FACETSCHOLEN Arrow Terminals BV Proces Engineer 38 banen Verbreed je horizon, pakje ruimte BELEIDSMEDEWERKER WERK, INKOMEN en ZORG KLOOSTERMAN Magazijn medewerker Praktijkondersteuner Mercuri Urval energieke groepsleerkracht (m/v), voor de bovenbouw, wtf. minimaal 0,6 BfcCETSCHOLEN: OOG EN HART VOOR KINDEREN zaterdag 17 april 2010 JobTrack.nl als op Schouwen-Duiveland is een jong, energiek internationaal opererend bedrijf gespecialiseerd in op- en overslag, bewerken en verpakken van grond stoffen voor de staalindustrie. Ter versterking van onze Customer Service afdeling zoeken wij een: Customer service medewerker (m/v) Het talent dat wij zoeken beschikt over de navolgende kenmerken en functie-eisen. Afgeronde MBO/ HBO opleiding Beheersing van de Engelse en Duitse taal zowel mondeling als schriftelijk (Frans is een pre) Commercieel gerichte instelling Affiniteit met Transport en Logistiek Geen 9 tot 5 mentaliteit Beschikken over eigen vervoer Mocht dit U aanspreken dan kunt u Uw sollicitatie binnen 10 dagen na verschijning van dit dagblad richten aan: Arrow Terminals B.V., Monacoweg 2 4455 SZ Nieuwdorp of mailen naar poul@arrowterminals.nl Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met Rhemond Bukkens LOON-VERHUUR- EN TRANSPORTBEDRIJF Gevraagd: Chauffeur voor 6x6 kipper laadkraan Kraanmachinist mobiele graafmachine De kandidaat dient te beschikken over of in het bezit te zijn van: Rijbewijs B,C,E VCA-certificaat Ervaring in genoemde functie(s) Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dgn t.a.v. dhr. C. Kloosterman Kloosterman BV Eversdijkse Bredeweg 5 4421 RB Kapelle carlo@kloostermanbv.com voor meer informatie zie: www.kloostermanbv.com vraagt voor spoedige indiensttreding: Technisch medewerker Kraanmachinist De werkzaamheden bestaan uit: de auto's op het terrein indelen m.b.v. een mobiele kraan; tevens snijwerkzaamheden aan auto's m.b.v. branderapparatuur. De werkzaamheden bestaan uit o.a. het rangschikken van auto-onderdelen, computerverwerking en het beheer van de voorraad. Wij zoeken iemand met goede communicatieve vaardigheden, leergierig en kennis van en/of ervaring met auto-onderdelen. Sollicitaties graag schriftelijk naar: Ringweg 1a 4307 NK Oosterland gevraagd Voor 15-30 uur per week in dynamische HOED in het centrum van Middelburg Vereisten: Diploma POH, of in opleiding hiervoor Goede contactuele eigenschappen Soepele persoonlijkheid Team spirit Sollicitaties ngar: S Huisartsengroep 't Stadshart Simpelhuisstraat I 4331 PH Middelburg Synbra Technology BV in Etten Leur maakt deel uit van de Synbra groep en heeft zich gespecialiseerd in de ontwikkeling en productie van Polystyreen door middel van suspensiepolymerisatie en extrusie. Deze grondstoffen worden vervolgens door zusterbedrijven verwerkt tot speciale verpakkingen (Synprodo, Styropack en Isobox) of tot bouwgerelateerde isolatiematerialen (IsoBouw, Styrolit en Jablite). Naast het bestaande polymerïsatieproces van polystyreen (EPS) is Synbra nu intensief bezig met de opstart van een nieuw polymerisatieproces voor de productie van BioFoam® een schuimproduct op basis van het volledig composteerbare bioplastic Poly Lactid Acid (PLA). Deze nieuwe technologie is nog volop in ontwikkeling. Om een essentiële bijdrage te gaan leveren aan de realisatie van deze technologie, zoeken we contact met kandidaten (m/v) voor de functie van die bijdraagt aan de ontwikkeling en productie van een nieuw, revolutionair product De functie U gaat een belangrijke bijdrage leveren aan de nieuwe technologie om het revolu tionaire BioFoam® te produceren. Uw werkzaamheden vinden plaats op het snijvlak van R&D en Productie, waarbij u zich vooral richt op de ontwikkeling