m 44 Pieter Raamsdonk zaterdag 17 april 2010 l dlensenlinq.nl t Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis, dat gesterkt door het H. Sacrament der Zieken is overleden onze dierbare zus, schoonzus, tante en vriendin Maria Elisabeth Mans Ellen Venlo 28 oktober 1934 Goes 16 april 2010 drager van de eremedaille in goud verbonden aan de orde van Oranje Nassau J. Hendrickx - Mans F. Mans B. Mans - Busch Neven en Nichten Rie Getkate - van der Gugten De Horst 125, Goes Correspondentieadres: J. Hendrickx - Mans, Mgr. Nolensplein 39a, 5911 GG Venlo Er is gelegenheid tot afscheidnemen op dinsdag 20 april van 19.00-19.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De uitvaartdienst wordt gehouden op woensdag 21 april om 10.30 uur in de parochiekerk H. Maria Magdalena, singelstraat 9 te Goes, (samenkomst bij de kerk) De crematieplechtigheid vindt plaats om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangstkamer van het crematorium. Rilland: Biggekerke: Goes: Waarde: L.P. Raamsdonk - Stoel Martin en Come Ti mo en Rilana Majeska Dennis Kirsten en Fabian Gerrie en Marja Chantal en Francis Mandy en Patrick Stefan Tamara en Yoran Peter en Sarien Chantal Shania De Blauwe Reiger 25 4411 AE Rilland Heden overleed zacht en kalm mijn lieve zorgzame man, vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader echtgenoot van Lena Pieternella Stoel ★Ouwerkerk, t Goes, 13 september 1927 15 april 2010 De crematieplechtigheid vindt plaats op woensdag 21 april i om 13.00 uur in het crematorium "Middelburg", Westelijke l Oude Havendijk 3. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijke condoleance in de koffiekamer van het crematorium. Geen bezoek aan huis. In zijn slaap is vredig van ons heengegaan onze goede vader, opa en vader van mijn kinderen Paulus fan van Boven - Paul - Lid in de orde van Oranje-Nassau Nieuwdorp, 15 september 1926 Goes, 15 april 2010 Hilversum: Paulinka en Douwe Anne en Jules Marijn Beverwijk: Rien en Anja Martine en Daniël Alexander Wenum-Wiesel: Alma en Arend Lytchett Matravers (GB): Jan en Carolyn Tineke Paul Ben Nicole Keulen (D): Hans Den Haag: Udo en Erik Goes: Corrie Huissoon Correspondentieadres: Leliestraat 85,4461 PD Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 20 april van 13.30 tot 14.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal om 15.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Haven dijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. We zijn verdrietig om het overlijden van onze broer en zwager Paul van Boven Ede: A.M. Finson-van Boven Nieuwdorp: M.A. van Boven-Cijsouw Poortugaal: J.A. van Boven P.L. van Boven-Markusse Oost-Souburg: M. J. van Boven A.Y.W. van Boven-Bosdijk Museumhaven 2eeianö Onverwacht is van ons heengevaren, onze gastheer Rolf Heuten Zijn markante verschijning op de steiger zal gemist worden. Wij wensen zijn familie veel sterkte met dit verlies. Bestuur en medewerkers van Stichting Museumhaven Zeeland, Zierikzee Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze schoonzus en tante Johanna Adriana Kouwer-Hollestelle Wij hopen dat de kinderen de kracht mogen vinden om dit verlies te kunnen dragen. Colijnsplaat: A.C. Hollestelle(in herinnering) P. Hollestelle-van Gilst Neven en nichten Zijn leven was lang en werd steeds stiller... Toch nog onverwacht hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve vader en opa Bernardus Cornells van Tienhoven - Ben - Haarlem, 25 april 1923 j Goes, 15 april 2010 weduwnaar van Els Bosch 2008 eerder weduwnaar van Lien van Dijk 1959 Breda: Jeanine van Tienhoven Ruud Janssens Steef, Cox Abu Dhabi: Mariëtte Williams - van Tienhoven Andy Williams Myrtea, Xenia Middelburg: Leonie Nierijnck - van Tienhoven Erik Nierijnck Sven, Annie.k Onze dank gaat uit naar buurman Willem voor zijn betrokkenheid en liefdevolle zorg. Correspondentie-adres: Vuchtstraat 55, 4818 BL Breda Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 19 april van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum, Fluitekruidstraat 8 te Goes. De uitvaartdienst zal plaatsvinden op donderdag 22 april om 11.00 uur in de RK Parochie H. Maria Magdalena te Goes. Aansluitend wordt Ben begraven-op de Algemene Begraafplaats, Geldeloozepad 30 te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Vierlinden", Kattendijksedijk 19 te Goes. Wat de toekomst brengen moge mij geleidt des Heren hand Na een vervuld leven en in vol vertrouwen op haar Heer en Heiland is onze geliefde moeder, groot- en overgrootmoeder overleden. Lena Maatje de Looff sinds 1969 weduwe van Nicolaas de Visser Kamperland, 5 mei 1914 t Goes, 15 april 2010 Cees en Joke Lenie en Fedde t Iman en Toos Rinus en Jeanne Kleinkinderen Ac hterkleink i nderen Onze dank gaat uit naar de medewerkers van zorgcentrum Cleijenborch voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: L.E. Riksten - de Visser Valeriaanlaan 10 - 3925 RN Scherpenzeel Onze moeder is opgebaard in het stillecentrum van zorgcentrum Cleijenborch, Dr. Maasstraat 4a te Colijnsplaat. Gelegenheid tot afscheid nemen en de familie te condoleren dinsdag 20 april van 19.00 tot 20.00 uur. De dankdienst voor haar leven, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden woensdag 21 april om 14.00 uur in de PKN-kerk "De Ark", Veerweg 100 te Kamperland, waarna aansluitend om ongeveer 15.00 uur de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Jhr. Mr. de Casembroothuis, Nieuwstraat 46 te Kamperland. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 46