Unieke lasinstallatie bedrijf column Pensioen verdient meer aandacht dewildezeeuw.nl/10jaar Net twee maanden na hun of ficiële opening heeft Wel ding 4 All B.V. uit 's Gravenpol der de eerste onder poederdek (O.P.) lasinstallatie voor grote buizen van Nederland geleverd. Met deze unieke machine kun nen door het aanbrengen van een camera in een 20" buis, de lasna den daarin op een monitor wor den gevolgd en indien noodzake lijk, worden bijgestuurd. door Loes van der Hoeven 's-GRAVENPOLDER - Sander van der Hage en Tom Willaert zijn de ei genaren van het jonge bedrijf dat ge specialiseerd is in de levering en instal latie van hoogwaardige producten en diensten op het gebied van lastech niek en snijwerk. Sander beschikt over 16 jaar ervaring in de las- en snij- techniek en kent alle aspecten van de branche als geen ander. Hij startte zijn loopbaan als leerling-lasser en volgde allerlei cursussen om zijn ken nis en expertise te verbreden. Bij di verse bedrijven werkte hij onder meer als lasser, projectleider, vertegen woordiger en verkoopleider. Met de start van zijn eigen bedrijf is zijn jon gensdroom werkelijkheid geworden. Sander gaat echter niet over één nacht ijs, want een bedrijf kan alleen succesvol en duurzaam zijn als het rust op een gedegen fundering. Daar in heeft hij in Tom Willaert de juiste partner gevonden. De filosofie van de ze financieel-economische bedrijfsad viseur sluit naadloos aan op de zijne. Tom is bij Welding 4 All verantwoor delijk voor de investering in het soli de fundament van de onderneming. Dat is echter een proces dat constant aandacht en bijsturing verdient, maar brengt wel rust binnen het bedrijf, waardoor Sander zich volledig kan concentreren op zijn core-business, die van totaalleverancier van kwali teitsproducten en diensten op het ge bied van lastechniek. O.P. lasinstallatie "De levering van de lasmachine met camera's, rollerbanken enzovoort heb ben wij in een minimum van tijd kun nen realiseren, mede dankzij de per fecte samenwerking met onze leveran cier van wie wij A-dealer voor Zee land zijn", vertelt Sander van der Ha- ge. "Tijdens Contacta.nl van oktober 2009 hebben wij de eerste contacten gelegd met de opdrachtgever, een Vlissingse specialist in onder andere het aanbrengen van schroefdraad aan de binnenzijde van buizen voor het on - en offshore transport van aardo lie. De enige twee machines in Euro pa die dat konden, stonden in Spanje en Italië en sinds de overdracht op 11 februari dus ook in Vlissingen-Oost. Met de door ons geleverde appara tuur kan het schroefdraad zelfs tot 80 centimeter aan de binnenzijde van de ronddraaiende buis computerge stuurd worden gelast. Naast de leve ring van alle componenten, omvatte het turnkey project de Nederlandstali ge documentatie en instructie, het op bouwen, aansluiten, controleren van alle functies en in het bedrijfstellen van de apparatuur, het afgeven van het CE-certificaat van de machine (die voldoet aan de Europese Richtlij nen) en tenslotte het verzorgen van de eendaagse opleiding van het perso neel van de opdrachtgever. Hoewel .wij er trots op zijn dat wij al na zo'n korte tijd een opdracht van deze om vang te hebben mogen scoren, is dit geen reden om achterover te leunen. Wat voor deze klant geldt, doet dat ook voor alle anderen, wij leveren binnen de afgesproken tijd uitsluitend kwaliteitsmaatwerk dat voldoet aan de wensen en eisen van onze op drachtgevers. Dit heeft inmiddels ge resulteerd in een aantal interessante opdrachten." Partnerships Alle bedrijven in de metaal- en tech nieksector zijn interessante partners voor Welding 4 All en met name die in de offshore, scheepsbouw, weg- en waterbouw, de agrarische, (petro)che mische en automotive sector. Sander van der Hage en Tom Willaert bie den deskundig advies, verkoop en ver huur van complete lasmachines tot onderdelen, lastoevoegings- en ver- bruiksmateriaal en reparatie daarvan. Indien mogelijk, worden alle bestellin gen binnen één dag geleverd. Op pro jectbasis kunnen ook aggregaten, plas ma-apparaten, rollerbanken, O.P.