Piet en Katrien Lous-Janse Jan Pieter Coppoolse 32 I familieberichten donderdag 22 april 2010 (J> IDens0iilinq.nl JJÜJ12UM Dinsdag 27 april a.s. zijn onze ouders, opa en oma 50 jaar getrouwd Wie hen daarmee wil feliciteren is op deze dag van harte welkom tussen 15.30 en 18.00 uur in Hotel Zuiderduin, de Bucksweg 2, Westkapelle. Saskia, John, Karlien en Niels en Elna Han, Jacqueline, Leon en Stella Westkapelseweg 62,4374 NC Zoutelande Kadotip: [x] KWF Kankerbestrijding QysrJailsn a/s eens mijn eigen adem stokt dan draagt mij uw muziek Gezang 4467 In vertrouwen op God is temidden van zijn familie overleden mijn zeer dierbare man, onze lieve en markante vader, grootvader en overgrootvader eerder getrouwd geweest met Gerda Helene Valk, overleden 20 maart 2003 dierenarts 's-Gravenhage, 22 maart 1920 Barneveld, 19 april 2010 Voorthuizen: Kapelle: Driebergen: Elisabeth Coppoolse - Meerwaldt Heieen Stolwijk - Coppoolse en Cors Stolwijk Jacco en Eva Eline en Stijn Susanne en Siebren Daco Coppoolse en Tineke Coppoolse - Gravesteijn Jan Pieter en Doryne Emmelie en Edwin Jochem Tobias Leonoor Annekoos en Gert Mijn man, onze vader en opa is thuis. Gelegenheid tot afscheid nemen: vrijdag 23 april van 15.00 tot 16.30 uur aan huis. Afscheidsdienst: zaterdag 24 april, 10.30 uur, Gereformeerde kerk, Hoofdstraat 142, 3781 AK Voorthuizen. Begrafenis: aansluitend aan de afscheidsdienst, Gemeentelijke Begraafplaats Diepenbosch, Rubensstraat 67, 3781 VL Voorthuizen. Gelegenheid tot condoleren: na afloop van de begrafenis in het uitvaartcentrum bij de begraafplaats. -Bakkersweg 27, 3781 GN Voorthuizen- 7c Ben reizend naar die stad, waar Christus 'l licht zal zijn, om eeuwig daar te zijn bij Hem, bevrijd van zorgen pijn. Bedroefd om haar heengaan, maar blij dat ze zo lang bij ons mocht zijn, delen wij u mee dat zacht en kalm is overleden onze lieve, zorgzame oma en omaatje Leuntje Slabbekoorn - Harthoorn sinds 15 januari 1996 weduwe van Hendrik Slabbekoorn in de leeftijd van 90 jaar. Angelica en Walter Iris Yerseke, 21 april 2010 zorgcentrum "Vredelust" Correspondentieadres: Moutberg 16 4708 ND Roosendaal De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. W.F. van de Woestijne, wordt zaterdag 24 april om 13.30 uur gehouden in het Hervormd kerkelijk centrum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in "De Haven" gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Gisteren bereikte ons het bericht van het overlijden van de heer Jan Vermeersen De heer Vermeersen was in de periode van 1970 tot 1992 werkzaam bij de afdeling Gemeentewerken van de gemeente Hulst. Wij zijn hem dankbaar voor wat hij voor onze gemeente heeft betekend. Onze gedachten gaan uit naar zijn naaste familie. Wij wensen hen kracht toe om dit verlies te dragen. Burgemeester en Wethouders van Hulst, De burgemeester, J.F. Mulder De secretaris, S. ter Wal t Herinner mij zoals ik was, maar niet in mijn sombere dagen. Herinner mij zoals ik was, in de stralende zon. Hoe ik was toen ik alles nog kon. Bedroefd, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons heeft gegeven, delen wij u mede dat, na een liefdevolle verzorging in "De Redoute", zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma, zus, schoonzus Annie Leonie Josepha van Avermaete weduwe van Lucien Désiré Mussche 28 - 03 - 1925 Sas van Gent t 20-04-2010 Sas van Gent Afsnee (B): Ankie Mussche en Pierre Steenbrugge Wendy en Johan, Femke Loes Sas van Gent: Sas van Gent: Sas van Gent: Mariandel Mussche t Hans Mussche f Frank Mussche Familie van Avermaete Familie Mussche Sas van Gent, 20 april 2010. Gorr.adres: Poeldijk 22, 4551 GV Sas van Gent De plechtige uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op zaterdag 24 april om 10.00 uur in de kerk van de Heilige Maria Hemelvaart te Sas van Gent. Samenkomst in de kerk. Er is gelegenheid om de familie te condoleren, na afloop van de begrafenis, in de aula van de begraafplaats Sint Jans schorre te Sas van Gent. