üysrJsdsfj j8 familieberichten maandag 19 april 2010 (llenseniinq.nl Veel te vroeg moest jij gaan We zullen je voor altijd missen je leeft verder in ons hart Thuis bij zijn gezin is overleden Aart van der Toorn Alphen aan den Rijn, 1 juni 1974 Keulen, 16 april 2010 Marieke Bleyenbergh Rosalie en Marit van der Toorn Koudekerke: Leo en Forra Middelburg: van der Toom-Roolker Sassenheim: Liesbeth en Erik Middelburg: Henneken-van der Toom Freek en Joris Den Haag: Oma van der Toorn Apeldoorn: Den Haag: Oma Roolker Haarlem: Tante Dick Goedhart Middelburg: Han en Mientje Bleyenbergh-van Remortel Michiel en Linda Bleyenbergh-van Oppen Amber, Manon en Joran Joep en Mariska Bleyenbergh-Wisse Lieke en Tim HermanBleyenbergh Mirthe de Bruijne Condoleanceadressen: Grossrotterweg 24, 50997 Keulen, Duitsland Braamhof 25,4371 CK Koudekerke Koepel 7,4336 JX Middelburg De afscheidsbijeenkomst vindt plaats op donderdag 22 april om 11.30 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2, 4337 XD Middelburg. Ontvangst vanaf 11.00 uur. Daarna wordt Aart om 13.00 uur begraven op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk in Middel burg. In het uitvaartcentrum en op de begraafplaats is gelegenheid voor schriftelijke condoleance. Ik heb het leven liefgehad u allen evenzeer. Graag had ik hier nog wat vertoefd, helaas, dat mocht niet meer. Wanneer er iemand aan mij denkt, dan zonder veel verdriet. Bedenk het leven is te kort, dus is mijn wens: geniet! Niet geheel onverwacht, maar voor ons allen veel te vroeg, is thuis in de vroege morgen van zaterdag 17 april na een jaar van strijd tegen een slopende ziekte overleden mijn innig geliefde man, onze lieve en zorgzame vader, schoonvader, opa en zwager Ignatius Gerardus Josephus Bakker echtgenoot van Petronella Aleida van Nes 's-Gravenhage, 30 oktober 1930 Clinge: Grootebroek: Clinge: Hoek: Terneuzen: t Clinge, 17 april 2010 Nel Bakker-van Nes Jolanda en Hans Duyn Evelien, Kimberley Monique en Benny Stevens Kelly, Jordy Yvonne Bakker Celine Benny Langeraert Peter en Tiny van Nes en overige familieleden Ruysdaelstraat 6 4567 CZ Clinge Gelegenheid tot afscheid nemen van Ignace op vrijdag 23 april van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum aan de Van der Maelstedeweg 102b in Hulst. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 26 april om 14.00 uur in "De Brouwzaele", Mr. F.J. Haarmanweg 52 in Terneuzen. Aansluitend kunt u de familie condoleren. Als u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Nooit meer een spelletje spelen. Nooit meer strijden om de winst. We gaan u vreselijk missen. Rust zacht lieve opa. Evelien, Kelly, Kimberley, Celine, Jordy Vrijdag 16 april ontvingen wij het droevige bericht, dat is overleden Wim du Bois Oud penningmeester van A.V.C. Aardenburg Wij wensen zijn vrouw Lenie alsmede de verdere familie veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Namens het bestuur, spelers en supporters van de A.V.C. Aardenburg Toen wij op die zaterdag zagen hoe jij daar zo rustig lag, verlost van pijn, verlost van angst want voor de dood zijn we 't bangst. Die angst voor de dood is niet verdiend: hij heeft gehandeld als een vriend, hij heeft je zacht in slaap gesust geen pijn, geen angst, tenslotte ...rust. Nu is in rust van ons heengegaan ons moeke en omaatje Gijsberta Pieternella Veerman weduwe van Pieter Cornelis Faas in de leeftijd van 86 jaar. Terneuzen: Nel Faas Terneuzen: Cobie en Leo de Bakker-Faas Terneuzen: Saar en Jaap den Dekker-Faas Terneuzen: Mattie en Hein Diks-Faas Sluiskil: Arie en Anja Faas-Burenok Walsoorden: Johnny en Matty Faas-Nachtegaal Terneuzen: Cor Faas Terneuzen: Peter en Tanja Faas-Boerman Kleinkinderen achterkleinkinderen Correspondentieadres Iepenlaan 7 4537 TB Terneuzen De afscheidsdienst zal plaatsvinden op donderdag 22 april om 10.30 uur in rouwcentrum Monuta, Rooseveltlaan 6 in Terneuzen. Aansluitend is de begrafenis op de Zuiderbegraafplaats in Terneuzen. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condoleren in bovengenoemd rouwcentrum. Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-medewerker en vriend Ko Begthel Wij wensen Rie de kracht toe om dit verlies te kunnen dragen. Familie J.C. van den Berg Ik ben op reis al weet ik niet waarheen maar ergens staat geschreven dat ik deze weg moet gaan en al aarzel ik soms even langs die eindeloze baan toch weet ik iemand ging me voor en daarom ga ik door Na een bewogen leven en een zorgzaam bestaan en voorzien van de zalving der zieken is in vrede van ons heengegaan onze papa, broer, schoonbroer en oom Petrus Georg Bertram Piet fk St. Jansteen, 29 oktober 1940 t Terneuzen, 16 april 2010 Zijn kinderen: Jose en Tonny de Jager-Bertram Jacqueline Bertram Bartje Bertram t Tom Bertram Anne Bertram 92 en Peter Landsbergen Zijn broers, zussen, schoonbroers, schoonzussen, neven en nichten: Antoon en Antonia f Beyltiens-Bertram kinderen, klein- en achterkleinkinderen Jos en Philomena t Vennekens-Bertram Jozef en Jozefien van den Berghe-Bertram Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Alber en Ireen Bertram-Selis Kinderen en kleinkinderen Cesar en Annie Bertram-Lafarre Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Jo en Paulien t Freijser-Bertram Kinderen en kleinkinderen Frans en Frieda t Bertram-Faes Arthur en Maria f Ceulemans-Bertram kinderen en kleinkinderen Herman en Jeanne van Gils-Bertram Kinderen en kleinkinderen Johan Bertram f René en Tilly Bertram-Bruggeman en zoon George en Coby Bertram-Duinkerke en kinderen Remy en Emmy Vlegels-Bertram en kinderen Francien Bertram kinderen en kleinkinderen de families Bertram en van Hoof Een speciaal woord van dank aan het personeel van WZC 'Antonius' en aan het personeel van afd. Al van ziekenhuis de Honte voor hun liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Fam. Vlegels-Bertram van Ceulenplein 5,4561 LB Hulst U bent in de gelegenheid afscheid van hem te nemen op woensdag 21 april van 19.00 tot 19.30 uur in de rouw kamervan WZC 'Antonius' te Kloosterzande. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 22 april om 10.30 uur in de kapel van WZC Antonius, Pastoor Versterplein 1 te Kloosterzande, waarna de crematie in stilte zal volgen. Samenkomst in de kapel, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst is er gelegenheid de familie ook persoonlijk te condoleren in de hal van de kapel. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 20