Burn Frans en Trix ÖTdfrd dBfJ W. Gilijamse 28 I familieberichten dinsdag 20 april 2010 fT1ensenUnq.nl 20 april 1960 - 20 april 2010 50 jaar getrouwd van harte gefeliciteerd namens kinderen Mijn tijden zijn in Uw hand. Psalm 5116 Verdrietig omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar voor haar liefde en zorg, waarmee zij ons omringde, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder en oma Jacoba Maria Holleman weduwe van Jan Bakelaar Den Bommel, 3 juli 1916 Middelburg, 18 april 2010 Vrouwenpolder: Els Sturm-Bakelaar And ré Sturm Marieke Carolien Wij bedanken de medewerkers en vrijwilligers van zorgcentrum 't Gasthuis, afdeling Bolwerk vooralle liefde en aandacht voor onze moeder en oma Correspondentieadres: Koningin lulianalaan 6 4354 BB Vrouwenpolder De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden don derdag 22 april om 13.00 uur in de Pelgrimskerk, Fort den Haakweg 2 te Vrouwenpolder. De begrafenis zal omstreeks 14.00 uur plaatsvinden op de begraafplaats te Vrouwenpolder. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "de Ontmoeting" (naast de kerk)". Heden nam de Heere tot Zich onze lieve zus, schoonzus en tante Cornelia Henderina Oranje Corrie Goes, 8 - - 1928 Goes Rotterdam Aalten Hengelo Maassluis: Goes: t Goes,18-4-2010 f Kees Oranje (in herinnering Suus Oranje Leen Oranje (in herinnering) Annie Oranje - de Mos Berthina Simone (in herinnering Daan Oranje Jo Oranje - Koets (in herinnering) 1 Wilma Hans Jo Oranje Voorstad 7 4461 KK Goes Gelegenheid tot afscheid nemen van Corrie op vrijdag 23 april van 13.30 tot 14.00 uur in de aula van Monuta op de algemene I begraafplaats, Geldeloozepad 30 in Goes. Aansluitend zal de afscheidsdienst plaatsvinden in de f voornoemde aula. Na de afscheidsdienst zal zij op de begraafplaats worden begraven. Gelegenheid tot condoleren f na de begrafenis in de aula. Verbijsterd zijn wij door het veel te vroeg overlijden van mijn schoonzoon, onze zwager en oom: een boer in hart en nieren en een sociaal zeer betrokken man Jan Baptiste Becu echtgenoot van Tonnie Breskens, 17 april 2010 Sluis: A.S. Risseeuw-Aarnoutse Berkel-Enschot: Izak en Riet Risseeuw-Versteijnen kinderen en kleinkinderen Lelystad: Nellie en Albert Darwinkel-Risseeuw kinderen en kleinkinderen Alt Sankt Johann: (Zwitserland) Suus en Eugen Moser-Risseeuw en kinderen Goes: Annie en Karl Kemetmüller-Risseeuw Met veel verdriet geven wij kennis van het plotseling overlijden 1 van onze lieve neef Jan Becu We wensen Tonie en de kinderen veel sterkte toe. Piet en Jo Luteijn-Cijsouw Nieuwvliet,17 april 2010 Nooit meer samen op de boerderij, na al die jaren van saamhorigheid. Jan wat zal ik jou verschrikkelijk missen. Tonie, kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte met dit grote verlies. Marin en Julia Clarissen Diep geschokt, vol ongeloof namen wij kennis van het plotseling overlijden van onze vriend Jan Becu Je vriendschap, je vrolijkheid en je betrokkenheid zullen we allen missen. Rotary Boerenavondcommissie: Co en Marjo, foop en Marianne, Leo en Tiny, Marc en Loes, Benk en Nella Heden namen wij kennis van het plotselinge overlijden van de heer Jannis Baptiste Becu De heer Becu was in de periode van januari 1978 tot december 1998 bestuurder van een van onze rechtsvoor- gangers, het waterschap Het Vrije van Sluis. Wij wensen mevrouw Becu, kinderen en kleinkinderen veel kracht en sterkte toe in het dragen van dit verlies. Bestuur en medewerk(st)ers Waterschap Zeeuws-Vlaanderen Terneuzen, 20 april 2010 Jan Becu Vol ongeloof hebben wij vernomen dat Jan, de vader van onze brandweercollega Carlien er niet meer is. Wij kennen Jan als iemand waar wij als brandweerkorps altijd terecht konden of het nu ging om te oefenen of om op zijn terrein de regionale wedstrijden te organiseren of cursus te geven het was nooit teveel gevraagd. Wij wensen Carlien en de familie heel veel sterkte toe om dit verlies te verwerken. Brandweer Schoondijke Het bestuur van Wildbeheereenheid de Wielingen heeft met grote verslagenheid kennisgenomen van het plotseling overlijden van de heer Jan Becu Ruim 15 jaar was Jan onze voorzitter en heeft amper drie dagen geleden nog tijdens onze Algemene leden vergadering zijn voorzittershamer overgedragen. Wij wensen zijn vrouw, dochters en overige familie alle sterkte toe. Bestuur, leden en begunstigers Wildbeheereenheid de Wielingen IJzendijke, 17 april 2010 Eén enkel ogenblik kan alles doen veranderen Dhr. Jan Becu Wij verliezen in Dhr. Becu een graag gezien en gewaardeerde gast. Vader van onze medewerkster en collega Carlien. Wij wensen familie Becu-Risseeuw alle sterkte toe. Frank en Marianne, Marjolein, Tom Buysse-Doens Het Mauritshofteam Party- en vergadercentrum Mauritshof IJzendijke In zijn slaap is overleden mijn zeer geliefde man, onze lieve vader, opa en overgrootvader Willem Gilijamse 23 december 1917 t 18 april 2010 F. Gilijamse-Steur Hillegom, Kees Gilijamse Jet Gilijamse-Smalbraak Jan Willem en Lette Kathalijne en Joost Milan, Tobias Maaike en Richard Amsterdam, Roeland Gilijamse Marjan Gilijamse-Kanis Marjolijn en Paulus Ramsus, Ena Robin en Simone David Oosterhout (NB), Caty Fortanier-Gilijamse Eugène Fortanier Sander en Steffelien Matthijs, Eva, Puck Christian en Josta Julie, Lieve Roger Amsterdam, Wim Gilijamse Johanna Muller Joop en Diana Rieke Pim Zorgcentrum "Duinoord" Kloosterweg 18, kamer 288 4328 GB Burgh-Haamstede De crematieplechtigheid zal vrijdag 23 april om 12.00 uur plaatshebben in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condo leren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Onze dank gaat uit naar alle mensen van "Duinoord" voor him liefdevolle zorg. Op de respectabele leeftijd van 93 jaar is overleden onze zwager en (oud)oom Wij wensen Riek en de (klein)kinderen veel sterkte. Burgh Haamstede Th. M. Steur - Blom kinderen en kleinkinderen 4 Als kapitein voer je over de woelige levenszeeën. Nu als passagier in alle rust op weg naar je thuisland. Rolf Heuten Je was een bijzonder mens. Wat zullen we je missen. Een laatste vaarwel van al je vrienden en bekenden. 't Boven, Arnemuiden, Molenweg 1

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 60