sport I41
Zaamslag viert weer een feestje
maandag 12 april 2010
UIT
ZATERDAGVOETBAL
Hoofdklasse B: Odin'59-Kozakken Boys 2-1,
GVW-Jodan Boys 1-2, LRC-SDC Putten 0-3, Vo-
lendam - Hoek 1-1, Sparta Nijkerk-Bennekom
4-0, Spakenburg-IJsselmeervogels 2-3, Zwalu-
wen'30-Dovo 3-0.
IJsselmeervogels 22 16 3 3 51 57- 15
Sparta Nijkerk 22 15 4 3 49 61 - 30
Spakenburg 22 12 7 3 43 52- 29
Hoek 22 9 9 4 36 28- 23
Zwaluwen'30 22 11 2 9 35 44- 39
GVW 22 9 6 7 33 40- 35
Odin'59 22 8 5 9 29 38 - 39
Kozakken Boys 22 7 8 7 29 37 - 38
SDC Putten 22 8 5 9 29 37- 41
LRC 22 7 6 9 27 38- 40
Jodan Boys 22 5 7 10 22 26- 43
Dovo 22 5 2 15 17 26 - 56
Volendam 22 4 4 14 16 32- 54
Bénnekom 22 4 0 18 12 26- 60
Eerste klasse C: Nieuw Lekkerland-Terneuzen-
se Boys 1-0, Schelluinen-GPC Vlissingen 1-0,
Roda Boys/Bommelerwaard-Dinteloord 4-0,
Heerjansdam-Achilles Veen 1-2, Rijsoord-Nivo
Sparta 2-4, WGZ-Kloetinge 1-0.
Heerjansdam 20 15 3 2 48 51 - 19
Kloetinge 20 12 5 3 41 44- 12
Rijsoord 20 11 4 5 37 42- 24
VVGZ 20 11 4 5 37 35- 21
Nieuw Lekkerland 20 10 6 4 36 35- 28
Achilles Veen 20 9 4 7 3,1 32- 33
Nivo Sparta 20 7 6 7 27 39- 32
Terneuzense Boys 20 7 4 9 25 32 - 32
Schelluinen 20 5 3 12 18 23 - 43
Roda Boys 20 4 5 11 17 28 - 44
GPC Vlissingen 20 2 5 13 11 20- 45
Dinteloord 20 1 3 16 6 15- 63
Tweede klasse E: SSV'65-Zwaluwe 1-0, Wield-
recht-Serooskerke 1-0, Arnemuiden-Duiveland
2-2, Bruse Boys-WC'68 2-0, Zaamslag-Veere
4-0, Dauwendaele-Oostkapelle 1-1.
Zaamslag 20 15 3 2 48 46- 13
Bruse Boys 20 12 3 5 39 47 - 25
Dauwendaele 20 10 6 4 36 38- 33
SSV'65 20 10 3 7 33 38- 38
Wield recht 20 9 4 7 31 41 - 27
Duiveland 20 9 4 7 31 48- 47
Zwaluwe 20 8 4 8 28 35 - 29
Arnemuiden 20 6 6 8 24 29- 34
VVC'68 20 6 4 10 22 34- 44
Serooskerke 20 6 3 11 21 22- 33
Oostkapelle 20 4 1 15 13 22- 38
Veere 20 4 1 15 13 27- 66
Derde klasse A: VCK-AZW 0-0, Nieuw-
dorp-Colijnsplaatse Boys 5-2, Kruiningen-De
Noormannen 0-2, De Meeuwen-Yerseke 0-2,
Spui-Kapelle 3-2, DFS-SKNWK 2-0.
De Noormannen 20 13 4 3 43 55 - 32
Nieuwdorp 20 11 5 4 38 37- 21
AZW 20 11 4 5 37 40- 21
VCK 20 11 3 6 36 39- 21
Yerseke 20 9 4 7 31 39- 36
De Meeuwen 20 8 6 6 30 27- 21
DFS 20 8 3 9 27 46- 39
Colijnsplaatse Boys 20 8 2 10 26 24- 25
Kapelle 20 5 4 11 19 26- 45
Spui 20 4 6 10 18 20- 48
Kruiningen 20 4 5 11 17 23 - 43
SKNWK 20 5 0 15 15 23- 47
Derde klasse B: Krabbendijke-Beek Vooruit
7-3, Klundert-Seolto 1-3, Rillandia-lnternos
1 -0, WHS-Olympia'60 3-0, Good Luck-Tholen-
se Boys 1-2, Noad'67-DVO'60 4-0.
