media
5
carrière van The Beatles
45
z
O
media@wegener.nl
1 024-3650570
Iets nieuws is voor de beetje ingevoerde Beatles-fan niet te zien of te horen in
de film. Wel wordt de carrière weer eens vanuit een andere invalshoek belicht
Zaterdag 17 april 2010
OVERIGE miMii
07:00 Little house on
the Prairie 08:00 Tom
my Teleshopping 09:00
De Levende Steen Ge
meente 10:00 Tommy
Teleshopping 14:15 Di
agnosis murder 16:00
De Hoteipolitie 17:00
De tuinruimers
07:00 HSS - Best of
shopping 07:25 RTL GP
Special: Danica Patrick
07:55 RTL GP: Formule
1 - China (kwalificatie)
09:10 RTL GP: WK Su-
perbike- Spanje 09:55
Teleshop 7 09:56 Car
tracks 10:10 HSS - Best
of shopping 12:00 Tom
my Teleshopping 13:00
Crocodile hunter 14:00
RTL GP: Formule 1 - Chi
na (kwalificatie) 15:15
RTL GP: WK Superbike
- Spanje 16:00 The loop
16:30 Gek op wielen
17:00 RTL Transportwe
reld 17:30 Truck Trac-
tor Pulling
07:00 Tel sell 17:30 Je
schoonmoeder in huis!
06:55 Born2Cook 07:25
Ernst, Bobbie en de rest
07:55 Films stars 08:25
SamenWonen 09:00
Tommy Teleshopping
11:00 Astro TV 13:00
Tommy Teleshopping
14:00 Films stars 14:35
Doe Hollywood 16:25
Undiscovered
09:10 Disney XD: Kin
derprogramma's, met
onder meerZeke&
Luther, Aaron Stone, Ex
peditie Rangers!, Dis
ney's American dragon:
Jake Long, The replace
ments, Phineas Ferb,
The replacements, Dis
ney's American dra
gon: Jake Long, Dino
saur king, Huntik, Ga-
lactik football, Shuriken
school, Skunk fu, Matt's
monsters, The replace
ments, Phineas Ferb,
The suite life of Zack
and Cody, Life is Ruff
18:00 Je eigen droom
huis, realitypro-
gramma
18:00 Da's lachen!, reali- 18:05 Work out, reality- 18:35 Monk, detective-
typrogramma serie serie
18:30 SEAT Mooiste
goals ooit, over
zicht
18:00 The Simpsons,
animatieserie
19:00 Lachen om home 19:00 De sterkste man, 19:00 How to look
video's, amuse- verslag good naked, sty-
mentsprogramma lingprogramma
19:55 Wekelijkse Lotto
trekking, trekking
19:35 Monk, detective-
19:20 Still standing, co
medyserie (h)
19:50 Two and a half
men, comedyserie
(h)
20:00 Move like Mi
20:00 The Quest, actie
20:00 What not to
20:30 The closer, dra- 20:15 The pink
chael Jackson,
film
wear, serie repor
maserie panther, filmko
dansshow
tages
medie
20:55 The real house
wives of Orange
County, reality-
programma
21:30 Coming to Hol
21:50 Quicksand, film
21:55 Boston legal, ad-
21:25 Cold case, detecti
land: prins zoekt
drama
vocatenserie
veserie
vrouw, realitypro-
gramma
22:30 Hart van Neder
22:50 Jane Doe: Til
22:25 Without a trace, 22:00 Exit wounds, ac-
land - Late editie
death do us part,
misdaadserie tiefilm
22:50 Piets weerbe
actiefilm
richt, weerbericht
22:55 Shownieuws-
Late editie, het
laatste nieuws
23:10
Lachen om home 23:40
Stom, stommer,
23:20
Criminal intent,
video's, amuse
stomst!, reality-
dramaserie
mentsprogramma
programma
(h)
00:15
Escape from L.A.
