MïüüMtr J jgggiSlls Roselynn ubllsum Willem Braam Jo Wisse - arlailau O lll9nsenliflq.nl woensdag 14 april 2010 familieberichten 135 BB Met grote blijdschap en in stille verwondering ontvingen wij uit Gods scheppende en bewarende hand een dochter en zusje 10 april 2010 Jaco, Sandra en Joëlle de Visser-Riemens DeOppervloerö, 4365 BJ Meliskerke Vandaag vieren wij met onze ouders, grootouders en overgrootouders en dat ze 60 jaar getrouwd zijn. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind. 14 april 2010 Laantje van Westdorp 1 4462 AS Goes Diep bedroefd en geheel onverwachts moeten wij afscheid nemen van onze lieve nicht Jenny Wij wensen Georges en de kinderen veel kracht en sterkte toe, om dit grote verlies te moeten dragen. A. Fey A.M. Meeuwse Na maanden van hoop en vrees geven wij u diepbedroefd kennis dat, door de Heere, voor ons nog onverwachts, uit ons midden is weggenomen mijn zeer innig geliefde man, onze zeer zorgzame vader en opa Jozias Boone in de leeftijd van bijna 75 jaar. Wij zijn dankbaar voor alle liefde en zorg waarmee hij ons omringde. Sterke de Heere ons in dit grote verlies. Oostdijk: G. Boone-van Houte Waarde: Dignus en Carla Boone-Pieper Johnny, Quirian, Sharida Oostdijk: Ella en Hennen van der Meijden-Boone Patrick, Jordi Waarde: Jan en Erika Boone-Ketting Alice, Anne, Charlotte Waarde: Johanneke Boone Oostdijk: Jozé Boone 12 april 2010 Lavendeldijk 33 4415 AJ Oostdijk De rouwdienst, geleid door Ds. G. Hoogerland, wordt D.V. zaterdag 17 april om 13.30 uur gehouden in de Hervormde kerk, Kerkpad 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden, na een slopende ziekte, van Jenny Blanchard - de Vos Echtgenote van onze medewerker Georges Blanchard. Ons medeleven gaat uit naar Georges en familie, wij wensen hen veel sterkte toe in dezê moeilijke periode. Directie en Medewerkers Zeeland Aluminium Company N.V. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Jenny Blanchard - de Vos Echtgenote van onze collega Georges Blanchard. Wij wensen Georges en familie veel sterkte en kracht toe om dit verlies te dragen. Medewerkers afdeling Electrolyse Zeeland Aluminium Company N.V. Na een voltooid leven van liefde en zorg heeft: de Heer tot zich genomen onze lieve moeder, oma en opoe Jannie de Die-Blaakman weduwe van Willem de Die Hoofdplaat t Middelburg 18-4-1922 12-4-2010 Vlissingen: Betsy en Wim Heijstek- de Die Middelburg: Jenny en Patrick Mare, Pien Utrecht: Marloes en Maarten Correspondentieadres: Mozartlaan 3 4384 KT Vlissingen Wij willen haar leven in dankbaarheid gedenken in een dienst van Woord en Gebed op vrijdag 16 april om 13.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom-Groen, Van Dishoekstraat 620 te Vlissingen waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaatsen Schoondijke om 15.00 uur. Gelegenheid tot condoleren voorafgaand aan de dienst in het uitvaartcentrum te Vlissingen om 12.30 uur en na afloop van de begrafenis in de ontmoetingsruimte van de Protestantse Kerk te Schoondijke. De medewerkers van de afdeling Molenwater van het Gasthuis te Middelburg willen wij danken voor de liefdevolle verzorging. Onze dank gaat uit naar doktoren en verplegend personeel van het Adm. de Ruyterziekenhuis te Goes, in het bijzonder de afdelingen IC en E. Familie Boone Oostdijk Diepbedi'oefd geven wij u kennis dat onze geliefde vader Jozias Boone oprichter van ons bedrijf, BOWA B.V. te Waarde, is overleden. Tot op het laatst heeft hij meegewerkt en zijn betrokken heid bij ons bedrijf getoond. Wij zijn dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend. Dignus, Jan, Jozé Na moeitevolle maanden is door de Heere uit onze werkkring weggenomen onze oud-werkgever Jas Boone Wij bidden de familie Gods onmisbare nabijheid toe om dit grote verlies te dragen. Personeel BOWA B.V. Waarde 4 maanden na het overlijden van onze jongste broer, man en neef is toch nog onverwachts overleden onze oudste broer, zwager, neef en oom Jozias Boone echtgenoot van Geertruida van Houte in de leeftijd van 74 jaar. Sterke de Heere Truus, kinderen, kleinkinderen en ons met dit zware verlies. ].C. van de Vreede-Boone (in herinnering) A. van de Vreede A.J. Hirdes-Boone A. Hirdes (in herinnering L. Boone C.D. Boone-Versprille (in herinnering) J. Boone (in herinnering) M. Boone-Tramper C. Krijnsen-Kopmels K.G. Krijnsen (in herinnering) Neven en nichten Oostdijk, 12 april 2010 Bedi'oefd delen wij u mede dat in de leeftijd van 74 jaar is overleden onze geliefde zwager en oom Jozias Boone We wensen Truus met haar kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe in dit grote verdriet. Kruiningen: J.J. Flipse-van Houte J. Flipse (in herinnering) Krabbendijke: J. Overbeeke-van Houte N.M. Overbeeke Goes: A. Murre-van Houte J. Murre Waarde: M.J. van Houte J. A. van Houte-Dees Kapelle: W. Sinke Hardinxveld: J. de Waal W.de Waal-de Bel Yerseke: J. van Burg C. van Burg-Paauwe Neven en nichten ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Verdrietig, maar dankbaar voor de goede dingen die we samen mochten beleven, delen wij u mee dat overleden is mijn man, onze vader en opa Hendrik Cornelis Gilijamse Henk in de leeftijd van 88 jaar. Rie Gilijamse-Meijers kinderen en kleinkinderen 12 april 2010 Mastgatstraat 33 4301 WEZierikzee De crematie zal in besloten kring plaatshebben. Bedroefd geven wij u kennis dat door de HEERE van ons is weggenomen mijn lieve zeer zorgzame man, onze lieve vader en opa Jan Kodde echtgenoot van Adriana Troost eerder geliuwd geweest met Suzanna Johanna Verlinde Veere, 27 december 7928 - Middelburg, 13 april2010 A. Kodde-Troost Janna Kodde Carine Jongepier-Kodde Hans Jongepier Marcel Elian Simone van Helden-Kodde Peter van Helden Suzanne enJohan Koos en Stephanie Jan en Bastianne Hanno Joke Corbijn-Kodde Sjaak Corbijn Julian Olivier Otto Sjoerd 't Hof Lustenburg 45,4335 SV Middelburg. De rouwdienst wordt gehouden D.V. vrijdag 16 april om 13.30 uur in de zaal van de Ter Hoogekerk', Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg. Aansluitend zal omstreeks 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Nieuwe Begraafplaats aan de Zanddijkseweg te Veere. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de 'Ter Hoogekerk' te Middelburg. Geen toespraken Geen bloemen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 37