de Zeeuwse marathonkoning isy 3i Dynamic-4 zegeviert in estafette Rob Faes moe maar voldaan O Meer over de marathon op www.pzc.nl/weblogkustmarathon maandag 19 april 2010 mmm Het aantal lopers en loopsters dat de Marathon Zeeuws-Vlaanderen voltooide. Marlon Roels, voorzitter van het organisatiecomité 'Volgend jaar houden we de Marathon Zeeuws-Vlaanderen ook in april. Zaterdag 16 april 2011 staat al vet omcirkeld in mijn agenda' Remy Vasseur en Sébastièn Schletterer (rechts) op de wallen in Hulst. De twee hardlopers gingen er als een haas vandoor. foto Peter Nicolai TERNEUZEN - De estafettemarathon van de Marathon Zeeuws-Vlaande ren is gewonnen door Dynamic-4 uit Middelburg. Het kwartet Sjaak Brouwer, Henrik Westerweele, Er- win Harmes en Quierien Driedijk zette een tijd van 2.40.39 op de klokken. De Familie Vervaet uit Walsoor den, met Mare, Jeroen, Patrick en Frits Vervaet in de gelederen, ein digde in 2.49.29 op de tweede plaats. De derde plaats was na 2.56.33 voor Dekker Enzovoorts uit Oostkapelle. Die ploeg bestond uit Kobus, Diek, De Kont en Vie. Er finishten 73 teams. De jongste deelnemer was Sven van de Voor de. De 12-jarige Hulstenaar maakte deel uit van de equipe Alone Toge ther. Hij verving zijn geblesseerde moeder Anne. Sven liep zijn race van tien kilometer binnen het uur: 59.51. „En dat was precies wat ik wilde", klonk het vol trots. Alo ne Together behaalde de 21e plaats. Kylie de Beule, Joy Nachtegaal, Eva IJsebaert en Ellen van Leuven (vlnr) maakten deel uit van het jongste team dat meedeed aan de estafetteloop. foto lezersfoto Een lang lint van lopers trekt over de stadswallen van Hulst. foto PZC Een uitgeputte Rob Faes staat de speaker te woord. foto PZC TERNEUZEN - Geen lopers of loop sters aan het infuus, geen zware blessures of ander leed. De Mara thon Zeeuws-Vlaanderen eiste geen slachtoffers. Ook Rob Faes was nog goed bij zijn positieven toen hij na bijna vijfenhalf uur (5.27.25) als allerlaatste de finish van de Marathon Zeeuws-Vlaande ren passeerde. De 46-jarige oud-voetballer van Breskens zag zijn marathondroom bijna in dui gen vallen. „M'n knie begon enke le weken geleden te protesteren. Overbelasting was de diagnose. Ge lukkig hebben masseurs me kun nen oplappen. En met succes. Een tijd had ik niet in m'n hoofd. Uitlo pen was het motto. En dat heb ik op karakter gedaan", zei de uiterst vermoeide, maar zeer voldane Faes. Het leverde hem een fraaie rode lantaarn op.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 67