00:05
Rescue me
00:30
Teleshop 8
00:15
The piano
00:05
Seinfeld
02:05
Astro TV
01:00
Teleshop 7
00:31
Sneak preview
02:35
Nachtprogram
01:00
Nachtprogram
03:05
Late night
01:01
Poker babes
02:00
Meiden
mering: Relax TV
mering
03:00
Sneks
05:00
Chat TV
04:00
Hart van Neder
02:00
Poker after dark
05:00
Car tracks
05:30
Blik op sterren
land Show
02:45
Nachtprogram
05:30
Blik op sterren
nieuws (h)
mering
00
10
O
O
to
KJ
KJ
KJ
KJ
M
Je wordt er aan herinnerd dat een
album - toen nog LP - in de vroe
ge jaren zestig nog lang niet het be
langrijke 'artistieke statement' was
dat het later voor popartiesten zou
worden. Eerder een manier om de
hits nogmaals te verkopen. Het
laat zien hoe The Beatles na hun
werk gedaan te hebben, zo snel
mogelijk de studio verlieten, waar
na Martin de plaat verder afmaakt,
inclusief pianopartijen, overdubs
van stemmen, enzovoort. Je hoort
en begrijpt hoe de groep tijdens
de opnamen van Rubber Soul en
Revolver steeds meer zelf het heft
in handen neemt, wat uiteindelijk
in 1967 resulteert in Sgi. Pepper's
Lonely Hearts Club Band, het eer
ste album dat uitdrukkelijk niet be
doeld was om live te spelen.
The Beatles in the Studio, Nederland 2,
23.35 uur
Omroep Zeeland
18:00 Zeeland de week
18:20 Zeeuw van Vlaanderen
18:30 Zeeland de week
18:50 Nu of nooit
19:00 Herhalingen
BUITENLAND
België 1
09:00 Lentebeelden. 11:45
Televox. 12:15 TV Brussel.
12:45 De vrije markt. 13:00
Het journaal. 13:30 Het weer.
13:35 Little men. 15:10 De
rode loper. 15:30,16:15
Murdoch mysteries. 17:05
Evelien. 17:30 Buren. 17:55
Kijk uit! 18:00 Het journaal.
18:10 Vlaanderen vakantieland.
19:00 Het journaal. 19:30 Het
weer. 19:35 Man bijt hond.
20:00 Jokeren lottotrekking.
20:05 Dieren in nesten. 20:40
De Chriscollectie. 21:10 Sense
sensibility. 22:05 Mr. Bean.
22:27 Winst Joker/Lotto.
22:28 KENO-uitslagen. 22:29
EuroMillions. 22:30 Het jour
naal laat. 22:45 Studio 1.23:15
Het weer. 23:20 Poirot. 00:10
Doorlopende herhalingen van
Het journaal laat, Het weer en
Studio 1
België 2
07:00 Uki. 07:05 Angelina
ballerina. 07:30 Mickey Mouse
clubhuis. 07:55 Samson en
Gert. 08:20 De avonturen van
Bibi Tina. 08:45 Ketnetpop3.
09:00 Blinker. 10:30 De Smur
fen. 10:55 Twisted Whiskers.
11:10 Spetter. 11:20 Go IV.
11:55 Animalia. 12:20 Stafari.
12:35 De avonturen van Bibi
Tina. 13:05 George van de
jungle. 13:20 Pat St Stan. 13:27
13:29 CANVAS. 13:30 De Can-
vascollectie. 14:04 KETNET.
14:05 Twisted Whiskers. 14:20
Tupu. 14:45 Do re mix: Zo is
er maar één - de cup 2009.
15:30 Samson en Gert. 15:55
De Smurfen. 16:20 Sprook
jesboom. 16:25 Disney's Dave
de barbaar. 16:50 Disney's
Aladdin. 17:15 Mega Mindy.
17:40 De week van Karrewiet.
17:50 M.I. High. 18:20 De
kinderpuzzel: De 32.18:55 The
Sarah Jane adventures. 19:55
19:59 CANVAS. 20:00 Het
journaal. 20:10 Vranckx. 20:40
Dalziel Pascoe. 22:25 Hen-
ning Mankell's Kurt Wallander.
23:55 Tatie Danielle.
