Dromers gezocht... en aanpakkers! Gratis kopje kofflt Vrijwilliger www.tantei<)u«se-viver>$|s.nf Verpleegkundige Verzorgende Woonbegeleider Kom elkaar tegen bij een Steunf 1111II1 woensdag 14 april 2010 met die verfrissende blik? Die bui ten de kaders van de verpleeg huiszorg kijkt en mee wil werken aan leven? Ga dan snel naar de website van tanteLouise-Vivensis. Daar vind je de functieomschrijvin gen van de diverse droombanen die wij in de aanbieding hebben. Stichting tanteLouise-Vivensis is op weg naar residentie Moer- mont. Een stukje nieuwbouw in Bergen op Zoom waar je U tegen zegt. 227 toekomstige bewoners, die nu nog verblijven in verpleeg huis ABG, zullen op 3 juli 2010 hun intrek nemen in residentie Moer- mont, het verpleeghuis gebouwd met het oog op de toekomst. Verdeeld over 28 woningen gaan wij kleinschalig wonen en leven met stuk voor stuk unieke indi viduen. Mensen met een (levens) verhaal, mensen met wensen en dromen, maar ook mensen met (zorg)behoeften zoals jij en ik. Op dit moment worden onze (droom) teams samengesteld. Ben jij die: Slaak jij wel eens een zucht als je aan de zorg denkt? Zou je het graag eens op een andere manier proberen dan op routine? Word je soms moe van de regelgeving die een lumineus idee belemmert? Ben jij die man of vrouw die zijn of haar zorg-dromen nog niet heeft opgegeven en ze nu echt wil waarmaken? Naar dergelijke dromers is tanteLouise-Vivensis op zoek! Woont u zelfstandig maar heeft u af en toe befte gezellig praatje? Oan zijn onze steunpunten wel worden allerlei activiteiten georganiseerd, variëi en van yoga tot geheugentraining. Door het meedoen aan deze activiteiten leert u automatisch nieuwe mensen kennen en ontstaan leuke contacten. Zo voelt u zich meteen thuis! Het steunpunt is bedoeld voor iedereen van 55 jaar en ouder. U kunt gewoon binnenlopen en meedoen aan de activiteiten. Dit is overigens helemaal gratis. De heer Verhaard, 84 jaar: "Ik kom nu 5 jaar in het Steunpunt voor Ouderen. FJke dinsdag, woensdag en donderdag hen ik hier te vinden. Thuis ben ik maar alleen en dan is het fijn om haar het steunpunt te kunnen. Hier ben je gezellig onder de mensen en kun je lekker praten over vroeger. Fr wordt altijd wat georganiseerd. Ik houd niet van kaarten, maar gym vind ik leuk en verhalen vertellen. Bovendien eet ik hier een warme maaltijd. Dat is lekker en ook nog 'ns makkelijk. Bent u benieuwd of het Steunpunt voor Ouderen misschien iets voor u is? Kom vrijblijvend langs en doe mee aan één van onze activiteiten. Als u de waardebon meeneemt, kunt u meteen gebruik maken van een gratis kopje koffie! Onze steunpunten bevinden zich in Kruisland, Oudenbosch, Rucphen, Sint WilLebrord, Schijf, Sprundel en Zegge. Voor meer informatie kunt u ook contact opnemen met Groenhuysen Klantenservice via 0165 57 40 00 of een kijkje nemen op www.groenhuyseri.nl Ouder worden, jezelfblijv (fclfeiflllÉli

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 82