Good Luck 20 11 4 5 37 26- 20
Tholense Boys 20 10 6 4 36 39- 31
Internos 20 11 3 6 36 39- 32
WHS 20 9 7 4 34 34- 27
Klundert 20 10 3 7 33 39- 29
Noad'67 20 9 4 7 31 35- 35
Rillandia 21 7 7 7 28 44- 42
Seolto 20 7 4 9 25 37- 40
Beek Vooruit 20 7 4 9 25 46- 50
Krabbendijke 20 6 5 9 23 44- 42
Olympia'60 20 6 4 10 22 30- 33
DVO'60 21 1 3 17 6 20- 52
Vierde klasse A: Hoedekenskerke-SVD 2-2,
Wolfaartsdijk-Wemeldinge 2-2, Cadzand-'s
Heer Arendskerke 1 -6, Bevelanders-MZVC 2-2,
Heinkenszand-Borssele 3-1, Nieuwland -
Domburg 2-2, Apollo'69-ZSC'62 6-2.
Waarde
Vrederust
Chrislandia
WIK'57
SC Stavenisse
21 7 1 13 22 41 - 63
20 5 2 13 17 26- 60
21 3 5 13 14 36- 60
21 2 1 18 7 24- 71
21 1 3 17 6 23-100
Heinkenszand
23
20
0 3
60
79
- 22
Domburg
23
15
4 4
49
70
- 27
Nieuwland
23
14
4 5
46
58
- 28
s-Heer Arendsk.
23
14
1 8
43
60
- 42
Wolfaartsdijk
21
13
1 7
40
65
- 34
Hoedekenskerke
23
12
4 7
40
51
- 40
Wemeldinge
23
12
3 8
39
68
- 48
Borssele
23
10
5 8
35
38
- 37
Bevelanders
23
9
3 11
30
53
- 46
MZVC
23
5
8 10
23
36
- 46
ZSC'62
21
6
3 12
21
40-
- 59
Apollo'69
23
4
3 16
15
36
- 96
SVD
23
2
2 19
8
19
- 90
Cadzand
23
2
1 20
7
27
- 85
Vierde klasse E
I: FSV-Brouwershaven
3-0,
Smerdiek
21
17
2
2
53
87-
25
SPS
22
15
3
4
48
62-
25
Vosmeer
21
13
5
3
44
63-
32
FSV
21
14
1
6
43
62-
26
Mevo
22
13
2
7
41
58-
42
Halsteren
21
12
2
7
38
57-
40
Brouwershaven
21
10
4
7
34
44-
33
ZPR'84
21
9
1
11
24
53-
59
20 12
18 10
18 9
19 8
18 8
18
18
20
19
20
19
19
4 12
3 15
E: EBOH-RKDVC 3-1,
Dalsen Inter. B 0-0, Moerse
-3, Jeka-Oosterhout 1-0, ln-
0-0, SC 't Zand-Dubbeldam
ZONDAGVOETBAL
Eerste klasse C: Unitas-RCS 2-3,
6-0, Dongen-WSC 2-0, Vlissingen-
Best Vooruit-Geldrop/AEK 2-2.
De Valk
Dongen
IFC
RCS
Geldrop/AEK
Vlissingen
Nuenen
Longa
Best Vooruit
WSC
Unitas
Unitas'30
Tweede klasse
Goes-RKJW/Van
Boys-Haarsteeg 4
ternos-Terneuzen
4-2.
RKJW
Goes
Jeka
EBOH
Terneuzen
Haarsteeg
Oosterhout
SC 't Zand
RKDVC
Moerse Boys
Dubbeldam
Internos
Derde klasse A:
HW24-MOC17
1-1, BSC-Zierikzee
RIA W-SC Gastel 3
Aardenburg
Halsteren
Dosko
HW'24
BSC
Zierikzee
FC Bergen
Alliance
Steenbergen
RIA W
MOC'17
SC Gastel
IFC-Unitas'30
i-De Valk 1-4,
41 43- 23
35 45- 28
32 39- 30
30 49- 37
28 43 - 31
28 35- 27
25 40- 30
24 33- 38
21 27- 31
21 34- 44
13 27- 52
6 12- 56
20 11
5 4
38
53-
36
19 11
4 4
37
47-
22
19 11
4 4
37
39-
23
19 10
4 5
34
40-
28
20 8
6 6
30
39-
25
20 8
5 7
29
35-
40
20 8
2 10
26
33-
41
20 6
5 9
23
31 -
36
19 6
4 9
22
30-
36
19 6
211
20
28-
45
18 4
6 8
18
23-
38
19 2
3 14
9
16-
44
20 13
20 11
20 11
20 9
19 8
vo-Meto 4-1, Zeelandia Middelburg-HSC'28
4-1, ZPR'84-SVC 3-2.
