mi fj| dlensenlinq.nl I maandag 19 april 2010 Je besefte heel goed dat het leven eindig is H Daarom genoot je er van op jouw manier met volle teugen Dat je niet meer bij ons bent is een enorm gemis Je had nog zoveel om je op te verheugen Je gezin en de boerderij, daar lag je hart, dat was je trots Je was iemand waar je op kon bouwen, Jij was en blijft onze rots Op het aller onverwachts is tot ons grote verdriet plotseling uit ons leven weggerukt mijn allerliefste man en maatje, onze geliefde papa, Jan en opa Jan Jannis Baptiste Becu Jan Onderscheiden met de Rotary Paul Harris Fellow Geboren 23 mei 1948 Overleden 17 april 2010 Groede: Tonie Becu- Risseeuw Schoondijke: Carlien en Jürgen Willemsen-Becu Sanne, Femke Dorst: Monika V en Thijs Pronk-Becu Julia Breda: Joleen Becu en Bas Jansen Rijksweg 9 s 4503 GJ Groede Jan is thuis op de boerderij. I Wij willen samen met u afscheid nemen van Jan op vrijdag 23 april om 10.30 uur in het Mauritshof, Mauritsweg 5, 4515 LA te IJzendijke. Na de dienst is er gelenheid de familie te condoleren. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. m Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. ;V Diep geschokt en bedroefd zijn wij door het plotselinge overlijden van mijn geliefde broer zwager en onze oom Jannis Baptiste Becu Middelburg: Matty Fijma- Becu Jaap Fijma Middelburg: Maeike Aartsen-Fijma Koen Aartsen I Lotte, Noortje Amsterdam: Egbert Fijma Middelburg, 17 april 2010 l Groot is de leegte die Jannis Baptiste Becu achterlaat, mooi zijn de herinneringen die blijven. Tonie, kinderen en familie wij wensen jullie alle sterkte om dit verlies te dragen. Jo, Sari, Izaak, Regi, Tonny, Gerrit, Ingrid, Johan. Retranchement, 17 april 2010 Wij zijn diep geschokt met het plotseling en veel te vroeg overlijden van onze lieve neef Jan Becu Wij wensen Tonie en de kinderen veel sterkte toe met dit te zware verlies. Adrie Luteijn en (Suus Luteijn- Lako in herinnering) Jos van der Slikke Jan en Greet Luteijn Corrie en Jan de Zwart Corrie en Latif van der Meulen Frans en Lieneke Dekker Jan Dekker Kinderen en kleinkinderen De leidraad voor een Rotarian Betrouwbaar, Betrokken, Beschikbaar en Bereikbaar Verslagen zijn we door het plotselinge overlijden van onze Rotaryvriend Jan Becu Wij hebben Jan gekend als een betrouwbaar, betrokken, beschikbaar en bereikbaar mens die velen van ons echte vriendschap heeft gegeven. Jan is voor zijn bijzondere inzet voor de club benoemd tot Paul Harris Fellow. Wij wensen Tonie, Carlien, Monika, Joleen, de partners van de kinderen en de kleinkinderen heel veel sterkte, .wijsheid en vooral warmte toe om dit verlies te verwerken. Leden en partners van de Rotaryclub Oostburg Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons zeer gewaardeerd tennislid Jan Becu Hij zal in onze herinnering blijven als een veelzijdig, betrokken bestuurslid. Wij zullen hem missen! Tonie, Carlien, Jurgen, Monica, Thijs, Joleen, Bas, Sanne, Julia en Femke wensen wij veel sterkte bij het verwerken van dit enorme verlies. Bestuur en leden STV Gravelsteps Schoondijke Intens verbijsterd en geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van ons teamlid Jan Becu STV Gravelsteps Heren 35+ team 3 Ton de Vos; Ronnie Naeyaert Leo Pielaet; Minholt Bartels Hans Bouman Diepbedroefd zijn wij omdat we onverwacht afscheid moeten nemen van ons teamlid Jan Becu STV Gravelsteps Heren 55+ en Mixed 35+ Bedrijfscompetitieteam Hydrauvision Tennisgroep Duinbergen Jan Becu Niet te begrijpen dat Jan er niet meer is. De vader, schoonvader en opa van onze vrienden. Marco en Elke Lou Richard en Agnetha Tygo Martin en Ilse Esmee en Sophie Norbert en Cindy Roan en Finn Remco en Debora Mik en Fee Niek en Leonie Milan en Dounia Barry en Joyce Giel en Benthe Ronnie en Carolien Britt en Jill Pieter en Annoes We wensen de familie veel sterkte toe. H' Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Omringd door allen die hem lief waren is, toch nog onverwacht, van ons heengegaan onze vader, schoon vader, Pit en opa Eduardus (Ward) Ottjes weduwnaar van Paula Maria Catharina Lafeber Hij overleed in de leeftijd van 88 jaar. St. Jansteen: Paula Lafeber j St. Jansteen: Tinij en Carl van Luyck-Ottjes St. Jansteen: Theo en Huguette Ottjes-Rooms Berni en Danny Sandra en Mario, Melanieen Tim Marco en Wendy, Meike en Gwen Familie Ottjes-Lafeber Hulst, 16 april 2010 Correspondentieadres: Eikenlaan 1 4564 AX St. Jansteen De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 22 april om 14.00 uur in de kapel van De Blaauwe Hoeve, Truffinoweg 2 te Hulst. Samenkomst in de kapel, waar gelegenheid is tot schriftelijke condoléance. Pit Steen Afscheid nemen doet pijn, ook op de leeftijd van 88 jaar. We zullen je missen, maar zijn ook dankbaar dat je zo lang in ons midden was. Je laatste woorden waren: "Het is mooi geweest, het is goed zo". Deze gedachte sterkt ons. Geef Mit Steen een dikke kus. Berni Sandra Marco Opa Ward We kijken naar boven en zien een ster Wetende dat die straalt en dat jij dat bent. Lieve Opa Ward, we zullen je missen! Melanie Tim Meike Gwen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 21