I 3 6 Pita Kramer i Pita vrijdag 23 april 2010 öysrJadsfi Piet, Je was een rots in de branding en koerste recht door zee Je trotseerde storm en golven alleen... je had de wind niet mee Wij zijn verdrietig omdat we veel te vroeg afscheid hebben moeten nemen van onze zoon, broer, schoonbroer en oom Piet Kornelis in de leeftijd van*60 jaar. IJzendijke: A.A. Kornelis S.M. Kornelis-Klaeysen Piet (in herinnering) Breskens: Jan Kornelis Els Kornelis-van Lare Charles en Audrey Marjan en André Philippine: Adri Kornelis Wim en Monique Lucas, Judith Philippine: Joop Kornelis Norma Kornelis-van Limmen Menno en Rob Oostkamp België): Jaap Kornelis Patricia Kornelis-Heirbaut Jasper Ellen en Kevin Sas van Gent: Suzie Kornelis Hans Dunnes Wouter en Renske Timon Biervliet: Anja Kornelis Mario Tanghe Mathijs en Tibby Linda Terneuzen, 21 april 2010 Correspondentieadres: Stadsweide 54 4521 BB Biervliet Piet is opgebaard in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis te Oostburg. Gelegenheid om afscheid van hem te nemen op maandag 26 april van 19.00 tot 19.30 uur. De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op dinsdag 27 april om 14.00 uur in de N.H. kerk aan de Kerkstraat te Biervliet. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in H.C.R. De Gentse Poort, Gentsestraat 94 te Biervliet. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Geschokt zijn wij door het plotselinge overlijden van onze collega Piet Kornelis Piet is sinds 1988 werkzaam geweest bij ons bedrijf. Met zijn overlijden verliezen wij een kritisch opbouwende maar bovenal betrokken, toegewijde en gewaardeerde collega. Wij wensen zijn ouders, broers en zussen veel sterkte toe in deze moei lij ke periode. Medewerkers en directie H4A Met diepe verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze collega Piet Kornelis Wij wensen de familie heel veel sterkte toe. Personeelsvereniging H4A Van de Heer wil ik zingen, mijn leven lang Wat verdrietig: onze lieve moeder, schoonmoeder, oma, over-oma is gestorven Maria Jonkheer-Cornelisse 12 september 1917 Middelburg f21 april 2010 Zij overleefde haar Bram bijna 25 jaar -'de zangbracht de muziek in haar leven - Kampen Kees en Gerdien Jonkheer Bram en Frederike Gijs, Jilles, Lieke Meindert Egbert en Wietske Giehtje Heiloo Middelburg Jan en Diana Jonkheer Michel en Tessa Christian Robbert en Matilda Els en Paul Sanderse Marijn en Lenny Larissa, Ivar Sjoerd en Sabine Boris, Cato, Stef Rob en Caroline Stijn, Ilse Middelburg Alex Jonkheer Onze hartelijke dank aan iedereen die haar de laatste tijd heeft bezocht, behandeld, verzorgd, en verpleegd! Welkom bij de dienst van dank en herdenken in de aula van de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB te Middelburg op dinsdag 27 april om 14:00 uur. (vanaf de A 58 afrit 38, volg de borden crematorium) Na de begrafenis kunt u ons condoleren. correspondentieadres: Prins Willem Alexanderstraat 6 4332 W Middelburg Afscheid nemen is: met dankbare handen meedragen al wat herinnering is. Op 21 april is overleden onze bewonderenswaardige zus, schoonzuster en tante Marie Jonkheer-Cornelisse Als leven lijden wordt is rusten goed. Corrie de Wolf-Cornelisse en Wim de Wolf Nel Visser-de Wolf en Toby Visser Kees de Wolf Ellen fan Willem de Wolf Wijnand, Arlinde en Gerben Mieke van den Berg-de Wolf en Ko van den Berg Liselotte en Rosaline Johan de Wolf Op 92-jarige leeftijd is overleden onze lieve schoonzus en tante Marie Jonkheer-Cornelisse Goes: Annie Moens-Jonkheer Jan Moens Middelburg: Coos Jonkheer-Suurmond Middelburg: Saar Jonkheer-de Rijke Neven en nichten Verbijsterd zijn wij door het plotseling overlijden van Frangine Du Pré moeder van onze vriendin Mathilde Wij wensen Mathilde en Léon heel veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Riaan Angela, Jochem, Nathan Pieter Ramona, Tessa Louis Esther, Emma Johan Arno Marit Sander Melanie Jan Saskia f t i if f ■i if f) Hlenseniinq.nl Ieder einde is een nieuw begin Serooskerke, 13 juni 1931 t Vlissingen, 21 april 2010 50 jaar getrouwd geweest met Kees Louwerse Soms is eenvoud heel bijzonder Vlissingen: V f i Maastricht: West-Souburg: f i Marianne en Ed Compeer Bas Alexander Thijs en Elly Alex en Manon Louwerse Charlotte Ruben Zoutelande: Marjoleen en Kees Leijnse Sjoerd Lyanne Veroni Roelofarendsveen: Petra en Paul van Ruiten Piet Jozef ien jL Frederiek J Lieve mama, f Dank je wel voor het moederzijn, de onbezorgde jeugd die je ons hebt gegeven en de inspiratie tot nadenken. V Lieve oma, t Dank je wel voor alle logeerpartijen, jouw ver jaardagen die uniek waren, samen lachen en alle bijzondere gesprekken die je met ons hebt gevoerd. Correspondentieadres: M. Compeer, Albardastraat 11, 4384 HR Vlissingen De bijeenkomst, voorafgaand aan de begrafenis, zal plaatsvinden maandag 26 april om 13.30 uur in Middel burg, Westelijke Ouae Havendijk 3. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. - «tHSr# —*ï-4k<z Na jarenlange vriendschap, moeten wij met veel verdriet afscheid nemen van onze lieve vriendin Mien Bernouw-Coppoolse Adrje Polman-Ruissen De zee waarvan je hield, is een beetje als het leven, soms ontstuimig, soms rustig kabbelend, nemen en geven.... Nu jij er niet meer bent, zou de zee even stil moeten staan, maarzij zal net als het leven altijd met bewegen doorgaan.... Wij hebben toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve broer, zwager en onze oom Adriaan Marinus Schout Adrie in de leeftijd van bijna 88 jaar Vlissingen: Reston (U.S.A.): Tannay (Zwitserland): Leni Else Speek-Schout Berend Speek Paul Speek Ula Droog Peter Speek t Sylvane Baumgartner achterneef en achternichten Vlissingen, 21 april 2010 Correspondentieadres: L.E. Speek - Schout Boulevard de Ruyter 232 4381 KH Vlissingen De samenkomst voorafgaand aan de begrafenis zal worden gehouden op maandag 26 april om 13:15 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg" aan de Industrieweg 20 te Vlisingen. Aansluitend zal om 14:30 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemd uitvaartcentrum.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 80