Verwer Jans is klaar voor de Gestage groei dankzij gedegen vermogensbeheer VERWER JANSSEN WHERE GLOBAL CAPITAL MEETS HUMAN CAPITAL. De aandelenmarkten lijken enigszins tot rust zijn geko men, na de achtbaan waarin de aandelenbeurzen in de afgelopen anderhalfjaar verzeild waren geraakt. Inmiddels is de lente in het aandelenjaar 2010 aangebroken. Een goed mo ment om eens te luisteren bij Verwer Janssen Vermogens- management, een van de weinige onafhankelijke vermogens beheerders in de regio Zeeland-West Brabant. Hoe heeft deze betrouwbare financiële dienstverlener de storm doorstaan Drs. Ing. Waker Janssen RBA, een van de naamgevers van deze vermogensbeheer der, steekt van wal: ,,2008 en 2009 waren beursjaren waarin wij ons als vermo gensbeheerder duidelijk hebben kunnen onderscheiden in de markt. Een moei lijke markt, maar zeker een markt waarin voldoende kansen lagen. Deze hebben we ten volle benut. Onze cliënten had den in het dramatische jaar 2008 (AEX min 52%) slechts een beperkte schade en in 2009 presteerde het gros van de por tefeuilles van onze cliënten net zo goed als de fors opgelopen AEX, maar wel met een veel lager risico. Kortom: bij een da ling van de markten de schade beperken en bij een stijging keurig meedoen, zoals gedegen vermogensbeheer betaamt". Zijn compagnon Evert Veiwer vult aan: „Ons concept van vermogensbeheer blijkt, gezien de stijgende lijn van de cliëntenaantallen, kennelijk aan te slaan. Wij bouwen voort op een vertrouwde formule. De cliënt staat centraal, krijgt aandacht en behaalt een rendement dat aansluit bij zijn of haar beleggingsprofiel. Bij ontij op de markten blijft de schade beperkt en kan men op beide oren blijven slapen. Met name vanwege die rustgeven de factor geven cliënten hun vermogen in beheer bij specialisten zoals wij." Verwer Janssen'Verinogensmanagement werkt met Binck Bank en ABN AMRO als depotbanken, waar de cliënten hun effectenrekening aanhouden. Daarnaast werkt ze nauw samen met een aantal we reldleiders op het gebied van gestructu reerde beleggingsproducten zoals Société Générale, BNP Paribas, ING en Barclays. Deze laatste partij heeft onlangs samen met Verwer Janssen een aantal zeer in teressante producten ontwikkeld. Tijdens een tweetal lezingen, die worden geor ganiseerd in de maand mei (zie kader), 'zullen onder meer enkele mensen van Barclays aanwezig zijn om deze produc ten toe te lichten. Zeer de moeite waard met onder andere ruime aandacht voor belangrijke actuele thema's. Belangrijke stappen Het jaar 2009 kenmerkte zich voor Ver wer Janssen niet al leen door (positieve) waardeont wikkeling van de portefeuilles van de cliënten en door een gestage toename van het aantal cliën ten. Er werden door de eigenaren van deze onderneming tevens een paar belangrijke structurele stappen ge- zet om in de toekomst de groei goed te kun nen blijven behappen. De continuïteit van de onderneming staat tenslotte voorop. Zo werd het personeels bestand uitgebreid tot zes gekwalificeerde medewerkers en werd er tevens een verdieping gekocht in een nieuwbouwpand in Roosendaal (recht tegenover het station), van waaruit vanaf juli 2010 het vermogensbeheerkantoor actief zal zijn. Ook het kantoor in Zee land (St. Jansteen) blijft uiteraard bestaan, juist om ook voor de groeiende clientèle in Zeeland fysiek goed bereikbaar te blij ven. Het onderhouden van contacten is immers niet alleen een telefonische of internet aangelegenheid, zoals deze ver mogensbeheerder terdege beseft. Vanaf het moment dat het nieuwe kan toor in Roosendaal operationeel is, zullen er nog twee mensen extra werken voor Verwer Janssen. Het team wordt name lijk uitgebreid met een DSI