r 3 6 familieberichten woensdag 14 april 2010 fl1enseniinq.nl Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-medewerker Joop Kusee Joop is werkzaam geweest bij de voormalige gemeente Terneuzen als medewerker Burgerzaken. Zijn overlijden heeft ons diép geraakt. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw, kinderen en de overige familie. Wij wensen hen sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Burgemeester en Wethouders van Terneuzen, secretaris, burgemeester, F.M.L. LauretRA J.A.H. Lonink ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING. De hoofdstukken van jouw leven vallen nu als een puzzel samen, nu ben je weer heel en kun je verdergaan... Marten Hermann Krugmann - Catweazle - Hij heeft de leeftijd van 62 jaar mogen bereiken. Namens de familie en goede vrienden: Pieter Klaas en Sebastiaan Krugmann Terneuzen, 12 april 2010 Correspondentieadres: Oud Vlissingen 26 4542 CB Hoek Er is gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen op vrijdag 16 april van 17.15 tot 17.45 uur in het uitvaartcentrum, Hughersluys 22 te Terneuzen. Na het afscheid is gelegenheid om met Gert, Huub en Dinie in Café de Pub, Markt 26 in Terneuzen bij elkaar te komen voor een informeel samenzijn. De crematie vindt in stilte plaats. Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden, je hebt het dapper gedaan. Wie kan begrijpen hoe je hebt geleden, wie kan voelen wat je hebt doorstaan. Rust nu maar uit. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze lieve ma en oma Emelda Maria Eugenia de Koning-de Theije Melda echtgenote van Emilius Cornelis de Koning Zij overleed in de leeftijd van 78 jaar. Hulst: Miel Zevenbergen: Paul en Annette Eline, Jorn Dinteloord: jacq en Chris Hulst: Etienne en Patricia 12 april 2010 BlaauweHofke 17,4561 NV Hulst U kunt afscheid nemen van haar in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op vrijdag 16 april van 18.00 tot 18.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 17 april om 10.30 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus te Hulst, waarna de crematie in stilte zal volgen. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schrifte lijk condoleren. Na de dienst bent u in de gelegenheid de familie ook persoonlijk te condoleren in de Basiliek. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Wij zijn geschrokken door het plotselinge overlijden van onze buurman Ben Kroon Wij wensen Hannie en de kinderen heel veel sterkte toe. De buurtjes: Familie de Bruyn Familie Eckhardt Familie Jaspers Angelika en Kira Familie Vitalis Mevrouw de Visser Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze gewaardeerde medewerker JAN HOFSTRA Ondanks dat Jan reeds enige tijd ziek was bleef hij betrokken bij zijn werk. Ondanks zijn wilskracht en doorzettingsvermogen heeft hij toch de strijd niet kunnen winnen. Wij verliezen een trouwe en gedreven medewerker die zich met overtuiging heeft ingezet voor het bedrijf. We zullen hem missen. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw Elly en verdere familie en wensen hen veel sterkte met dit grote verlies. Directie Kerckhaert Hoefijzerfabriek b.v. Vogelwaarde Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze dierbare collega en bestuurslid JAN HOFSTRA Wij herinneren hem als een enthousiaste collega, die zich ook altijd ten volle heeft ingezet voor de organisatie, met name ook voor onze personeelsvereniging en tot het einde betrokkenheid toonde bij zijn werk. We zullen Jan missen. Ons medeleven gaat uit naar zijn familie en wensen hen veel sterkte en troost. Personeelsvereniging Kerckhaert Hoefijzerfabriek b.v. Vogelwaarde de zon scheen de vogels floten de bloemen bloeiden en toen werd het stil Positief als ze was pakte Han de draad weer op na het overlijden van haar Jan. Het doet ons verdriet dat haar gezondheid haar daarbij in de steek liet en dat we nu afscheid moeten nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante Han van Fraaijenhove-van den Herik sinds 15 september 2009 weduwe van Jan van Fraaijenhove Sliedrecht, 10 april 1931 Hulst, 12 april 2010 Oss Mary Speeks-van den Herik Sliedrecht Corrie van den Herik-Kraaijeveld Axel Mienke van Fraaijenhove Axel Jo de Feijter-van Fraaijenhove Koksijde Gaby van Fraaijenhove-Longueville Axel Cecile van Fraaijenhove-Heijnsdijk neven en nichten Correspondentieadres: Handelstraat 2 j 4571 XB Axel j Zaterdag 17 april is er vanaf 11.30 uur gelegenheid om j afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', i Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna om 12.00 uur de crematieplechtigheid aanvangt. j Na de plechtigheid ontmoeten we elkaar in de koffieruimte van het uitvaartcentrum. Mochten wij u vergeten zijn een kaart te sturen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Na een ernstige ziekte is overleden onze buurvrouw Neeltje de Zeeuw Wij wensen Adrie en Pieter veel sterkte toe en dat ze de kracht krijgen om verder te gaan. Jan en Corrie Gorsse Hans en Karien den Dekker en kinderen Jan en Ingrid Zandee en kinderen Ab Schrier en Frances van Hove Joop en Sjaak Beenakker Marius en Elize Mol en kinderen Capelle, 13 april 2010 Ons bereikte het droevige bericht van overlijden van de heer (aap Maalderink oud docent aan de voormalige Oranje Nassauschool voor chr. MAVO in Middelburg. Wij hebben Jaap gekend als een zeer aimabel en betrokken leerkracht. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen Gods kracht toe dit verlies te dragen. Namens het bestuur en personeel van de Christelijke Scholengemeenschap Walcheren, Ir. D.J. Borst, voorzitter Vereniging voor Chr. VO op Walcheren F.C. van der Knaap MME, algemeen directeur CSW De kerkenraad van de Protestantse gemeente Koudekerke heeft met leedwezen kennisgenomen van het overlijden van (aap Maalderink echtgenoot van onze scriba Anneke Maalderink Wij wensen Anneke, de kinderen en de kleinkinderen de troostvolle aanwezigheid van de Eeuwige toe. Namens de kerkenraad, G.J. Lokerse, voorzitter C.G. den Hertog, predikant K :4 ff" r Als de dood wachten wil tot een leven is volbracht en rustig komt Is ze wit niet zwart Met veel verdriet en in liefde gedenkend geven wij u kennis van het overlijden van onze zorgzame vader, opa en overopa (ohannes Paauwe 12Vi jaar gehuwd geweest met Dina Paauwe-de Bue 127 juli 2006 in de leeftijd van 95 jaar. Zijn humoren optimisme zullen altijd bij ons blijven. lanny en Cor Huissen-Paauwe Atty de Waay-Paauwe (in herinnering) Jan de Waay en Miep van der Linden Klein- en achterkleinkinderen Goes, 12 april 2010 Zorgcentrum "Randhof" Correpondentieadres: J.Huissen-Paauwe Jacob Valckestraat 23,4451 AW Heinkenszand Vrijdag 16 april is er van 19.00 tot 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De afscheidsdienst wordt gehouden zaterdag 17 april om 10.00 uur in bovengenoemd Rouwcentrum. Aansluitend zal omstreeks 11.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Driewegen. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren. Wij bedanken alle medewerkers en verzorgsters voor de zorgzame en liefdevolle verzorging. De mooie tijd die onze vader en opa in Randhof heeft gehad, is door jullie mogelijk gemaakt. Bijzondere dank voor de verzorgsters van afdeling 1 voor de liefdevolle en begripvolle verzorging met name in de laatste moeilijke dagen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 38