IMIiliilliTBP Ko Begthel (fj Hlensenlinq.nl zaterdag 17 april 2010 familieberichten 143 Het diepste verdriet wordt zo dikwijls verzwegen, voor het diepste geluk schieten woorden tekort, wij zijn met ons diepste verlangen verlegen, waar het liefste bezit slechts herinnering wordt. Nadat ik lange tijd voor haar heb mogen zorgen, is tot ons groot verdriet plotseling thuis overleden mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Rosalia Cornelia Moison-PIatjouw Roos echtgenote van Jan Moison Zij overleed op 15 april 2010 in de leeftijd van 78 jaar. Axel: Jan Hulst: MariceenEric Niels, Ove, Thybe van Halewijnstraat 27,4571 DC Axel U kunt afscheid nemen van Roos in het Mortuarium aan de Westsingel op de begraafplaats te Axel, op maandag 19 april van 19.00 tot 19.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op dinsdag 20 april om 10.00 uur in de parochiekerk van de H. Gregorius de Grote, Walstraat 31 te Axel, waarna aansluitend de crematie in stilte zal plaatsvinden. Graag alleen schriftelijke condoleance. Het laatste beetje is nu op, veel had ik te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor mij die het aangaat is het niet erg, ik heb genoeg geleden. Voor hen die ik achterlaat: vaarwel en wees tevreden. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is van ons heengegaan Omèr Prosper Petrus de Smaele levenspartner van Diana Lisette Mannaerts eerder weduwnaar van Anny van den Berghen Hij overleed in de leeftijd van 74 jaar. Graauw: Diana Mannaerts Alexis De Valckenaere Ingrid De Valckenaere en Rie Mels Patricia De Valckenaere en Eddy Dick Stijn De Valckenaere en Annelies Raemdock Tim en Ria de Smaele-De Gucht Brigitta en Marcel Claessens-de Reijcke Een woord van dank aan dr. den Ouden en de thuiszorg voor hun goede en liefdevolle begeleiding tijdens zijn ziekte. Donderdag 15 april 2010 Jacintastraat 11,4569 AP Graauw U kunt afscheid nemen van Omèr in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b "te Hulst, op zondag 18 april van 13.00 tot 13.30 uur en maandag 19 april van 18.00 tot 18.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 22 april om 10.30 uur in de parochiekerk van de Heilige Maria Hemelvaart te Graauw, gevolgd door de begrafenis op de begraafplaats aldaar. Samenkomst in de kerk vanaf 10.15 uur. Enkel schriftelijke condoleance. Wilt u, indien u geen kennisge\>ing heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Weet je dat voorbij de dood liefde niet voorbij is Geheel onverwacht is op 63-jarige leeftijd van ons heen gegaan onze lieve zus, schoonzus en tante Ineke Beelen-van Cadsand Biezelinge: Kees en Liesbeth Toorenaar-van Cadsand Ovezande: Co en Erzsi van Cadsand-Mészaros Neven en nichten 13 april 2010 Correspondentie adres: Veerweg 5 4421 HW Kapelle geboren op 14 juni 1944 te Sluis Ikfiel mie thüsyn dizze fjilden Hjir by it wetter yn it grien Op dizze grün fier ik it libben My dit la?nfiel ik my ien Na een lang intensief leven is op 99 - jarige leeftijd overleden onze moedei', schoonmoeder en oma Johanna de Ruiter sinds 10 april 1994 weduwe van Hendrik Hoitsma. Sneek 30 Januari 1911 Middelburg 13 April 2010 Op geheel eigen wijze heeft ze haar weg gezocht in dit leven. Wij zijn blij dat ze eindelijk de rust heeft gevonden, waar ze zo naar verlangde. Alle goede dingen nemen we mee in ons hart. Kinderen en kleinkinderen, Uit aller naam, Martin Dick Hoitsma Op verzoek van de overledene heeft de crematie in stilte plaats gevonden. Correspondentieadres: M.Hoitsma Kuipers Rietbergkwartier 1 4333EI Middelburg- Enige en algemene kennisgeving Soms neem je afscheid, zegt: "Tot morgen zien we elkander weer. Tot de ene dag is gekomen, dan is er plots geen morgen meer. Bedroefd stellen wij u ervan in kennis dat geheel onverwacht van ons is heengegaan mijn broer, schoonbroer, onze oom en oudoom Hendrik Prudent Rijckbost "Henk" overleden op 15 april 2010 te Sluis Sluis Rudi en Marlies Aardenburg Stefan en Patricia Daymon, Michelle Aardenburg Robbie en Cindy Semmen Correspondentieadres St-Annastraat 29 4524 JB Sluis De afscheidsbijeenkomst waarbij u wordt uitgenodigd zal plaatsvinden op woensdag 21 april om 11.00 uur in crematorium "De Blauwe Toren" Zeelaan 2 te Brugge. Aansluitend bent u in de gelegenheid om de familie te condoleren aldaar. Wij zijn ernaartoe gegroeid. Desondanks is het afscheid nemen voor ieder van ons moeilijk. Toch vinden wij de kracht: want sterker dan de dood is de liefde. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame pa en trotse opa Louis Lockefeer echtgenoot van Ria Lockefeer-Reijtenbach Hulst, 17 juli 1931 t Hulst, 15 april 2010 Hulst: Ria Lockefeer-Reijtenbach Hulst: Marianne en Theo Seghers-Lockefeer Marjolein Heieen en Hassan Zierikzee: Anja en Hans van Geesbergen-Lockefeer Tim Lange Bellingstraat 26,4561 EE Hulst U kunt afscheid nemen van Louis in familiekamer 1 van DELA, locatie "De Blaauwe Hoeve", Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op maandag 19 april van 19.00 uur tot 20.00 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op woensdag 21 april om 10.30 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus te Hulst, gevolgd door de begrafenis op de begraafplaats aan de Van der Maelstedeweg aldaar. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Als de Here het huis niet bouwt, Tevergeefs zwoegen de bouwlieden daaraan. Psalm 27 Met veel verdriet deel ik u mede dat rustig en kalm is overleden mijn lieve zorgzame man echtgenoot van Rie Klap hij is 73 jaar geworden. Een speciaal woord van dank aan dokter H.L.N. van Veen voor de goede verzorging. Wissenkerke: Rie Begthel - Klap Goes, 15 april 2010 Beatrixstraat 36 4491 GE Wissenkerke De Dienst van Woord en Gebed, waarvoor u wordt uitgenodigd, vindt plaats op dinsdag 20 april om 13.00 uur in de Opstandingskerk, Voorstraat 20 te Wissenkerke. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot persoonlijke condoleance in zaal "Onder de Toren", op bovengenoemd adres. Toch nog onverwachts overleden onze zwager en oom Ko Begthel H. van Wijgerden (in herinnering) P.j. van Wijgerden - Klap P.A. Meulenberg (in herinnering) Meulenberg - Klap C. Klap C.L. Klap - Nijsse M. Klap H.A. Klap - Breure L. Klap L.M. Klap - de Nooijer Neven en nichten Wissenkerke, 15 april 2010

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 45