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. t Toen wij op die dinsdag zagen hoe jij daar zo rustig lag, verlost van pijn, verlost van angst want voor de dood zijn we 't bangst. Die angst voor de dood is niet verdiend: hij heeft gehandeld als een vriend, hij heeft je zacht in slaap gesust geen pijn, geen angst, tenslotte.rust. Bedroefd, maar dankbaar dat wij haar zolang in ons midden mochten houden, delen wij u mede dat, na een liefdevolle verzorging op afdeling "de Boulevard" in de Hooge Platen van ons is heengegaan onze lieve tante Juliana Johanna Lauret weduwe van Arthur Eduard Bombelijn *01-10-1914 t 20-04-2010 Philippine Breskens Breskens: Sander, Frida en kinderen Familie Lauret Familie Bombelijn Breskens, 20 april 2010. Corr.adres: Westlandstraat 20, 303 4511 XX Breskens De afscheidsplechtigheid zal plaatshebben op zaterdag 24 april om 10.00 uur in de kerk van de Heilige Maria Hemelvaart te Philippine. De crematie zal aansluitend in stilte plaatshebben te Terneuzen. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze vroegere collega Nico Vossenberg Met respect en waardering herinneren wij ons zijn enorme inzet voor het project in Duitsland. Ons medeleven gaat uit naar Vivian en de kinderen, wij wensen hen veel sterkte toe. Namens de collega's van het Dow Central Germany reconstructieteam Bart J. Groot Terneuzen, 19 april 2010 L Verdrietig hebben wij kennis genomen van het te vroege overlijden van Nico Vossenberg Wij wensen zijn vrouw Vivian en familie veel sterkte toe. Gerard van Harten Voorzitter Raad van Bestuur Peter Holicki Vice Voorzitter Raad van Bestuur Dow Benelux B.V. Heden bereikte ons het droevige bericht van het plotselinge overlijden van de heer Nico Vossenberg Nico heeft veel voor onze Maintenance organisatie betekend. Wij wensen zijn vrouw en familie veel kracht toe bij het verwerken van dit grote verlies. Dow Terneuzen Maintenance organisatie Het leven gleed aan haar voorbij nu is ze van alle zorgen vrij Papa heeft op haar gewacht Een rijk leven is volbracht Nog maar zo kort na het overlijden van papa delen wij u mede dat nu van ons is heengegaan onze zorgzame mama en lieve oma Maria Cornelia van Waterschoot Marie weduwe van Frans Louis van Damme Zij overleed in de leeftijd van 86 jaar. Zuiddorpe: Ineke f en Johan t Johnny Jannette en Eric Heikant: Jos en Regien Saskia en Tom, Maaike Martijn Michiel en Kim Hulst: Paul en Riet Joost en Charlotte Evert en Joyce, Liesbeth en Tim Koewacht: Greet en Chris Robin Tom Hulst: Karei en Grada Charlotte en Thomas Anne Kuitaart: Toine Hulst, 20 april 2010 Correspondentieadres: Vlasstraat 10 a, 4566 BD Heikant U kunt afscheid nemen van haar in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op vrijdag 23 april van 19.00 tot 19.30 uur. De plechtige uitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag 24 april om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Cornelius te Lamswaarde, gevolgd door de begrafenis op de r.-k. begraafplaats aldaar. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de begrafenis, bent u in de gelegenheid de familie ook persoonlijk te condoleren. Onze speciale dank gaat uit naar het verzorgend personeel en de vrijwilligers van de afdeling Elzeboom van de Blaauwe Hoeve.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 34