RTBF1
07:30 Questions a la une.
09:05 Le jardin extraordinaire.
09:35 Jardins et loisirs. 10:00
En quête de sens - La pensée et
les hommes. 10:30 Opinions.
11:00,11:50 Docteur Veto.
12:48 Air de familie. 12:50
Euromillions - uitslagen. 12:52
Questions d'argent. 12:55
Weerbericht. 13:00 Nieuws.
13:35 Weerbericht. 13:40
Télétourisme hebdo. 14:10 La
clef des champs. 14:35 Sauveur
Giordano! - Mauvaises graines.
16:10 Capsule biodiver-
sité. 16:15 Shark. 17:05 Le
plongeon. 18:35 Questions
d'argent. 18:40 La télé de
A@ Z. 19:15 Contacts. 19:25
Weerbericht. 19:30 Nieuws.
20:05 Lotto- en jokeruitslagen.
20:15 Weerbericht. 20:20 Une
brique dans le ventre. 20:50
Julie Lescaut: Le mauvais fils.
22:35 Lotto- en jokeruitslagen.
22:36 Questions d'argent.
22:40 Basket 1.23:00 Studio
1 -Samedi. 23:38 Capsule
biodiversité. 23:40 Cinquante
degrés nord - best of. 00:25 Le
12 minutes.
RTBF2
07:00 Tekenfilms. 07:55 Auto
sport: Formule 109:05 Teken
films. 12:45 Qa bouge. 13:00
Sans chichis - Best of. 13:55
Autosport: Formule 1.15:15
Screen agenda. 15:30 Bat-
tlestarGalactica. 16:15 Eureka.
17:00 Robin des Bois. 17:50
Tout le monde veut prendre sa
place. 18:40,19:10,19:35 Plus
belle la vie. 20:05,20:50,21:35
FBI, portés disparus. 22:22
KENO. 22:25 Weerbericht.
22:30 Le 12 minutes. 22:43
Lotto- en jokeruitslagen. 22:45
La maison de Nina.
BBC 1
07:00 Autosport: Formule 1
09:30 Breakfast. 11:00 Satur
day kitchen live. 12:30 Great
British menu. 13:00 Nieuws en
weerbericht. 13:10 Regio
naal nieuws en weerbericht.
13:15 Football focus. 14:00
Autosport: Formule 1.15:15
Rugby. 17:30 Final score. 18:10
Nieuws en weerbericht. 18:20
Regionaal nieuws en weerbe
richt. 18:30 Total wipeout.
19:30 Doctor Who. 20:15
Over the rainbow. 21:25 The
National Lottery: Who dares
wins. 22:15 Casualty. 23:10
Nieuws en weerbericht. 23:25
Match of the day.
BBC 2
07:00 Fimbles. 07:20 Me too!
07:40 Clifford's puppy days.
07:55 Pingu. 08:00,08:15
Dennis Gnasher. 08:25
Sportsround. 08:40 Wolverine
and the X-men. 09:00 Deadly
60.09:30 M.I. High. 10:00
Basil and Barney's swap shop.
10:55 Street monsters. 11:00
Horrible histories. 11:30 Da
Dick and Dom dairies. 12:00
BAMZOOKi. 12:30 Hai! Ka
rate - Journey to Japan. 13:00
Degrassi: The next generation.
13:25,13:50 The cut. 14:05
5.19 show. 14:25 Revealed.
14:40,14:50 The well. 15:00
Animal park. 15:30 Snooker:
World Championships. 18:00
Match of the day live. 20:15
Snooker: World Champion
ships. 20:50 Newsnight. 21:30
How to win the tv debate.
22:10 Frank Skinner's Opionia-
ted. 23:40,00:20 Heroes.
Duitsland 1
07:10 Shaun, das Schaf. 07:35
Tigerenten Club Xtra. 08:05
Wissen macht Ah! 08:30
neuneinhalb. 08:40 Tiere bis
unters Dach. 09:10,09:35 Ein
Fall fürB.A.R.Z..10:00 Tages-
schau. 10:03 Willi wills wissen.
