Treinreizen 2010 PZC WEBWINKEL Gratis excursie bij boeking vóór 1 mei!** Glacier-Express bus 8 daagse bus- en treinreis Route Napoleon 9 daagse bus- en treinreis Inbegrepen in de reissom Glacier-Express vlieg** 6 daagse vlieg- en treinreis Oostenrijk 8 daagse bus- en treinreis Mont Blanc-Express 7 daagse bus- en treinreis X Mondial Tours Speciaal voor u als lezer heeft uw krant voor 2010 een aantal prachtige treinreizen samenge steld. Wij presenteren ze voor u in vogelvlucht op deze pagina. Deze treinreizen kenmerken zich door uitstekende kwaliteit van vervoer, hotels, maaltijden en Nederlandssprekende reislelding. Kortom; wilt u er eens lekker vertrouwd tussenuit In 2010, ga dan op reis met uw krant! Opstappunten: Roosendaal, Goes Luchthaven: Brussel Met de Glacier- Bernina-Express door de prachtige Zwitserse Alpen. Van de gletsjers bij Zermatt en St. Moritz naar de palmen aan het Lago Maggiore. Beleef met uw krant en Mondial Tours de schoonheid van het Zwitserse berglandschap tijdens deze bijzondere lezersreis. De legendarische Glacier- Express, de bekendste van de Zwitserse treinen, is een mythe in de moderne spoorweggeschiedenis. 12-06 t/m 19-06-2010,25-07 t/m 01-08-2010 08-08 t/m 15-08-2010, 04-09 t/m 11-09-2010 Lezersprijs* 895,- p.p. Treinnostalgie in de Zwitserse- en Franse Aipen. Een nostalgische reis door de Zwitserse- en Franse Alpen. Via de Route Napoleon en de Gorges du Verdon naar de Cöte d'Azur, Nice en Monaco met als eindbestemming het Lago Maggiore. U kunt genieten van de panoramawagon van de Golden Pass Line, de tandradbaan van de Mont Blanc-Express en de nostalgische 'Chemin de ter de la Mure'. 05-06 t/m 13-06-2010 11-09 t/m 19-09-2010 Lezersprijs* 995,- p.p. Glacier-Express, bus Zeven overnachtingen o.b.v. logies en ontbijtbuffet Tocht met de Matterhornbahn Rondlei ding in Zermatt met bezoek aan het Alpenmuseum (incl. toegang) 7,5 uur durende tocht met de Glacier-Express (panoramawagon) 2e klas Informatiemateriaal en reisgids Zwitserland. Nieuw in ons programma: Onze bekendste reis naar Zwitserland, de Glacier-Express zoals hierboven omschreven, kunnen wij u dit jaar ook als vliegreis aanbieden. Spreekt de veelzijdigheid van Zwitserland en onze Glacier-Express reis u aan, maar reist u liever niet per bus? Kies dan voor deze unieke vlieg- treincombinatie. 22-06 t/m 27-06-2010 10-08 t/m 15-08-2010 Lezersprijs* 995,- p.p. K i mm Met legendarische treinen door Oostenrijk. Besneeuwde bergtoppen, de Donau zo blauw, indrukwek kende kloosters, paleizen en burchten. Spreekt dit tot uw verbeelding? Laat u dan meevoeren tijdens deze unieke Mondialreis door de adembenemende schoonheid van het berglandschap via hoge bergtoppen, langs blauwe meren en de Oostenrijkse riviera naar sprookjesachtige steden als Salzburg en Wenen. 03-06 t/m 10-06-2010 14-08 t/m 21-08-2010 Hf Lezersprijs* €895,-p.p. Met de authentieke treinen Panoramic- en Mont Blanc-Express. De adembenemende schoonheid van het berglandschap lokt sinds mensenheugenis talloze bezoekers naar het westen van Zwitserland. Omringd door ongenaakbare top pen storten watervallen zich daar bruisend in de diepte, terwijl het zonlicht schittert op de steile hellingen. Een sprookjeswereld, maar niet onbereikbaar. 27-06 t/m 03-07-2010 22-08 t/m 28-08 2010 Lezersprijs* 895,- p.p. Glacier-Express, vlieg Bustransfer naar de luchthaven en retour Retourvlucht naar Italië Luchthavenbelastingen veiligheidstoeslagen Transfer van luchthaven naar hotel en retour Vijf overnachtingen o.b.v. logies en ontbijtbuffet Tocht met de Matterhornbahn Rondleiding in Zermatt met bezoek aan het Alpenmuseum (incl. toegang) 7,5 uur durende tocht per Glacier-Express (panoramawagon) 2e klas Informatiemateriaal en reisgids Zwitserland. Oostenrijk Zeven overnachtingen o.b.v. logies en ontbijtbuffet Tocht met de Arlbergbahn Tocht met de Semmeringbahn Stadstour Wenen Tocht met de Mariazellerbahn Tocht met de Salzkam- mergutbahn Rondwandeling Badlschl Stadstour Salzburg. Mont Blanc-Express halfpension Zes overnachtingen o.b.v. halfpension Boottocht over het Meer van Brienz Rit met de Golden Pass Panoramic-Express (2e klas) Rit met de Mont Blanc-Express (2e klasse) en de tandrad baan Montenvers Stadsrondwandeling in Bern. Route Napoleon halfpension Zeven overnachtingen o.b.v. halfpension Één overnachting o.b.v. logies en ontbijt in een drie -ofviersterrenhotel in de omgeving van Nice Boottocht op het Meer van Brienz Stadsrond wandeling Grenoble Stadsrondwandeling Monaco Rit met de Golden Pass-Express van Zweisimmen naar Montreux Rit met de Mont Blanc-Express van Martigny naar Chamonix Rit met de Chemin de fer de la Mure van St. George de Commerciers naar La Mure. Alle treinritten o.b.v. 2e klasse. Meer informatie Ga naar onze site www.mondial-tours.nl of belt u met Mondial Tours Lezersreizen telefoonnr: 053 - 484 25 26 (maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur). U kunt ook een mail sturen naar lezersreizen@mondial-tours.nl Prijs o.b.v. een 2-persoons comfortabele kamers met bad of douche, toilet en TV in diverse gerenommeerde (drie- of viersterren) hotels. Inclusief reis per comfortabele touringcar van uw opstapplaats naar en door Zwitserland/Oostenrijk/Frankrijk en terug. Alle reizen worden begeleid door een deskundige, Nederlandstalige reisleiding. Overige toeslagen en voorwaarden zie onze website. Kleine wijzigingen in het programma voorbehouden. Mondial Tours Zwitserland - vestiging Enschede Nederland. Bij boeking voor 1 mei ontvangt u korting op het totale excursiepakket i.p.v. een gratis excursie. OP REIS MET UW KRANT - BON TREINREIZEN Stuur mij geheel vrijblijvend een informatiepakket en een boekingsformulier van: Glacier-Express vliegreis □Glacier-Express busreis Oostenrijk Mont Blanc-Express Route Napoleqp. voorletters naam Om Ov adres Stuur deze volledig ingevulde bon naar: Lezersreizen, Postbus 500,7500 AM Enschede De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 21