Zeelandia Mid.
Hoeven
Victoria'03
Meto
SC Kruisland
Odio
De Schutters
ZPR'84
Divo
NSV
HSC'28
SVC
Graauw-IJzendijke 0-1, Sluiskil-Hoofdplaat 3-0,
Vogelwaarde-Terhole 1-1, Schoondijke-Sluis
2-2, Biervliet-Philippine 0-0, Groede-Zeeland
Sport 0-2.
21 15 4 2 49 52
20 12
5 3
41
59
- 25
20 13
2 5
41
53
- 23
20 11
7 2
40
34
- 21
20 9
6 5
33
38
- 27
20 10
3 7
33
43
- 36
20 8
6 6
29
49
- 31
20 8
3 9
27
35
- 41
20 7
2 11
23
39
- 54
20 5
5 10
20
31
- 50
20 5
5 10
20
29
- 48
20 5
1 14
16
26
- 46
20 4
1 15
13
39
- 73
SDO'63-Hulsterloo
0-2,
IJzendijke
Biervliet
Sluiskil
Philippine
Zeeland Sport
Hulsterloo
Groede
Graauw
Hoofdplaat
Sluis
Schoondijke
SDO'63
Terhole
Vogelwaarde
Steenbergen-Alliance afg,
1-0, Halsteren-Aardenburg
0-5, FC Bergen-Dosko 2-1,
1.
3 4 42 64- 33
7 2 40 43- 21
5 4 38 36- 26
8 3 35 39- 19
7 4 31 36- 25
20 9 1 10 28 45- 44
20 7 5 8 26 36- 40
19 7 3 9 24 36- 43
19 5 3 11 18 24- 34
20 4 4 12 16 18- 49
20 3 6 11 15 21 - 41
19 3 4 12 13 23- 46
Vierde klasse A: Walcheren-Patrijzen 0-6, Clin-
ge-Steen 2-0, Luctor'88-Hontenisse 1-2, Corn
Boys-Oostburg 0-3, Axel-Jong Ambon 4-0,
Breskens-Koewacht 2-0.
Axel 20 15 2 3 47 63- 18
Hontenisse 20 12 3 5 39 37- 27
Clinge 20 10 5 5 35 36- 23
Oostburg 20 10 3 7 33 29- 25
Patrijzen 20 10 1 9 31 55- 34
Steen 20 9 4 7 31 37- 29
Breskens 20 8 6 6 30 30- 27
Jong Ambon 20 8 4 8 28 38- 32
Walcheren 20 8 4 8 28 39- 40
Luctor'88 20 6 6 8 24 28- 31
Koewacht 20 3 2 15 11 20- 48
Corn Boys 20 0 2 18 2 10- 88
Vierde klasse B: Hoeven-De Schutters 3-0,
Odio-NSV 6-0, Victoria'03-SC Kruisland 3-0, Di-
17 12
3
2
39
41-17
18
10
4
4
34
44- 23
18
11
0
7
33
46- 35
18
9
5
4
32
37- 24
19
8
3
8
27
29- 28
18
7
5
6
26
32- 25
18
8
2
8
26
31- 33
18
7
2
9
23
37- 26
18
5
6
7
21
30- 43
18
3
2
13
11
23- 56
18
1
4 13
7
20- 60
26
20 14 3 3 45 54- 20
21 13 5 3 44 49- 24
21 13 3 5 42 70- 41
20 13 1 6 40 48- 32
21 11 4 6 37 43- 29
21 10 4 7 34 40- 36
22 8 3 11 27 41 - 45
21 5 4 12 19 30- 43
20 4 6 10 18 33 - 56
21 4 6 11 18 24- 35
20 3 3 14 12 27- 61
20 2 513 11 19-55
21 2 5 14 11 27- 54
Vijfde klasse B: Val Aan-Vosmeer 0-0,
DZC'09-Robur 2-8, Volharding-Renesse 1-1,
Ouwerkerk-Lewedorpse Boys 1-4, Lepelstraat-
se Boys-NVS 0-1, Kwadendamme-Hansweertse
Boys 1-1.