10:30 Fortsetzungfolgt. 11:00
neuneinhalb. 11:10 Weiches
Fell und scharfe Krallen.
12:00 Tagesschau. 12:03 Ein
Pferd für Danny. 13:30 Marga
Engel kocht vor Wut. 15:00
Tagesschau. 15:03 höchst-
persönlich. 15:30 Tim Malzer
kocht! 16:00 Weltreisen. 16:30
Europamagazin. 17:00 Tages
schau. 17:03 ARD-Ratgeber:
Recht. 17:30 Brisant. 17:47
Das Wetter im Ersten. 17:50
Tagesschau. 18:00 Sportschau.
19:57 Gliicksspirale. 20:00
Tagesschau. 20:15 Die grolSe
Geburtstagsshow 60 Jahre
ARD. 23:00 Ziehung der Lot-
tozahlen. 23:05 Tagesthemen.
23:23 Das Wetter im Ersten.
23:25 Das Wort zum Sonntag.
23:30 60 Jahre ARD - Vier lange
Nachte.
Duitsland 2
07:05 Zigby, das Zebra.
07:15 Tabaluga tivi. 08:00
Bibi Blocksberg. 08:251,2
oder 3.08:50 logo! Die Welt
und ich. 09:00 pur+. 09:25
Marsupilami. 10:10 In einem
Land vor unserer Zeit. 10:35
Löwenzahn. 11:00 heute.
11:05 Die Küchenschlacht - der
Wochenrückblick. 13:00 heute.
13:05 ZDFwochen-journal.
14:00 lm Tal der wilden Rosen.
15:30 Hochzeitsfieber! 16:15
Lafer!Lichter!Lecker! 17:00
heute. 17:05 Landerspiegel.
17:45 Menschen - das Magazin.
18:00 hallo deutschland. 18:30
Leute heute. 19:00 heute.
19:20 Weerbericht. 19:25
Unser Charly. 20:15 Das Duo.
21:45 heute-journal. 21:58
Weerbericht. 22:00 das aktu-
elle sportstudio. 23:15 ZDF
SPORTextra: Boksen.
Discovery
07:50 American chopper:
Monster Diesel bike. 08:45
Ultimate weapons: Robotic
warriors. 09:40 Prototype this:
Robo dog sitter. 10:35 Raging
planet: Volcano. 11:30 Mon
ster moves: Long loads. 12:25
Ultimate survival: Shooting
survival. 13:20 LA hard hats:
Race to the finish. 14:15 Huge
moves. 15:10 Industrial junkie:
Explosives. 15:35 Industrial
junkie: Coal. 16:05,16:35 Fifth
gear. 17:05 Die Ludolfs. 18:05
Mythbusters: Prison escape.
19:05 Science of the movies:
The big picture - The IMAX
experience. 20:05 Wheeler
dealers: VW Beetle. 20:35,
21:05 Fifth gear. 21:35 Street
customs Berlin: Shop or drop.
22:35 Miami Ink: New Orleans
special. 23:30 Ross Kemp on
gangs.
National Geographic
07:00 Let's get inventin: Anti-
nervous glasses. 07:30 Green
dream district. 08:00 Crocodile
chronicles: Trouble in Cancun.
08:30 Prove it! 09:00 Dan
gerous encounters: Monster
crocs. 10:00 Animal rescue
squad. 10:30 Zoo tales. 11:00
World's toughest fixes: Holding
back the river. 12:00 Richard
Hammond's engineering con
nections: Sydney Opera House.
13:00 Rescue Ink: Rebels with
a cause. 14:00 Danger men:
Half million volt workers. 15:00
Big, bigger, biggest: Cruise ship.
16:00 The dog whisperer: Luna
and the K9 sniffers. 17:00 The
dog whisperer: Willie, Make-A-
Wish, and Zena. 18:00 When
crocs ate dinosaurs. 19:00 Ri
chard Hammond's engineering
connections: Sydney Opera
House. 20:00 Norway's hidden
secrets. 21:00 Lost in China:
Going local. 22:00 Through
the lens. 23:00 Richard
Hammond's engineering con
nections: Millau Bridge. 00:00
America's hardest prisons:
Deadly allegiance.
