Schipper 24I zeeland Vertel ons hoe oud uw ketel is... Voor uw Staatslot loopt u binnen bij: Samen gezond lunchen ...en win een nieuwe t.w.v. 2.250 Vul de coupon in vóór mei 2010 FEENSTRA Politie zoekt getuigen van straatroof Tabakspeciaalzaak Oe Pupekop Appelmarkt 27 Zierikzee Tel.: 0111-415063 Staatsloterij RENESSE - Leerlingen van groep 8 van de basisscholen 't Staepel'of en De Stove uit Noordwelle stellen voor zich zelf een lunch samen uit ingrediënten die de Albert He- ijnvestiging Burgh-Haamstede ter beschikking heeft ge steld. De Zaanse grootgrutter vindt dat Nederlandse school kinderen tussen de middag gezond moeten eten en ver zorgde daarom gisteren voor ruim 200.000 kinderen een verantwoord twaalfuurtje. Coördinerend lerares Mi randa Minderhout van 't Staepel'of was te spreken over het boodschappenpakket, dat bestond uit brood, crackers, kaas, kipfilet, sla, komkommer en tomaatjes. Op Schouwen-Duiveland deden nog dertien andere scholen mee aan de actie. foto Ronald den Dekker vrijdag 23 april 2010 S nminiHiiiiwiiiniiiMniiii 1 imuniinimmntssmmmmmmmmm mm111111111 iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii>iii iiiiniiiii'iiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Hoe oud is uw cv-ketel? Vertel het ons en u maakt kans op een nieuwe ketel t.w.v. 2.250 of één van de vele andere prijzen, zoals een Samsung LCD tv, iPods Shuffle, Weber barbecue en bioscoop bonnen. De prijsuitreiking vindt plaats tijdens de ComfortabelWonen Show die op 8 mei wordt gehouden van 09.30 uur tot 17.00 uur bij Nuon Energiewinkel Leiderdorp, Elisabethhof 32, Leiderdorp. Tip. Schaft u tijdens deze show een nieuwe cv-ketel aan, dan krijgt u een echte Weber barbecue cadeau. Kijk direct na hoe oud uw cv-ketel is en vul de coupon in vóór i mei 2010. Misschien wint u een nieuwe cv-ketei. Kijk voor meer informatie op www. nuon. hi/ketelactie. Deelnamecoupon Ja, ik wii kans maken op een nieuwe cv-ketel Mijn huidige ketei is van het merken isjaar oud Adres en huisnummer Postcode en woonplaats U-kunt deze coupon zonder postzegel opsturen naar: Nuon Antwoordnummer 1955 3WXJ WC Üsselstein (postzegel niet nodig). Of vul de coupon lit op www.nuon.nl/ketelcictie. Door deel te nemen aan deze Actie geeft u Nuon en/of Feenstra Verwarming B.V. toestemming u telefonisch re benaderen voor een aanbod voor een HR-ketel en u per e-mail een uitnodiging te sturen voor de Comfortabel Wonen Show. 1-2HFA39 L_ Deze actie loopt tot 1 mei 2010. Na 1 mei worden de winnaars bekend gemaakt op www.nuon.nJ/ketelactie. door Marijke Vael Misschien komt het omdat hij werd ge boren in de Zierik- zeese Lange Sint Jansstraat, op een steenworp afstand van de haven. Want zijn verknochtheid aan wa ter, boten en vissen kreeg hij niet van huis uit mee. „Mijn vader was buschauffeur en in de familie is geen mens die vist." Toch bracht de 75-jarige Adrie Bakker bijna zijn hele werkzame leven door op het water. Op zijn 65e, nadat hij was gestopt met zijn visserijbedrijf, ontdekte hij dat hij niet zonder boot kon. „Toen ik met pensioen ging ver kocht ik mijn laatste boot aan een visser uit Yerseke. Ik dacht dat het afgelopen was met varen, dat ik nooit meer aan een boot zou be ginnen. Ik ging hengelen aan de zeedijk. Maar dat duurde maar één zomertje. Ik miste de mogelijk heid om uit te varen." Daarom is Adrie weer regelmatig te vinden op de gemeentesteiger aan het Zierikzeese Havenkanaal. Daar ligt de Valreep, zijn 6,5 meter lange motorvisboot met open ka juit en 105 pk motor. Het wordt zijn laatste schip, denkt de Zierikzeeënaar. Een gedachte waarop ook de naam is gebaseerd die hij het vaartuig gaf „Als ik eer lijk ben weet ik dat ik deze boot kocht op de valreep van mijn le ven. Ik heb veel boten gehad en weer verkocht, maar dit is waar schijnlijk de laatste. Ik houd hem zolang als mogelijk is, want ik weet dat ik niet zonder schip kan. Alleen al vanwege het loopje van uit de Lange Sint Jansstraat naar de steiger. En hoewel de visstand op de Oos- terschelde volgens Adrie moraen- HERKINCEN De recherche van het district De Ei landen van de politie onderzoekt een straatroof waarbij een vrouw werd beroofd van haar gepinde geld. Het 24-jarige slachtoffer stond woensdag om zeven uur 's avonds op de Peuterdijk in Herkingen bij een pinautomaat en had zojuist geld opgenomen. Op het moment dat zij het geld in haar portemonnee stopte, versche nen vier jongens op de fiets. Eén van hen griste de portemonnee uit de handen van de vrouw. Het vier tal ging er vandoor in de richting van de haven van Herkingen. De politie zoekt mensen die moge lijk iets van de straatroof hebben gezien of die informatie kunnen verschaffen over de straatrovers en hun vluchtroute. Wie denkt iets gezien te hebben dat voor de politie van nut kan zijn, wordt verzocht contact op te nemen met 0900-8844. Anoniem bellen via 0800-7000 kan ook.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 46