Robur 19 15 2 2 47 89- 19
Lewedorpse Boys 20 14 2 4 44 57- 31
NVS 20 11 5 4 38 54 - 32
Val Aan 19 10 4 5 34 37- 31
Hansweertse Boys 20 10 4 6 34 41 - 31
Lepelstraatse Boys 20 9 6 5 33 34 - 20
Renesse 20 8 4 8 28 31 - 31
Kwadendamme 20 6 8 6 26 42 - 30
Volharding 20 5 4 11 19 29- 47
Vosmeer 20 2 6 12 12 18- 53
DZC'09 20 4 0 16 12 27- 69
Ouwerkerk 20 1 3 16 6 34- 99
RESERVES ZATERDAG
Hoofdklasse A: Rijsoord 2-Wilhelmina'26 2
4-1, WGZ 2-Kloetinge 2 2-5, Pelikaan 2-De
Zwerver 2 1-0, Hoek 2-Zaamslag 2 5-0, Kozak
ken Boys 2-Heerjansdam 2 2-1, ASWH 2-LRC
2 6-0.
Rijsoord 2 20 15 1 4 46 56- 31
ASWH 2 19 13 1 5 40 51 - 24
Kozakken Boys 2 19 12 2 5 38 71 - 40
Hoek 2 19 10 3 6 33 41 - 19
Pelikaan 2 20 7 7 6 28 24- 27
Kloetinge 2 20 8 3 9 27 43- 47
WGZ 2 19 6 8 5 26 32- 39
LRC 2 19 7 4 8 25 31 - 35
Heerjansdam 2 20 7 4 9 25 39- 34
De Zwerver 2 20 6 4 10 22 28- 26
Wilhelmina'26 2 19 3 214 11 15- 59
Zaamslag 2 20 3 1 16 10 17- 67
Eerste klasse reserve 011: Rijsoord 3-Heer-
jansdam 3 1-3, GPC Vlissingen 2-Arnemuiden
2 1-2, Terneuzense Boys 2-Wieldrecht 2 1-0,
AZW 2-Oranje Wit 2 4-1, Serooskerke
2-Groote Lindt 2 5-1.
Terneuzense Boys
Wieldrecht 2
Groote Lindt 2
GPC Vlissingen 2
Arnemuiden 2
Serooskerke 2
Heerjansdam 3
Oranje Wit 2
Rijsoord 3
AZW 2
Bruse Boys 2
Tweede klasse reserve 021: Dauwendaele
2-Oostkapelle 2 0-3, Veere 2-Heinkenszand 2
2-1, Kapelle 2-Serooskerke 3 1-2, Hoek 3-De
Meeuwen 2 1-1, Kloetinge 3-Arnemuiden 3
2-0, VCK 2-SSV65 2 2-4.
Hoek 3 20 11 8 1 41 45- 21
De Meeuwen 2 20 12 5 3 41 35- 18
Veere 2 20 11 2 7 35 45 - 33
SSV'65 2 20 9 6 5 33 41 - 35
Serooskerke 3 20 10 2 8 32 32- 28
Arnemuiden 3 20 9 3 8 30 31 - 27
Oostkapelle 2 20 7 7 6 28 35- 33
Dauwendaele 2 20 7 3 10 24 36- 43
VCK 2 20 5 5 10 20 38- 52
Kapelle 2 20 5 5 10 20 28- 48
Kloetinge 3 20 5 2 13 17 35- 47
Heinkenszand 2 20 3 4 13 13 30- 46
Tweede klasse reserve 022: WHS 2-WGZ 3
6-5, Rillandia 2-Kogelvangers 2 3-1, Oranje
Wit 3-The Gunners 2 1-2, Pelikaan 3-Zwaluwe
2 1-4, Baronie 2-Noad'67 2 0-3
Noad'67 2
Klundert 2
Zwaluwe 2
The Gunners 2
Pelikaan 3
Oranje Wit 3
WHS 2
Rillandia 2
WGZ 3
Baronie 2
Kogelvangers 2
RESERVES ZONDAG
Eerste klasse reserve 101: Jeka 3-TSC 2 0-0,
HW'24 2-lnternos 2 0-1, Halsteren 2-RCS 2
4-0, SC 't Zand 2-Roosendaal 2 1-2, Terneuzen
2-Oosterhout 2 3-0, Unitas'30 2-EBOH
2 0-2.
