de emotie... PP familieberichten Colofon Wat blijft is DUfikuffiufMinP. opzegdienst lamiieljeridileii Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant O ITensenLinq.nl woensdag 14 april 2010 familieberichten 137 Ik zal U verhogen, mijn God, Gij Koning, ik zal uw naam prijzen voor altoos en immer; te allen dage zal ik U prijzen, uw naam loven voor altoos en immer. Psalm 145:1 en 2 Door de Hemelse Vader is thuisgehaald onze innige geliefde Augusta Elisabeth Weststrate-Walter sinds 11 mei 2008 weduwe van Cornells FranQois Weststrate Ze was voor ons als een zorgzame moeder en oma Jogjakarta 8 september 1924 f Goes 12 april 2010. Goes: Chris en Joke 's-H.H.kinderen: Gerard en Rachel Krabbendijke: Jan en Ella Krabbendijke: Diny Krabbendijke: Mike en Toos Hoogerheide: Adri en Maddie Krabbendijke: Kees en Carolien Klein- en achterkleinkinderen Goes, 12 april 2010 Zorgcentrum "TerValcke" Correspondentieadres: Mevr. D. Weststrate Rosierlaan 11 4413 HC Krabbendijke De afscheidsdienst wordt D.V. vrijdag 16 april om 13.30 uur gehouden in de Gereformeerde Kerk, Dorpsstraat 5 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van Ter Valckete Goes, afdeling Palliatief voor de goede en liefdevolle verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden ontvingen wij het droevige bericht dat is overleden Mevrouw A.E. Weststrate - Walter Wij wensen de kinderen, klein- en achterkleinkinderen veel sterkte toe. Namens personeel: CF Techniek B.V. CFTuintechniek B.V. Vaarwel lieve Carolien Je hebt je strijd gestreden. Liefs, Tante Christien en Ome Theo Sonja en Maarten Voor altijd in onze gedachten. Verdrietig zijn wij, door het overlijden van ons lid Carolien de Feijter Mellobitch Wij wensen Jan, Heieen, Sandra Karin, Pascal, Kelly en Iris veel sterkte. Namens alle leden van Showband Sas van Gent Een hand. Een kaart. Een woord. Uw aanwezigheid. Na het overlijden van onze vader en opa Adrie van Dongen Zeggen wij u hartelijk dank. Ineke en Carel Marlies Joris Kees-Jan en Tiny Anita (in herinnering) Michiel Tim Scharendijke, april 2010 Voor de hartelijke blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Suus de Nooijer - Colijn betuigen wij u onze oprechte dank. April 2010 Susie Frans en Inge ERZORGING Peter Butler Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart Rouwcentmm; 'Maalstede 1a Kapel Ie Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel.(0113)340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl fllensenijnq.nl Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven. Ga naar www.menseniinq.nl en meid u aan. Sluittljden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.pl Telefoon 088-013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-1700 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl WÊfÊÊIIêÊ:

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 39