senior beleg gingsadviseur en een ondersteunende ad ministratieve kracht. In concrete bestaat het bevlogen team van Verwer Janssen met ingang van juli 2010 uit vier DSI se nior beleggingsadviseurs, een compliance officer en drie administratieve medewer kers. „Met deze bezetting in combinatie met het prachtige kantoor zijn we klaar voor de toekomst en in staat om de ver dere groei van ons bedrijf te faciliteren", stelt Mr.Johan van Sprundel. „Geïnteres seerden kunnen vrijblijvend kennis ma ken met onze werkwijze tijdens de lezin gen die we organiseren in de maand mei Evert Verwer: ,,Wij bouwen voort op ons vertrouwde concept". in respectievelijk IJzendijke (Zeeland) en Wouw (West-Brabant)." De Open Dag van het nieuwbouw kantoor is na de zo mervakantie voorzien. Hierover zal nog nader gecommuniceerd worden. Nieuw logo Naast de personele bezetting en het nieu we kantoorpand achtte Verwer Janssen ook de tijd rijp voor een nieuw logo. Het bedrijf'Beeldmerk' uitTerneuzen werd in de arm genomen en samen kwamen ze tot een nieuw en krachtig logo. Cruciaal is een doolhofteken in plaats van het geijkte &-teken tussen de twee na men. De keuze voor dit logo heeft een aantal redenen 1Verwer Janssen stelt zich ten doel de cliënt te begeleiden in zijn zoektocht in het doolhof van alle mogelijke beleg gingsvormen en de vele informatiestro men die hem als belegger overspoelen 2. De cliënt en zijn beleggingsdoel staan centraal (bol in het midden) 3. De ringen van het doolhof bieden be scherming aan de cliënt en het beheer de vermogen. Het zijn echter geen ge sloten ringen, waarmee duidelijk inge speeld wordt op de flexibele werkwijze en bovendien wordt ermee aangegeven dat er altijd een uitweg is! Met dit logo zal men zich in de toekomst verder profileren. In alle mogelijke ui tingsvormen zal het nieuwe logo gebruikt worden. Zie bijvoorbeeld de volledig ver nieuwde website: www.vermogensm.ana- gers.nl Zou u ook graag eens kennis maken met deze onafhankelijke vermogensbeheerder in uw regio bezoek dan gratis en geheel vrijblijvend een van de lezingen. Aanmelding Via e-mailinfo@vermogensmanagers.nl Via website: www.vermogensmanagers.nl Telefonisch0114-322224 Per postPostbus 275,4560 AG Hulst Informatieavonden Dinsdag 18 mei West Brabant,Wouw Motel van der Valk Donderdag 20 mei Zeeland, IJzendijke Mauritshof Aanvang20.00 uur 'loegang gratis Opgave 0114 - 32 22 24 www.vertnogerisnianagers.nl Kantoor Zeeland Antoniusdreef 2 4564 AS Sint Jansteen T: 0114-32 22 24 F: 0114 - 32 23 36 Kantoor West-Brabant Moerstraat 15 4756 CV Kruisland 0167-53 64 37 0167 - 53 64 39 E: info@vermogensmanagers.nl www.vermogensmanagers.nl A world of solutions and people dedicated to your success; It's no surprise that an investment bank pfi provides access to financial capital. But; at Barclays Capital, we put a premium on another kind, human capital, that means giving you not only seamless execution, cross-asset platforms and global distribution power, but also a team of people who understand how to build unique integrated solutions around your needs. We know the smartest investment is in people - ours and yours. Earn Success Every Day BARCLAYS CAPITAL issued by Barclays Bank PLC, authorised and regulated by the Financial Services Authority and a member of the London Stock Exchange, Barclays Capital is the investment banking division of Barclays Bank PLC, which undertakes US securities business in the name of its wholly-owned subsidiary Barclays Capital inc., an SiPC and F1NRA member. ©2010 Barclays Bank PLC. All rights reserved. Barclays Capital is a trademark of Barclays Bank PLC.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 120