-in- stallaties worden gehuurd. Desge wenst levert Welding 4 All deze met gekwalificeerd personeel dat zij inhu ren bij hun buren, een bekend Zeeuws detacheringbureau op lasge- bied. Welding 4 All levert zowel aan het bedrijfsleven als aan particulieren in Zuidwest-Nederland, zeven dagen per week en vierentwintig uur per dag. "Dankzij dit soort partnerships kunnen wij totaaloplossingen bieden. Dat is de kracht van ons bedrijf, deze partnerships maken onze dienstverle ning uniek", vervolgt Sander van der Hage. "Dit bedrijfspand bestaat uit een vier tal units, waarvan er nog twee be schikbaar zijn. In één ervan willen wij een lasschool realiseren met 20 las- cabines. De dichtstbijzijnde lasschool staat namelijk in Vlissingen, wat veel reistijd betekent voor leerlingen uit Zuid-Beveland. In de toekomst zou den wij ook de laatste unit aan ons be drijf willen toevoegen en die geheel inrichten voor de verhuur van las- en snijapparatuur." Gasdepot Sander van der Hage en Tom Willae rt zitten boordevol plannen waarmee zij hun doelgroepen kunnen 'ontzor- gen'. Binnenkort gaan zij vanuit een separaat gasdepot op hun bedrijfster rein de disciplines van. Welding 4 All uitbreiden met de levering van indus triële gassen en koudemiddel voor bij voorbeeld garagebedrijven, leveran ciers van tractoren, koperslagerijen en installateurs. www. we1ding4all: nl mr. Manfred Zurhorst FB is fiscalist en als partner verbonden aan DRV Accountants en Belastingadviseurs, vestiging DRV Goes, m.zurhorst@drv.nl Een goed pensioenadvies is geen pakket producten. Pensioen heeft (arbeids)juridische aspecten en grijpt in op uw financiële bedrijfsvoering. Bovendien willen u en uw werknemers straks van hun pensioen kunnen genieten. Ook dat pleit voor een onafhankelijk advies. De advisering over pensioenverzekeringen in het MKB moet beter. Dat is de conclusie van de AFM naar aanleiding van een onderzoek dat zij vorig jaar heeft gehouden naar de advisering over verzekerde pensioenregelingen. De AFM heeft daarop richtlijnen gepubliceerd die moeten leiden tot verbetering en zal onderzoek blijven doen naar misstanden. Ook de maatschappelijke discussies over provisieregelingen geven aan dat de behoefte aan onafhankelijke advisering en controle-op de kwaliteit van pensioenregelingen toeneemt. Productgericht advies en weinig controle De verzekeringswereld ziet pensioen nog steeds als een verzekeringsproduct. Intermediairs en verzekeringsadviseurs hebben vaak te weinig oog voor het beheer en onderhoud van pensioenregelingen. Het aanpassen aan nieuwe regelgeving gebeurt veelal achteraf en op aangeven van de verzekeraars. Onvoldoende inzicht in recht en risico's Er zijn relatief weinig adviseurs die verzekeraars controleren op de uitvoering of die vanuit hun expertise een werkgever adviseren op de verschillende rechtsgebieden rondom pensioen. Ondernemers worden in veel gevallen op een productgedreven wijze geadviseerd. Er wordt te vaak onvoldoende aandacht besteed aan de latente financiële risico's, de arbeidsrechtelijke gevolgen en de kosten van de regeling. En dat terwijl pensioen toch vaak één van de grotere verplichtingen van de onderneming betreft. Het vervelende is dat de gevolgen pas op de langere termijn zichtbaar worden. Belangrijke taak voor accountantskantoren Met de advisering op het gebied van werkgever/werknemer gerelateerd pensioen hebben accountants- en belastingadvieskantoren zich tot op heden niet of nauwelijks actief bezig gehouden. Een van de oorzaken hiervan was het provisiestelsel. Daar waar kantoren als DRV een honorarium voor verrichte werkzaamheden in rekening brengen, verrichten intermediairs de werkzaamheden veelal vanuit hun vaste provisies. Inmiddels is deze beloningsystematiek voorde intermediair snel aan het veranderen. De markt vraagt in toenemende mate om transparantie. Daardoor zullen adviesuren vaker afzonderlijk worden berekend. En dat zal er hopelijk toe leiden dat ondernemers de afweging zullen maken welke adviezen zij bij welke partij inwinnen. De pensioendeskundigen van de accountantskantoren kunnen hun toegevoegde waarde bewijzen door verder te kijken dan het pensioen van de directeur-grootaandeelhouder. Zij kunnen als geen ander een objectieve beoordeling maken van de pensioenregeling en de risico's die daaraan kleven. Zij kunnen bovendien de kosten op lange termijn en de gevolgen voor de balans- en resultatenrekening in kaart brengen. Zo kunnen zij ervoor zorgen dat ondernemers het werknemerspensioen beter regelen; voor hun huidige bedrijfsvoering en voor hun toekomstig welbevinden. DRV ACCOUNTANTS EN BELASTINGADVISEURS DRV Accountants en Belastingadviseurs is met een team van 475 medewerkers en 11 vestigingen in Zuid-Holland, Zeeland en West-Brabant een inspiratiebron voor nuchtere ondernemers. visie I vorm verleiding l 01 U 36 22 14

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 115