ÊSÊ is urn Jan en Riet Dekker-Viskil Janna en Jo den Herder 42 I familieberichten zaterdag 17 april 2010 ■■■■Hi Op dinsdag 20 april a.s. zijn 50 jaar getrouwd Jan, Inge Youri Dekker Rianne, Jacko, Robin Danielle van Eenennaam Voor al de goede wensen, bloemen en andere attenties bij ons 60-jarig huwelijk onze hartelijke dank Ook door u zijn het onvergetelijke dagen geworden Serooskerke Groot is de leegte die hij achterlaat. Mooi zijn de herinneringen die blijven. Dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heen gegaan onze pa, schoonvader, opa en opa-tje Albertus Baart weduwnaar van Angèle Anna Goethals Hij overleed in de leeftijd van 93 jaar. Terneuzen: Felice en Emery van Laere-Baart Angelique en John, FemkeSuze Marco Terneuzen: Antoine en Lilian Baart- Kips Jurgen en Daniëlle Werner en Nathanja, PhilineIsolde 13 april 2010 Correspondentieadres: Churchill laan 714, 4532 JB Terneuzen De begrafenis heeft in besloten familiekring plaatsgevonden. Öi/Hfisderi Elke dag is gewoon, soms is de dag ongewoon... Stijn Bracke in liefde verbonden met Kazumi Hij overleed in de leeftijd van 26 jaar. Zoon van: Rinus en Liseth Bracke-Nijsen Broer van: Mattijs en vriendin Gina Kleinzoon van: Oma f en Opa t Nijsen Oma en Opa f Bracke 9 april 2010 Moervaartstraat 14561 BR Hulst De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Zo jong - Zo mooi - Zo plots verdwenen. Wij zijn diep geschokt door het veel te vroeg overlijden van kleinzoon en neef Stijn Bracke Oma, ooms, tantes, neven en nichten Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Stijn Bracke zoon van onze medewerker Rinus Bracke Wij wensen Rinus, Liseth, Mattijs en Gina alsmede de verdere familie veel sterkte en kracht toe in het dragen van dit verlies. College van Bestuur, GMR, medewerkers Scholengroep LeerTij Intens geschokt en verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van Stijn Bracke jongste zoon van onze collega Rinus Bracke. We wensen Rinus, Liseth, Mattijs en Gina heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit enorme verlies. Leerlingen, personeel, schoolraad en M.R. van Praktijkschool Hulst Herinner mij maar niet in sombere dagen. Herinner mij, in stralende zon, hoe ik was, toen ik alles nog kon. Intens verdrietig, maar dankbaar dat verder lijden hem bespaard is gebleven, hebben wij na een kortstondig ziekbed afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader en schoonvader Willem Adrianus du Bois Wim echtgenoot van Lenie Nuis Rotterdam, 24 maart 1939 Oostburg, 15 april 2010 Lieve opa Juliën Je liefde, je steun en prachtige humor, dat was ons geluk! Je was voor Sanne en Jarne de lieve oppas-opa. We zullen je enorm missen. Rust zacht. Heel veel liefs, Judith, Sanne, Jarne Aardenburg Leerdam Hoogmade Barendrecht Lenie du Bois - Nuis René en Elizabeth Michèle en Pim Hans en Sonja en kinderen Brandstraat 2 4527 BZ Aardenburg Met leedwezen hebben wij vernomen dat onveiwacht de mede-auteur van onze volksstukken de heer Juliën Blommaert is overleden. Wij wensen familie, vrienden en bekenden van Juliën alle sterkte toe om dit verlies te dragen. Volkstheater 'De Scheldegalm' De crematieplechtigheid, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden woensdag 21 april om 14.30 uur in crematorium Middelburg. Voorafgaande aan de plechtigheid is er vanaf 14.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen in de aula van het crematorium. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in de koffiekamer van het crematorium. Onze dank gaat- uit naar alle medewerkers van f ZorgSaamZiekenhuis Antonius en verpleeghuis De Stelle, afdeling Klaverblad. (J> (Ilensenilnq.nl Een engel met gouden vleugels wees je de weg, een weg die anders verliep dan je verwachtte. 1000 Gouden rozen zijn niet genoeg om je te bedanken. Altijd stond je klaar voor anderen. Je hebt velen geholpen en de weg gewezen. Je liefde was grenzeloos I en eigen aan je wezen. Nu ben je zelf die engel, de engel die wijst naar het licht. Nog voor te velen uit het zicht. Ineke de Jong - van de Lavoir Hengstdijk, 6 april 1944 t Terneuzen, 15 april 2010 Terneuzen: Hengstdijk: Walsoorden: Zoetermeer: Bleiswijk: Wim de Jong Sonja en Alex Teun, Gijs, Kaj Erik en Monique Remco, Stan Jacqueline en Marcel Sanne, Femke, Vera Sjoerd en Tonke Merel Waterfront 200A 4531 HZ Terneuzen Mail: dejongwim@zeelandnet.nl Ineke is thuis. U kunt afscheid van haar nemen op zondag 18 april van 14.00 tot 16.00 uur. De afscheidsplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 20 april om 10.30 uur in de kerk van de H. Martinus, Groenendijk, Kloosterzande. De crematie is in stilte. Er is gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in zaal "In den d'Waes", Groenendijk 51 te Kloosterzande. Als een ster sta je nu aan de hemel stralend kijk je op ons neer zo zal je in onze herinnering blijven telkens als wij naar boven kijken keer op keer. Teun, Gijs, Kaj, Remco, Stan Op 15 april ontvingen wij het droevige bericht dat is overleden onze lieve schoonzus en tante Ineke Wij wensen Sonja, Alex, Teun, Gijs, Kaj, Erik, Monique, Remco, Stan, Wim, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Namens de Familie Vervaet Tevreden en wilskrachtig, zelfstandig en onafhankelijk tot het eind, is onverwacht van ons heengegaan onze geliefde vader, schoonvader en opa Emiel Joseph Barbé sinds 1998 weduwnaar van Irma Clementina de Cock 9 februari 1919 114 april 2010 DianenJack Maike Mare en Erik Terneuzen, 14 april 2010 Correspondentieadres: Smaragdboog 1 4533 AZ Terneuzen Er is gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen op maandag 19 april van 10.30 tot 10.50 uur in uitvaartcentrum de Ridder, Hughersluys 22 te Terneuzen. Aansluitend begint om 11.00 uur in de aula van het uitvaartcentrum de afscheidsbijeenkomst. Na de afscheidsbijeenkomst bent u van harte welkom in het Hampshire Hotel Churchill, Churchilllaan 700 te Terneuzen om de familie persoonlijk tè condoleren. De crematie vindt in besloten kring plaats. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. 'm lite-- f-- waNhtifc

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 44