TMF
07:20 TMF Toons: Pinky and
the brain. 07:40 TMF Toons:
Bagukan. 08:10 TMF Toons:
Skyland. 08:40 TMF Toons:
Eon kid. 09:00 Your chart.
10:00,10:30 TMF snow kicks.
11:00,11:3Q Wat te doen voor
je poen. 12:00 Top 25.14:00
TMF hits. 16:00 Keek dat nou.
17:00,17:30 Check it! 18:00
TMF Superchart. 20:00 TMF
in de mix. 21:00 Zaternacht.
23:30 TMF in de mix.
MTV
08:55 MTV Breakfast club top
10.09:45 Hollywood buzz.
10:10 My super sweet 16.
10:40 Disaster date. 11:05 The
hills. 11:30 The city. 12:00,
12:50 Paris Hilton: My new
BFF. 13:45-16:25 Herhalingen
Paris Hilton: My new BFF, Paris
Hilton: My new BFF. 17:20
Paris Hilton: My new BFF. 18:10
Teen moms. 19:05,19:30 Peak
season. 20:00 Daddy's girls.
20:25 Teen cribs. 20:50 My
super sweet 16.21:20 40 most
shocking celebrity divorces.
22:10 Scream queens. 23:05
Jersey shore. 00:00 The Trip.
TV 5
07:00 Télématin. 07:55 La
minute nouvo. 08:00 Canadees
nieuws. 08:30 7 Jours sur la
planète. 09:05 TiVi5monde.
10:55 Nos années pension.
11:25 Paroles de dip. 11:35
Acoustic. 12:00 Flash. 12:05
36,9.12:30 TTC (Toutes Taxes
Comprises). 12:55 Le court
du jour - Les changements
climatiques: que faire? 13:00
Coup de pouce pour la planète.
13:25 Un livretoujours. 13:30
Belgisch nieuws. 14:00
Gardiens des trésors de Corse.
15:45 DESIGNsuisse: Ruedi
Baur. 16:00 Nieuws. 16:25
Kaamelott. 16:30 Questions
pour un champion. 16:55 ARTE
reportage. 17:45 Géopolitis.
18:00 Nieuws. 18:20 Le bar de
l'Europe. 18:30 Les nouveaux
explorateurs. 19:25 ADN,
accélérateurde neurones.
20:10 Nouvo. 20:25 <^a bouge
en France. 20:30 Frans nieuws.
21:00 Les années bonheur.
23:00 Nieuws. 23:10 Zwitsers
nieuws. 23:35 Afrikaans
nieuws. 23:50 ARTE reportage.
Eurosport
08:30 Autosport. 09:00 Tennis.
10:00,11:00 Snooker. 13:45
Autosport. 15:00 Motorsport.
16:00 Wielrennen: Ronde van
Turkije. 16:30 Snooker. 19:00
Tennis. 20:45 Snooker. 23:00
Fight club.
CNN
07:00 World report. 07:30
WorldView. 08:00 CNN
marketplace Africa. 08:15
CNN Marketplace Middle East.
08:30 World sport. 09:00
World report. 09:30 News
special. 10:00 Eco solutions.
10:30 Business traveller. 11:00
Larry King live. 12:00 World re
port. 12:30 World sport. 13:00
TalkAsia. 13:30 African voices.
14:00 Amanpour.. 15:00 Poli
tical Mann. 15:30 WorldView.
16:00 World report. 16:30 Eco
solutions. 17:00 Inside Africa.
17:30 World sport. 18:00
World report. 18:30 World's
untold stories. 19:00 Business
traveller. 19:30 News special.
20:00 World report. 20:30
African voices. 21:00 Political
Mann. 21:30 TalkAsia. 22:00
News special. 22:30 Business
traveller. 23:00 Best of
BackStory. 23:30 World sport.
00:00 World report.
Beatles John Lennon (rechts) en Paul McCartney in de Abbey Road Studios.
foto GPD/AP