Mooiste honden gekeurd tijdens Dogshow in Goes uitl13 Duizend dansers in Stenge donderdag 15 april 2010 Ruim duizend dansers wor den zaterdag verwacht in sporthal De Stenge in Hein kenszand voor de Jazzdans Demo dag. Het gaat om een van de groot ste dansevenementen van het sei zoen. De dag is georganiseerd door de Koninklijke Nederlandse Gymnas tiek Unie (KNGU) in samenwer king met turn- en jazzvereniging Genie uit Bergen op Zoom. Maar liefst 86 dansgroepen hebben zich aangemeld voor het evenement, waaronder een groot aantal groe pen uit Zeeland. Op deze dag zijn zowel recreatiegroepen te zien als dansers van hoger niveau die regel matig aan wedstrijden deelnemen of demonstraties geven. Alle groe pen laten zaterdag hun nieuwste dansen zien, gemaakt door eigen choreografen en voorzien van de mooiste kleding. Vanwege het grote aantal deelne mers wordt er in drie program ma's gedanst: van 11.00 tot 12.45 uur (programma 1), van 15.15 tot 17.00 uur (programma 2) en van 19.30 tot 21.30 uur (programma 3). Een jury selecteert tijdens de Jazz dans Demodag uit het grote deel nemersbestand de 25 beste groe pen. Zij mogen later dit jaar optre den in de Stadsschouwburg in Middelburg. Jazzdans Demodag, zaterdag in sporthal De Stenge in Heinkenszand. Entree: 2,50 euro (t/m 11 jaar en 6S+'ers) of 4,00 euro (12 t/m 64 jaar). Kassa dertig minuten voor aanvang open, passe-partouts verkrijgbaar. Ruim 1900 honden, verdeeld over 221 hondenrassen afkomstig uit bijna alle werelddelen, worden zater dag en zondag onderworpen aan de ogen en han den van keurmeesters uit binnen- en buitenland. Dat ge beurt tijdens de 21e editie van de internationale hondenten toonstelling Dogshow Goes, in de Zeelandhallen. De beste honden strijden op het eind van de middag om de eerste plaats van de rasgroep waartoe ze behoren. De win naars van de in totaal tien groepen maken zondagmiddag kans op de titel 'Best in Show'. Op de show zijn 28 standhouders vertegenwoordigd die hun producten aanprijzen. Ook vindt er een demonstratie van hulphonden plaats. De tentoonstelling staat open voor alle belangstellenden. Het is bij uitstek een gelegenheid Dogshow Goes, zaterdag en zondag in Zeelandhallen in Goes, 10.00-17.00 uur. Entree: 6 euro, kinderen tot 12 jaar en 65+'ers gratis. Voor meer informatie: www.dogshowgoes.nl. voor mensen die zich oriënteren op de aanschaf van een hond, om in contact te komen met verschillende rassen, hun liefhebbers en hun fokkers. Uiteenlopende jazzdansgroepen laten zaterdag in Heinkenszand hun nieuwste dansen zien.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 87