24 gigantische luchtkokers zeeland 121 Muziekmiddag vol indie-elektropop Kleverskerkseweg voor groot deel intact laten Inzameling plastic wordt niet anders Oostdijkse avond in dorpshuis Apeldoorn Snelheidsovertreding kost vrouw rijbewijs Luysterzicht wordt officieel geopend Vrolijke Voorjaarsdagen donderdag 15 april 2010 B THOLEN De gemeente Tholen is niet van plan om de inzameling van plastic afval te veranderen. Dat antwoordt het college op vragen van de SP. Die partij vindt het beter dat het plastic bij het afvalverwerkende be drijf uit het andere afval wordt ge haald. Dat zou veel meer plastic op leveren. Nu halen de mensen het plastic zelf uit hun afval. Het colle ge zegt dat de zogeheten naschei- ding voor de toekomst een optie is. Nu is het nog te duur. OOSTDIJK In dorpshuis Apeldoorn in Oost- dijk wordt morgenavond een Oost dijkse avond gehouden. De bijeen komst staat in het teken van de be vrijding van Oost-Zuid-Beveland. Daarnaast komt iemand vertellen over zijn ervaringen tijdens de vre desmissie in Afghanistan. De avond wordt opgeluisterd door muziek. Daar zijn een aantal klas sen van de lokale basisschool bij betrokken. De Oostdijkse avond be gint om 19.30 uur. RILLAND De Zeeuwse politie heeft gistermid dag rond 12.00 uur het rijbewijs van een 23-jarige automobiliste uit Putte ingevorderd na een snelheids overtreding op de Oude Rijksweg in Rilland. De vrouw reed met een gecorri geerde snelheid van 135 kilometer per uur over genoemde weg. De toegestane maximumsnelheid be draagt hier 80 kilometer. Tegen de vrouw is tevens proces-verbaal op gemaakt. foto Ruben Oreel De werkvloer in het 'opgeknapte' gebouw met de gigantische luchtkokers. ontwerp RDH De dwarsdoorsnede van het 'opgeknapte' gebouw. SINT PHILIPS LAND Het nieuwe appartementencom plex Luysterzicht aan de Eendracht- straat in Sint Philipsland wordt dinsdag 20 april officieel geopend. Dat gebeurt tussen 15.00 en 15.30 uur. Daarna kunnen genodigden en andere geïnteresseerden een kijkje nemen in een aantal apparte menten. Het appartementencom plex vormt de afronding van de uit- ontwerp RDH breidingswijk Graefnisse. Vrijdag 16 er» zaterdag 17 april Kom kijken onder het genot van een hapje en een drankje! Luxaflex presentatie! Vrijdag van 13,00 tot 15.00 uur Kijk op de website voor onze aanbiedingen! zierikzee - Indie-elektropop staat aanstaande zondag centraal tij dens een muziekmiddag in poppo dium Brogum in Zierikzee. Het betreft een concert in de serie Meeting Point. Dit keer wordt dat verzorgd door de Indiepopforma- tie I Kissed Charles uit Meppel met voorafgaand een support-act van de Goese indie-elektropop- band The Kids Never Lie. De jonge band I Kissed Charles bracht vorig najaar zijn debuutal bum uit onder de titel This is not romantic. Tijdens zijn korte be staan is deze band al gekozen tot 3FM Serious Talent. 1 Kissed Charles speelde bij Noor derslag, Zwarte Cross en op podia als Vera, Melkweg en Paradiso. De liedjes op de eerste cd vertellen veel over de belevenissen en de ge- dachtenwereld van de 17-jarige frontvrouw Chariot. The Kids Never Lie is, na veel op tredens in Zeeland, nu wel gereed voor kennismaking met de rest van Nederland. De band bestaat uit drie gemotiveerde muzikanten die samen unieke, energetische muziek willen produceren. Het trio experimenteert met synthesi zers, samples en effecten en wordt sterk beïnvloed door de huidige Duitse en Franse dj scene. 'The Kids' worden dan ook weieens 'De nieuwe generatie na Kraftwerk ge noemd'. Zondag 18 april, Poppodium Brogum, Zierikzee, 14.45 uur. Chariot van I Kissed Charles Minderhoud Wonen Zuidstraat 116 J Westkapelle 0118-571212 wvAv.minaeFhoudvvonen.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 45