Colofon Üi/sr Julian J. Boone Johannes Albert Zembsch Jan Zembsch O fHensenlinq.nl donderdag 15 april 2010 Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van de heer Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen kracht toe om dit verlies te kunnen dragen. Transportbedrijf De Nood Adrie en Els Hoogesteger-de Nood Ronnie en Jantine Sjaak en El ma Alfred Ons hart is gebroken we hebben je verloren. Je bent weggerukt uit ons leven, terwijl jij iedereen nog zoveel liefde wilde geven. Intens verdrietig geven wij u kennis dat op het alleronver wachts uit het leven is weggenomen mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, oma en zus Elisabeth Griep - Schetters in de leeftijd van 64 jaar. Kees Griep Heieen en Jack Boone Ricky f, Wesley Johan en Annet Griep Kees, Jordy Leen en Jo Poortvliet )an 13 april 2010 Oost weg 38 4413 BT Krabbendijke Mijn vrouw, onze moeder en oma is opgebaard in het mortuarium van Nieulande te Krabbendijke. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar vrijdag 16 april van 19.30 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst wordt maandag 19 april om 13.30 uur gehouden in dorpshuis "De Meiboom", Kerkpolder 30 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in "De Meiboom" gelegenheid tot condoleren. Heden is overleden onze lieve schoonzuster en tante Elisabeth Griep-Schetters in de leeftijd van 64 jaar. Krabbendijke: W.). Buteijn-Griep t L. Buteijn 't Harde: A.K. Griep P.M.A. Griep-Koning Neven en nichten Krabbendijke, 13 april 2010 Wij ontvingen het droeve bericht dat, na kort ziek te zijn geweest, overleden is Mevrouw Griep - Schetters Echtgenote van onze collega Kees en moeder van onze collega Johan. Wij wensen onze collega's met hun familie heel veel sterkte met dit grote verlies. Personeel Wiskerke Onions BV Kruiningen Kruiningen 14 april 2010 im: i Bezige handen,nu gevouwen en stil Een leven vol ijver, zo.was je wil. Nu heb je rust, met lichaam en geest vaak zullen we denken aan wat is geweest. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve man, (schoon)vader en opa Johannes Machiel Kooien Jan Goes, 15-10-1929 Kortgene, 12-04-2010 Kortgene: Willy Koolen-Boerop Kwadendamme: Martin en Gerry Nïkita, Quinta Wilma f Rudy, Tessie Middelburg: Ellen en Ron Dennis, Guido Domburg: Karin en Egon Ooslzaan: Monique en John Finn, Tom, Jim Correspondentieadres: Veersesingel 56 4332 TC Middelburg De crematieplechtigheid zal worden gehouden zaterdag 17 april om 11.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren van de familie in de ontvangkamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Huil niet aan mijn graf Daar ben ik niet. Ik slaap niet. Verdrietig, maar dankbaar voor de zeer lange tijd dat hij in ons midden was, nemen wij afscheid van mijn lieve man, onze fijne vader en grappige opa Cornells Arnoldus van Wanrooij Kees Zierikzee, 14 januari 1920 Goes, 13 april 2010 Goes: Joke van Wan rooi j-Loeve Goes: Harry en Yvonne van Wanrooij Clinge: Marcel en Chantalle Michelle, Robin Nieuwegein: Marianne en Arnold 's-Heer Hendrikskinderen: Yolanda en Mark 's-Gravenpolderseweg 9, Flat 627,4462 CD Goes De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op vrijdag 16 april om 10.45 uur in de 'Geerteskerk' aan het Geertesplein te Kloetinge. Voorafgaand aan deze dienst is er vanaf 10.15 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Aansluitend zal om plm. 12.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldelooze- pad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes. Wij willen u vragen om een roos voor Kees mee te nemen. De lieve man van onze bijzondere zus en tante is overleden Kees van Wanrooij We wensen tante Jo, familie en vrienden veel sterkte met dit verlies. Siem en Gerrie Loeve Corrie Loeve Nichten en neven familieberichten 131 Verdrietig zijn we om het overlijden van onze innige geliefde en zorgzame oma en overgrootoma. Haar lieve en zachte woorden, haar lieve lach en geloof zullen wij als klein- en achterkleinkinderen altijd in dankbare herinnering houden! Augusta Elisabeth Weststrate - Walter Kees en Henriëtte. Frank (in liefdevolle herinnering) Chris, Albert, Gerard Carl a en Gerald Gertjan en Nelleke Dianne en Marcel Bas, Max Martij s Kees en Elisabeth Jaimè Thomas, Deborah Ellyana en Rien José Gerco, Marlijn, Gerian Christian en Adriënne Heieen en Martin Michèl en Elise Rik, Meike. Maurice Francois en Everdien Jeroen en Anna Jesse Reimer Krabbendijke, 12 april 2010 Veel te vroeg heb ik afscheid moeten nemen van mijn geliefde partner beeldend kunstenaar *20 juni 1953 t 13 april 2010 Dag lieve Jan Magda M. Kamermans Vrijdomweg 58, 4382 BC Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van Jan te nemen op donderdag 15 april van 19.00 tot 19.30 uur in uitvaartcentrum Overtoom- Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Wij nodigen u uit, samen met ons, Jan te begeleiden op zijn laatste reis op vrijdag 16 april om 10.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium. Wij nemen afscheid van onze geliefde Jetty en Boudewijn Jan en Rob Sira 8f Paul Mercy Ruben, Jairo Moise Brenda, Senna Janneke Vlissingen, 13 april 2010 de kunst was altijd aanwezig, de minuten geteld en de uren aan scherven gesmeten waren wij meer dan seconden in leven Bedroefd nemen wij afscheid van onze vriend de schilder Jan Zembsch overleden voorjaar 2010 Harry Vandevliet Ineke Wandel Kees de Valk Mirjam de Raad Bob Pingen Slulttijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittïjden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088 - 013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familreberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 33