB e.o. vervullen in dit proces een sleutelrol. Zij vormen samen leergemeenschappen die de leerlingen uitda gen tot persoonlijke groei. Zij kennen de leerlingen. Gaan uit van hun nieuwsgierigheid en talent. Spelen in op hun verwondering. En begeleiden ze in hun persoonlijke ontwikkeling. SKVOB e.o. is een aantrekkelijke, uitdagende werkomgeving. Biedt een goede beloning en prima secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een eindejaarsuitkering, een levens loop- of spaarloonregeling en deelname aan een fietsenplan of het gebruik van sportfacili teiten. SKVÖB e.o. werkt volgens de CAO voor het voorgezet onderwijs. Medewerkers van SKVOB e.o. weten zich gewaardeerd. Onze basisvoorwaarde is uiteraard dat ze voldoen aan de competenties die bij hun functie horen. Van het schoolmanagement krijgen medewerkers bovendien volop de mogelijkheid hun deskundigheid uit te bouwen en te versterken. Ze kunnen rekenen op goede loopbaan- en scholingsmogelijkheden. Want feitelijk blijven we allemaal leerlingen. Een leven lang. Interesse? Bent u geïnteresseerd in een functie binnen onze organisatie? Het komend schooljaar zijn er de nodige vacatures, zowel voor onderwijzend als voor onderwijsonder steunend personeel. Deze vindt u op de website van SKVOB e.o. en de websites van de 11 scholen. Daar vindt u ook informatie over de mensen die u nader kunnen informeren, en de instructies over het proces van solliciteren, dat bij voorkeur via e-mail plaatsvindt. Stichting Katholiek Voortgezet Onderwijs Breda e.o. Postbus 7096, 4800 GB Breda T (076) 514 14 05 www.skvob.nl Wij willen graag kennismaken met een FULLTIME EN PARTTIME (24 UUR) die: het ontzettend leuk vindt om mooie kleding te verkopen enkele jaren verkoopervaring heeft een jonge uitstraling heeft het snapt dat onze klanten centraal staan het leuk vindt om onze klanten goed te adviseren het geen probleem vindt om op zaterdag te werken Als dat zo is dan hebben wij voor jou een ontzettend leuke baan in een groep enthousiaste en deskundige collega's die het leuk vindt om met en voor elkaar te werken. Als jij denkt nog niet voldoende vakkennis te hebben, maar jij hebt wel de ambitie om dit te leren, ook dan is je reactie welkom. Stuur je reactie aan: Bijleveld Mannenmode t.a.v. Robert Bijleveld Nieuwe Burg 12,4331 AH MIDDELBURG Even binnenstappen, of mailen op info@bijleveld-mannenmode.nl mag natuurlijk ook. van en voor boeren Ter versterking van ons team op de afdeling automatisering zoeken wij voor ons kantoor in Wemeldinge een medewerker voor de functie van: mlv De functie In deze functie draag je, onder leiding van de netwerk- en systeembeheerder, mede zorg voor een adequate werking van onze automatiseringsomgeving en draag je bij aan de dagelijkse voortgang van de werkzaamheden binnen de afdeling, De automatiserings omgeving bestaat uit een i Serie/AS 400 en een netwerkomgeving van 12 servers voor onder andere Windows Server 2003 en Citrix Presentation Server. Er zijn ca. 100 lokale werkplekken binnen en buiten het kantoor in Wemeldinge en een 30-tal mobiele werk plekken. Verder bied je persoonlijke ondersteuning aan collega's bij vragen of problemen over het gebruik van het netwerk en de kantoorautomatisering. Bij afwezigheid van de netwerk- en systeembeheerder treed je op als zijn vervanger. Jouw opleiding en ervaring De juiste kandidaat beschikt over een pro-actieve houding, een instelling en een inzet om vragen en problemen snel en naar tevredenheid van de gebruiker op te lossen. In teamverband gestructureerd kunnen werken is een must. Je bent een gesprekspartner die het prettig vindt om met korte lijnen te werken in'een professioneel team binnen een nuchtere, no-nonsense werkomgeving. Voor een optimale invulling van deze functie verwachten wij van je datje beschikt over een MBO werk- en denkniveau met een passende opleiding in informatica (niveau 4) De verdere profiel eisen en informatie over de functie vind je op onze website: www.czav.nl. De vacature staat open voor mensen die binnenkort hun MBO-opleiding gaan afronden of die inmiddels tot drie jaar werkervaring in het netwerk/systeembeheer hebben opgedaan. Via een op maat afgestemd in- en extern opleidingsprogramma word je voorbereid op je nieuwe functie en krijg je de ruimte om je te ontplooien en te ontwikkelen. Ons aanbod Wij bieden je een zelfstandige en afwisselende functie bij een organisatie die sterk in de markt staat en die werkt aan een goed rendement voor de boer De arbeids voorwaarden zijn in overeenstemming met de functie Belangstelling? Voor nadere inlichtingen kun je telefonisch contact opnemen met de heer Connie van der Werf (Coördinator Informatisering), telefoon 0113 62 92 27. Je kunt je sollicitatiebrief met c.v. voor 10 mei 2010 opsturen aan: CZAV, Afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 402,4460 AV GOES of pere-mail aan: P&0@CZAV.nl. De Coöperatieve: Zuidelijke Aan- en Verkoopvereniging U.A. te Wemeldinge is een belangrijke leverancier van meststoffen, gewasbescher mingsmiddelen, veevoed&s, zaaizaad, pootgoed en aardoheprodukten voor de akkerbouw, fruitteelt en vee houderij. Eén belangrijke activiteit van de CZAV is voorts de inname van gra nen, zaden en peulvruchten. tiet kernmrkgebied omvat Zuid-west'Nederland (ten zuiden van Rotterdam en ten westen van 8reda). De CZAV heeft ca. 3.000 ledenen een geconsolideerde Omzet van ruim 309 miljoen euro. Dochteronderneming is het detailhandelsbedrijf Agri- rriórkt BV met de winkel formules Agrimarkt Super markt en Agritand. tn totaal wérken er 630 mensen bij onze organisatie. Meer informatie over CZAV vind je op onze website: www.czav.nl SKVOB

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 107