van kwalitatief hoogwaardige PLA, die vervolgens als geschikte grondstof gebruikt kan worden voor de productie van BioFoam®. Omdat deze technologie nog volop in ontwikkeling is, heeft uw functie een sterk onderzoekend en experimenterend karakter. U werkt intensief samen met andere disciplines en rapporteert rechtstreeks aan de Technical Manager van Synbra Technology BV. Gevraagd Een functierelevante opleiding op hbo-/academische niveau, bij voorkeur specia lisatie kunststoftechniek met nadruk op de procestechnologische kant daarvan. Bekend met polymerisatieprocessen. Succesvolle ervaring in een soortgelijke "schakelfunctie" binnen de kunststofverwerkende c.q, chemische procesindustrie. Vanuit deze ervaring bekend met productontwikkeling en procestechnologische vernieuwingen. Een "sterke", pragmatische en leergierige persoonlijkheid. Scherp in analyse van problemen, creatief in het bedenken van oplossingen en vasthoudend in het realiseren daarvan. Woonachtig in de regio of bereid te verhuizen. Geboden Een succesvolle onderneming met een sterke focus op ontwikkeling en vernieuwing. De onderneming heeft de laatste jaren diverse prijzen uitgereikt gekregen, waaronder de Gouden PRIMA Ondernemen Award, als erkenning voor het gevoerde beleid op het gebied van maatschappelijk verantwoord ondernemen. De vacante functie biedt u veel zelfstandigheid en verantwoordelijkheid, een gevarieerd takenpakket en de mogelijkheid u zelf als specialist op de internationale kaart te zetten. Primaire en secundaire voorwaarden in overleg. Interesse? Reageer via www.mercuriurval.nl. U vindt de vacature met ref.nr. 03953 of via de zoekterm 'Synbra'. Voor vragen over de sollicitatieprocedure kunt u contact opnemen met Anieke van Eist, recruiter Mercuri Urval via 033-450 14 05. Voor meer informatie over de functie-inhoud kunt u bellen met Hans van Heesch, consultant Mercuri Urval, 040-266 98 00. Kijk ook op www.synbra-tech.nl. O VOOR OPENBAAR ONDERWIJS Facetscholen is de naam voor het openbaar basisonderwijs in de gemeente Kapelle. De ondertitel van Facetscholen luidt: "Facetscholen: oog en hart voor kinderen". U vindt Facetscholen in Kapelle, Wemeldinge en Schore. Per 6 september 2010 is er aan o.b.s. de Moolhoek in de kern Kapelle plaats voor een De school biedt, naast prima onderwijs met moderne methoden en media, uitstekend verzorgde voor-, tussen- en buitenschoolse opvang aan. Als sportactieve basisschool is o.b.s. de Moolhoek een van de "trekkers" in het baanbrekende project sCOOLsport. Bovendien heeft de school zeer betrokken en enthousiaste leerlingen en ouders. Voor de Moolhoek zijn wij op zoek naar de persoon die: - bewust kiest voor openbaar onderwijs; - de visie en missie van Facetscholen onderschrijft; - bevoegd is voor lichamelijke oefening voor alle groepen; - veel affiniteit met sport en bewegen heeft; - bovenbouw- 'klasbak' is; - ervaring heeft met gedifferentieerd werken in de groep; - veel 'meebrengt' aan kennis en vaardigheden (waaronder leerlingenzorg en iet); - 'wil blijven ontwikkelen', samen met betrokken kinderen, teamleden en ouders; - beschikt over flexibiliteit en relativerend vermogen. Herkent u zich in deze kwalificaties? Reageer dan (tot uiterlijk 12 mei a.s.) schriftelijk en gelijktijdig per e-mail: nlflipse@moolhoek.nl Stichting Facetscholen t.a.v. N.L. Flipse Postbus 58 4420 AC Kapelle De sollicitatiegesprekken vinden plaats in week 20/21. Voor verdere informatie verwijzen we u naar de website van de school: www.moolhoek.nl Specifieke informatie kunt u eventueel inwinnen bij Niek Flipse (meerscholendirecteur) of Joke Bokelaar (locatieleider): 0113 342196 (school).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 162