Meeus Group: dé strategische partner voor transport en logistiek *5 11 Synchro OPEN DAG CtfMMUK ^(DDJIF CD C= CD CD IVI bedrijfsmakelaardij 0118-49 09 29 v|É| mÉÊ k lit Wilhelminakanaal Noord 3 Oosterhout !GO voor mensenwerk www.GObv.nl Met 425 vrachtwagens, 600 medewerkers en 135.000 vierkante meter aan opslagruimte is de Meeus Group in Bergen op Zoom een all round onderneming in transport en logistiek. In het 'blauwe dorp' van 24 hectare op industrieterrein Noordland zijn materiaal én mensen up to date. De Meeus Group is 'klaar voor de toekomst'. Vijf dochterondernemingen van de Meeus Group zijn ondergebracht in Ber gen op Zoom. Aan de Blanken weg 11 zijn gehuisvest: Meeus Transport, Darvi, Van Egeraat Verhuizingen, Mepavex Lo gistics en Markiezaat Container Terminal. Daarnaast beschikt de Meeus Group nog over de ondernemingen Hartog Bik ker, H B Logistics, Bakker Brouwer in Vuren en BGT in Rotterdam. "Elk bedrijf heeft zijn eigen specialiteit", vertelt Rob van den Aarsen, directeur van Meeus Transport. "Zo is Meeus Trans port gericht op 'door-to-door'-transport van verpakte goederen in de Benelux en Zuid-Europa. Om te garanderen dat we snel kunnen leveren in Zuid-Europa heb ben we een vestiging bij Parijs en Franse chauffeurs die wonen aan de belangrijke transportassen naar het zuiden. Dat bete kent in vaktermen: gegarandeerde loop tijden." Oudste pijler Darvi is dé Benelux-vervoerder in de Meeus Group. Het bedrijf is met ruim 120 jaar tevens de oudste pijler van de onderneming. Directeur Cees Timmer mans: "We vervoeren stukgoed vanaf de klant naar hun klanten, bulkgoederen zoals suiker en keukens in de particuliere en professionele sector. Daarnaast zijn we met Van Egeraat Verhuizingen actief in Zeeland en West-Brabant voor particulie ren. Ook doen we veel grote projectver huizingen voor bedrijven en instellingen en verzorgen we archiefbeheer en inboe delopslag." Arn van der Vorst is directeur van Me pavex Logistics. "We hebben negen wa rehouses waarin allerlei producten van klanten worden opgeslagen. Mepavex is actief in zowel gevaarlijke als ongevaar lijke chemie-opslag voor half- en eindfa- bricafen.We hebben diverse klanten in de kartonnagebranche en samen met onze zusterbedrijven dragen we zorg voor de opslag en distributie van allerlei consu mentenartikelen. Bovendien hebben we faciliteiten voor het ompakken van droge en natte producten", somt Van der Vorst op. "Met Markiezaat Container Terminal zijn we bezig met de ontwikkeling van een barge-terminal aan de Theodorus- haven in Bergen op Zoom. We denken dat we door een combinatie van de mo daliteiten wegtransport en binnenvaart slimmer kunnen omgaan met goederen stromen. Op die manier kunnen we ef ficiënter werken en de uitstoot van C02 en fijnstof beperken." Hoogwaardige kwaliteit Die woorden kenmerken de Meeus Group: hoogwaardige kwaliteit staat voorop. "We zijn altijd bezig met inno Van links naar rechts: Dominique Elegeert (directeur Mepavex Logistics), Cees Timmermans, Rob van den Aarsen en Arn van der Vorst. vatie. Zo hebben we een eigen IT-afde- ling die alle software op maat maakt. We vangen hemelwater op om daarmee onze wagens te wassen. Alle auto's zijn voorzien van boordcomputers zodat we constant weten waar ze zijn. We hebben het ISO 9001-certificaat en zijn erkendVTL-leer- bedrijf. Vrijwel alle wagens voldoen aan de Euro 5-norm voor schonere voertui gen", vertellen de directieleden. Ondanks de grote omvang blijft de Meeus Group een familiebedrijf, zegt Rob van den Aarsen. "We hebben een platte orga nisatie en mede daardoor een snelle com municatie. We kunnen snel beslissingen nemen en zijn slagvaardig. We zijn klaar voor de toekomst." Blankenweg 114612 RC Bergen op Zoom t: 0164-288000, www.meeusgroup.nl CO- "O -O Representatieve kantoor- bedrijfsruimte Ca. 1.025 m2 bedrijfs- kantoorruimte Ca. 2.250 m2 verhard buitenterrein Totale perceelgrootte ca. 3.246 m2 Tevens kavel voor dienstwoning Vrije hoogte ca. 5,50 - 7,90 m Afgewerkte betonvloer met 25 KN/m2 vloerbelasting Verwarmd krachtstroom 5 overheaddeuren Huurprijs n.o.t.k. Koopsom 599.000,- k.k. (excl. B.T.W.) *C*,^ Real Next www.synchromakelaardij.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 148