20 I familieberichten maandag 19 april 2010 -4 dlenseniinq.nl Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze lieve broer en oom Pieter Raamsdonk Ouwerkerk: W. Lukus-Raamsdonk Zierikzee: M. Bokelaar-Raamsdonk Ouwerkerk: P. Hage-Raamsdonk neven en nichten Achter tranen van verdriet, schuift eenglvmlachvan herinnering Vof Bewondering voor de wijze waarop hij het onvermijdelijke aanvaardde en daarmee het afscheid voor ons minder moeilijk maakte, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve, zorgzame vader en opa JanAmoidus weduwnaar van Koosjoosse Middelburg, 17 februari 1930 t Vhssingen, 17 april2010 José en Jan Crucg-Amoldus Kaj en Ester Inike en Ricardo Kjeld Tessie Correspondentieadres Rosenburglaan 20 4385JD VCissingen Er is gelegenheid om afscheid van Jan te nemen op donderdag 22 april van 9.30 tot 10.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 teVlissingen. Aansluiteiidzalom 11.00 uur de crematieplechtigheidplaatsvindenin het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheidtot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Als de zon schijnt en je leven is voltooid is het niet zwart maar wit... Na een lang en welbesteed leven is, gesterkt door de liefdevolle zorg van velen die haar bijstonden, rustig ingeslapen onze lieve I moeder, oma, opoe, oma-oma Johanna van 't Westeinde weduwe van Fons Vantricht Nisse, 6 december 1910 t Terneuzen, 16 april 2010 Terneuzen: Corrie en Willy Pichal-Vantricht Sluiskil: Marie en Maurice t van den Branden-Vantricht Hoek: Lenie Vantricht Zaamslag: Sjef t en Janny Vantricht-Bakker Sluiskil: Annie en Thon Bastiaansen-Vantricht Hoek: Adrie en Ineke Vantricht-van Meelen In Jezus ontslapen Na een welbesteed leven en voorbereid op het onvermijde lijke is onverwacht in zijn vertrouwde omgeving vredig gestorven mijn man, onze vader, grootvader en overgroot vader Jan Meijer Schore, 14 november 1919 Goes, 17 april 2010 Goes: M.C. Meijer-Visscher Bergen op Zoom: Puck Meijer Baarn: Wout Meijer Annemiek Meijer-Dercksen Zierikzee: Ada Meijer Goes: Lenie Melse-Meijer Izaak Melse Middelburg: Rientje Meijer t Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Plejadenlaan 242 4624 BV Bergen op Zoom De afscheidsdienst zal gehouden worden op woensdag 21 april om 13.30 uur in de 'Maranathakerk', Bergweg 43A, te Goes. Voorafgaand aan deze dienst is er van 12.45 tot 13.15 uur gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren. Aansluitend aan de afscheidsdienst zal de begrafenis om plm. 15.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats te Goes. Denk aan mij terug, maar niet in de dagen van pijn en verdriet Denk aan mij terug in de stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon Ondanks haar positieve instelling en enorme vechtlust heeft ze de strijd niet kunnen winnen. Met veel verdriet geven wij u kennis van het overlijden van mijn echtgenote, moeder, schoonmoeder en onze oma Beatrix Margaretha Celina Corijn echtgenote van Augustinus Johannes de Vilder IJzendijke, 27-11-1938 t Terneuzen,17-4-2010 Terneuzen A.J. de Vilder Putten Paul en Marianne Kirstin Brenda Banckertstraat 21 4535 AH Terneuzen De bijeenkomst voorafgaand aan de crematie wordt gehouden op donderdag 22 april om 14.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Na de bijeenkomst kunt u de familie condoleren. Woensdag 21 april is er van 19.00-19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het eerder genoemde uitvaartcentrum. De vogels trekken weg de bladeren ruisen in de wind ...en toen werd het stil. Bedroefd, maar met dankbare herinneringen in ons hart. geven wij u kennis dat na een arbeidzaam leven is overleden onze lieve vader en opa Marinus Jan Platschorre weduwnaar van Dina Lena Platschorre-Koeman A Ellewoutsdijk, 25 november 1917 t Lewedorp, 17 april 2010 Driewegen: Piet Platschorre Mariëtte Platschorre-de longe Petra en Stefan Erik en Mendi Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgcentrum 'De Kraayert'voor de goede en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres Platteweg 33, .4438 AA Driewegen Dinsdag 20 april is er van 19.00 tot 19.30 uur gelegenheid om afscheid van hem te nemen in Rouwcentrum Van dei- Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De afscheidsdienst zal worden gehouden woensdag 21 april om 15.30 uur in het Rouwcentrum te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend om 14.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Driewegen. Na de begrafenis is er in het Rouwcentrum te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen will u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Het is moeilijk afscheid te nemen van iemand van wie je houdt. We zijn verdrietig, maar we zijn ook blij dat we jou zo lang mochten meemaken. Opa, we blijven aan je denken in al onze mooie herinneringen. Petra en Erik Wij zagen hoe je leed en konden je niet helpen. Het is ons een droeve plicht u kennis te geven van het heengaan van onze met niemand te vergelijken moeder, schoonmoeder en grootmoeder 22-08-1921 16-04-2010 Gretha de Haan weduwe van Dirk Visser Renée en Hennie Erik en Kees Maarten en Mieke Ellen Correspondentieadres: Van de Lagemaathof 3 3833 HW Leusden De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Wij nodigen u uit tot een samenzijn op vrijdag 23 april van 15.30 tot 17.00 uur in de serre van Serviceflat "De Schakel", 's-Gravenpolderseweg 9 te Goes. Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Bernhardstraat 35 4532 AS Terneuzen De afscheidsdienst zal plaatsvinden op woensdag 21 april om j 14.00 uur in de Emmaüskerk, Alberdingk Thijmstraat 2 in Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de dienst in de kerk. De crematie is in stilte. Als u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Een speciaal woord van dank aan het personeel van De Blide voor de liefdevolle verzorging.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 22