Organisatie Contacta: sterk duo contacta Veel ondernemers noemen Contacta.nl in één adem met Jeanet Menheere. Vanaf de 2010 editie komt daar een naam bij: die van Frank de Bot, de nieu we Business Unit Manager Beur zen en Evenementen binnen Libé- ma, die tevens verantwoordelijk is voor de commerciële aanstu ring van Zeelandhallen Goes. door Loes van der Hoeven Plieger Plieger, één van Nederlands toonaan gevende groothandels, heeft inmid dels met een twintigtal van hun leve ranciers gekozen voor een plek in die Duurzaam Ondernemen Hal. "Onze gezamenlijke introductie als 'ISV-plein' op Contacta.nl 2009 is zo succesvol geweest, dat wij deze vorm van exposeren herhalen met een dui delijk herkenbaar plein. Daar presente ren wij noviteiten op het gebied van Installatietechniek, Sanitair en Ver warming, waarbij duurzaamheid cen traal staat", vertelt Piet de Haze, vesti gingsleider van Plieger Goes. "Eigenlijk zijn wij maar een schakel in het geheel. In onze branche zou de presentatie van een totale keten in de bouw een nog krachtiger tooi zijn. Daarbij denk ik vanaf degene die de grond verkoopt, de gemeente', pro jectontwikkelaar, aannemer, installa teur, makelaar tot en met zelfs de stof feerder. Hoewel niet elke schakel het GOES - Moederbedrijf Libéma Beur zen en Evenementen heeft in 2009 ge kozen voor een andere koers. Sinds dien draait alles om het optimaliseren van het kwaliteits- en serviceniveau richting de klant en het streven naar een hogere mate van efficiency bin nen de divisie Beurzen en Evenemen ten. Een van de taken van Frank de Bot is dan ook het verder verstevigen van de marktpositie van Zeelandhal len Goes. Daarbij spelen de eigen pro ducties een belangrijke rol, waaron der Contacta.nl, de gerenommeerde en meest gewaardeerde algemene toe- Ie veringsbeurs van Zuidwest Neder land. Ook Contacta.nl heeft in 2009 een metamorfose ondergaan, waar mee is ingespeeld op de behoefte aan vernieuwing onder de standhouders, bezoekers en de beursorganisatie. De ze succesvolle move zal in 2010 wor den doorontwikkeld door Jeanet Menheere en Frank de Bot, die even als zij een routinier is in het organise ren en produceren van succesvolle, grootschalige beurzen en bedrijfseve nementen. Zij kunnen hun kennis en ervaring vermenigvuldigen door die met elkaar en met anderen te delen en leveren daarmee bovendien een waardevolle bijdrage aan de door Libéma gestelde doelen. Frank de Bot: "Mede in dit kader or ganiseren wij op woensdag 21 april van 19.30 - 23.30 uur een Business Event. In een sfeervolle ambiance zul len wij onze relaties nader informeren over de heipositionering van Zeeland heid, onderwijs en andere instellin gen, te meer omdat wij daarbij vooral de behoefte als uitgangspunt nemen in plaats van het product. Op deze manier spelen wij in op de maatschap pelijke ontwikkelingen in het bedrijfs leven. Het beursthema krijgt boven dien veel aandacht in de communica tie rondom Contacta.nl, een extra sti mulans dus om u snel in te schrijven als exposant. Bedrijven en instellin gen die affiniteit hebben met het Duurzaam Ondernemen in Techniek kunnen kiezen voor een stand in de Duurzaam Ondernemen Hal en deel nemen aan de gezamenlijke presenta ties op het Thema Podium. Dat krijgt dit jaar weer een prominente rol toe bedeeld. Het zorgt voor diepgang, in teractie en geeft daarmee een extra kwaliteitsimpuls aan de beurs. Frank de Bot, inede-organisator. hallen Goes. Naast een avondvullend entertainment en culinair programma maken wij onze noviteiten bekend met betrekking tot de bestaande en nieuwe beurstitels en laten wij het Ondernemers Netwerk Zeelandhal len (ONZ) het levenslicht zien. Met inspirerende activiteiten en een zeer interactieve website wordt Zeeland hallen Goes dé vaste new business le verancier voor het bedrijfsleven in het Deltagebied (Zeeland, Zuid-Hol- Jeanet Menheere, bekend gezicht. met warmte terugwinsystemen, waar bij de overwarmte van het douchewa ter teruggaat naar het elektriciteitsnet. Een andere noviteit is de HRE ver warmingsketel, waarbij de vrijgeko men warmte een motor start die ener gie opwekt ten behoeve van het net. Samen met de deelnemende leveran- Foto: duofoto Afv.al (afvalmanagement en crad- le-to-cradle), Milieumanagement en Advies. Bovendien wint de deelne mer die zich het best profileert con form het beursthema de unieke Con- tacta.nl Trofee", besluiten Jeanet Menheere en Frank de Bot" wunv.contacta.nl land en West-Brabant). Sluit u dus aan bij ONZ. Voor deze feestelijke avond kunt u zich registreren via www.zeelandhallen.nl/businessevent. Duurzaam ondernemen "Contacta.nl 2010 trekt de lijn van thematisering verder, door het benoe men van 'Duurzaam Ondernemen' tot overkoepelend beursthema", licht Jeanet Menheere toe. "Tijdens deze editie staat 'Duurzaam Ondernemen in Techniek' centraal en met name - Bouwtechniek - Installatietechniek - Elektrotechniek - Industriële techniek Door Contacta.nl te thematiseren, be schikken wij over een sterke krachten bundeling-van het bedrijfsleven, over- predikaat 'techniek' heeft, kunnen zij wel alle duurzaam ondernemen en zonder uitzondering hebben zij affini teit met techniek. Bovendien kunnen tussen al die ondernemers interessante kruisbestuivingen ontstaan, meer dan tussen exposanten op een plein vol in stallateurs. Evenals vorig jaar besteden wij ruime aandacht aan duurzame pro ducten zoals warmtepompen, zonne panelen, warmteboilers, energiezuini ge ketels en aan de nieuwste douches ciers proberen wij op Contacta.nl ook nieuwe markten aan te boren. In Zeeland bieden de recreatiebedrijven daartoe interessante mogelijkheden." Foto: duofoto Uitdaging "Wij dagen exposanten uit, mee te denken over de verdere invulling van Duurzaam Ondernemen in Tech niek. Dat kan bijvoorbeeld met Ener gie en Klimaat (wind-, getijde-, bio-, zonne- khmaatenergie en mobiliteit), Foto: duofoto Piet de Ilaze, vestigingsleidé® Plieger Goes.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 133