zeeland 123 gasfabriek slaat zes vliegen in één klap 'Opnieuw illegale bouw bij Het Groene Weegje' www.bezorgers.nl PZC M woensdag 14 april 2010 B 7 De Looff verkast volgens de gemeentelijke plannen de /.ty, afdeling Speelgoed, Huishoud en Cadeau van de Dorpsstraat (nog voorbij de Kruisbessestraat) naar het vernieuwde gebied. Doeland, aan de Scoudestraat, is één van de bedrijven die verplaatst zouden moeten worden. De Looff Speelgoed, Huishoud \A en Cadeau verhuist van de V\X Dorpsstraat. Gebied voormalige gasfabriek met nu onder meer nieuw parkeerter rein. KruisbessestraajL diepe sloot Aldi vertrekt uit Dorpsstraat en breidt uit mtsluitingsweg 7 Nieuwe 01 Voormalige landbouwgrond wordt waterberging met eiland waarop huidige grondeigenaar woning wil bouwen. CF Techniek (links) en Vogelaar Vredehof mogen uitbreiden. Vogelaar moet grond 7 afstaan voor nieuwe ontsluitingsweg. 1 Rolant Quist bron: gemeente Reimersvvaal foto's Ronald den Dekker Bergen op Zoom Goes Koudekerke Kruiningen www.tmcwoonwinkels.nl door Raymond de Frel kwadendamme - Aan het conflict tussen de gemeente Borsele en kwekerij Het Groene Weegje in Kwadendamme kan weer een hoofdstuk worden toegevoegd. In februari constateerde de ge meente dat er op het terrein zon der vergunning een aanbouw aan de landbouwschuur werd ge plaatst. Ook werd het dak van de schuur vernieuwd. Borsele som meerde de bouw te staken. Daar naast is de kwekerij voor een laat ste keer uitgenodigd om bouwaan- vragen te doen voor alle op het ter rein aanwezige bouwwerken. Als er geen vergunningen worden aan gevraagd, overweegt Borsele be stuursdwang toe te passen. Aanvra gen worden overigens niet automa tisch gehonoreerd, stelt wethouder Marga Vermue in een memo aan de gemeenteraad. Met name de af standen van de bouwwerken tot de perceelsgrens lijken volgens haar een vergunning in de weg te staan. De kwekerij en gemeente ru ziën al vijftien jaar. De kwekerij won vorig jaar een van de vele rechtszaken bij de Raad van State. Borsele gumde volgens de Raad be staande rechten op bebouwing uit, omdat zij geen verdere verstening in de omgeving wilde.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 67