Colofon Ui MBfflbfijfll ÜJBfteê ubfkLiïsi opzegdienst Ci 1n0nseniinq.nl maandag 19 april 2010 familieberichten 121 Je begon met vergeten, de ziekte pakte steeds meer van je af. Je hebt veel moeten doorstaan. Veel te snel raakten we je steeds verder kwijt. Je hebt nu eindelijk rust. Ver weg van ons, maar toch zo nabij, is van ons heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame pa en trotse opa Johnny Tolhoek Johannes in de leeftijd van 62 jaar Kruiningen: Corrie Tolhoek - Zuijdweg Kruiningen: Miranda en Alex van der Weele Youri, Quinty Kapelle: Jacqueline en Frank Plouvier Esmée, Thomas Kruiningen: Jan-Kees en Sandra Tolhoek Ricardo Vlissingen: Leonie en Ben Klaaijsen Owen Hof Cruninghe, 17 april 2010 Correspondentieadres: Marie Curiesfraat 12 441ÓCZ Kruiningen Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Johnny en de familie te condoleren op woensdag 21 april van 19.00-19.30 uur in Hof Cruninghe, Langeviele41 te Kruiningen. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Liever geen bezoek aan huis. Onze dank gaat uit naar het team, vrijwilligers en dr. M. de Quay van Hof Cruninghe voor de betrokkenheid en liefdevolle verzorging. Met verdriet moesten wij afscheid nemen van onze geliefde zwager en oom Johnny Tolhoek Wij wensen Corrie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte in deze droevige dagen Schore: PJ. Zuijdweg A.C. Zuijdweg - Brandt Yerseke: Kees en Sandra Fleur, Merel Kapelle: Jolanda en Jaap S/7, Ties, Siem Goes: Lianneenjohn Schore: Hans Na een leven van hard werken en nooit aflatende zorg voor zijn dierbaren, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van onze geliefde broer, zwager en oom Johnny Tolhoek John, wat hadden we je graag een welverdiende mooie oude dag gegund. Bert en Annet Tolhoek Kinderen en kleinkinderen Kapelle, 17 april 2010 li Komt tot Mij, allen, die vermoeid en belast zijt, en Ik zal u rust geven; Matl. 1 I 28 Verdrietig omdat we haar moeten missen, maar dankbaar voor al haar zorg en liefde, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma (ohanna Wenning-Schraver sinds 7 april 1989 weduwe van Heerke Ype Wenning -ft lOmaart 1934 t 18 april 2010 Bruinisse: Gerrie de Bonte-Wenning Henk de Bonte Chanoe Jelmer Imre Wim Wenning Gretha Wenning-Capelle Bruinisse, Dr. de Kockstraat 79-25 Correspondentieadres: Wim Wenning Vlasstraat 14 4311 CR Bruinisse Gelegenheid tot condoleren woensdag 21 april van 19.00 tot 21.00 uur aan het woonhuis. De afscheidsdienst zal gehouden worden donderdag 22 april om 13.30 uur in het Hervormd verenigingsgebouw, Deestraat 5 te Bruinisse. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de oude begraafplaats aan de Dorpsweg te Bruinisse, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot condoleren in het verenigingsgebouw. Dag lieve Oma We zullen je missen. Chanoe Jelmer Imre Op 76-jarige leeftijd is overleden onze lieve zus en schoonzus Johanna Wenning-Schraver A.M. Kesteloo-Schraver L. Schraver G. Schraver P.C. Schraver-Beekman Bruinisse, 18 april 2010 Wij zijn verdrietig nu onze liefste tante is overleden Tante Johanna Wenning-Schraver in de leeftijd van 76 jaar. Zierikzee: Inge de Jonge-Kesteloo Jan de Jonge Marike Sebregts-de Jonge Henny Sebregts Annelieke, Niels Enschede: Eric de Jonge Suzanne de Jonge-Brouwer Hannah Zierikzee, 18 april 2010 Als ik er niet meer ben, huil dan omdat ik er niet meer ben. Als ik er niet meer ben, wees dan ook blij, want ik ben er wel geweest. Nadat wij lange tijd voor hem hebben mogen zorgen, is tot ons groot verdriet uit ons midden weggenomen mijn vriend, onze vader, schoonvader en opa Jo Vonck Joseph Petrus Alphonsius levenspartner van Tilly de Block in de leeftijd van 75 jaar. Sint Jansteen: Tilly de Block Sint Jansteen: Wies en Ilse Signe, Jorn Sint Jansteen: Ylona en Patrik Lars, Sanne Temeuzen: Anja en Pascal Maiky, Steffy Terneuzen, 16 april 2010 Baronieplein 56 4564 BS Sint Jansteen U kunt afscheid nemen van Jo op dinsdag 20 april van 18.00 tot 18.30 uur in het uitvaartcentrum van DELA, V.d. Maelstedeweg 102b te Hulst. De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 21 april om 11.00 uur in de aula van Monuta, Rooseveltlaan 6 te Terneuzen. Samenkomst in de ontvangkamer van Monuta, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer. 19 april 2000 IN MEMORIAM 19 april 2010 Mon van Bunderén Pa ook al ben je nu 10 jaar dood, het verdriet voor ons is nog even groot als op die bewuste dag 10 Jaar geleden lijkt heel lang, maar we missen je nog elke dag. Stans, Nicole, Erik, Kitty, Ivan, Majorie, Erwin, Johan, Denise - --v-k\ws-: - pp»™ {l (Tlensenl5fitT.nl Met Mensenlinq Opzegdienst kunt a een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven. Ga naar www.menseniinq.nl en meld u aan. Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 1 088-013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 23