RCS2 20 13 5 2 44 49- 26
Terneuzen 2 20 9 6 5 33 41 - 43
EBOH 2 19 9 4 6 31 41 - 28
Halsteren 2 20 8 7 5 31 38- 29
TSC 2 20 9 4 7 31 34- 30
Internos 2 19 8 6 5 30 37- 23
HW'24 2 20 6 8 6 26 36- 35
Roosendaal 2 20 7 4 9 25 23 - 35
Jeka 3 20 5 5 10 20 24- 35
Oosterhout 2 20 4 7 9 19 30- 36
SC 't Zand 2 20 4 6 10 14 34- 45
Unitas'30 2 20 5 2 13 13 29- 51
Tweede klasse reserve 201: Steenbergen
2-Alliance 2 1-0, Zeelandia Middelburg 2-Zie-
rikzee 2 1-1, Vlissingen 2-Dosko 2 2-1, Walche
ren 2-BSC 2 3-1, Moerse Boys 2-SC Gastel 2
3-0, Steen 2-MOC17 2 1-2.
Moerse Boys 2 20 17 1 2 52 72- 26
Zeelandia Mid. 2 20 13 4 3 43 39- 15
Alliance 2 19 13 3 3 42 41 - 25
MOC'17 2 20 11 3 6 36 36- 29
17 14
1 2
43
65- 25
18 13
3 2
42
51 - 21
17 12
2 3
38
49- 29
19 8
5 6
29
40- 34
18 8
3 7
27
43- 36
18 6
4 8
22
35- 40
18 6
1 11
19
32- 49
17 5
3 9
18
26- 43
18 4
5 9
17
37- 48
18 3
5 10
14
27- 48
18 2
2 14
6
20- 52
WIK'57-Waar(le 3-2, ZPR'84-Halsteren 5-0,
SPS-SC Stavenisse 5-2, Mevo-Vrederust 2-1,
Smerdiek-Chrislandia 9-0.
PROMOTIE EN DECRADATIE
Door de invoering van de topklasse
geldt dit seizoen een versterkte
promotie- en verzwakte degradatie-
regeling.
Promotie
Zaterdagvoetbal
Hoofdklasse: top vier naar
topklasse; nummers vijf en
zes wacht beslissingsduel.
Eerste klasse: top vier naar
hoofdklasse.
Tweede klasse: top drie naar
eerste klasse.
Derde klasse: top twee naar
tweede klasse.
Vierde klasse: kampioen naar
derde klasse.
Zondagvoetbal
Eerste klasse: top drie naar
hoofdklasse.
Tweede klasse: top twee naar
eerste klasse, nummer 3
speelt beslissingsduel.
Derde klasse: top twee naar
tweede klasse.
Vierde klasse: kampioen naar
derde klasse, nummer 2
speelt beslissingsduel.
Vijfde klasse: kampioen naar
vierde klasse.
Naast deze directe promovendi
spelen de periodekampioenen ook
nog 'gewoon' voor promotie in de
nacompetitie.
Degradatie
In elke klasse degradeert alleen de
nummer laatst. De club op de
voorlaatste plaats speelt nacompe
titie voor lijfsbehoud, behalve in de
derde klasse zaterdag.
Dosko 2
20
8
5 7
29
55-
36
SC Gastel 2
19
6
6 7
24
29-
32
BSC 2
20
6
5 9
23
23-
35
Steenbergen 2
20
7
2 11
23
20-
35
Walcheren 2
20
5
2 13
17
37-
53
Vlissingen 2
20
4
4 12
16
30-
46
Zierikzee 2
20
4
4 12
16
30-
47
Steen 2
20
4
3 13
15
25-
58
VROUWENVOETBAL
Eerste klasse A: Jodan Boys-CSW 0-2, Stedo-
co-Odysseus '91 3-0, Oostkapelle-Ter Leede 2
0-3, Pancratius-Wartburgia 2 0-1, SSS-Smer-
diek 1-2.
Ter Leede 2
18
14
3
1
45
40
11
Stedoco
18
14
2
2
44
62
11
Smerdiek
18
10
4
4
34
43
23
CSW
18
9
5
4
32
37
26
Jodan Boys
18
9
3
6
30
35
26
sss
17
8
5
4
29
39
21
Oostkapelle
18
6
2
10
20
27
43
RCL 2
18
5
3
10
18
31
41
Wartburgia 2
17
3
2
12
11
23
45
Odysseus '91
18
3
2
13
11
23
45
Pancratius
18
1
1
16
3
9-
77
ZAAMSLAG - Met bloemen en champagne vieren de
voetballers van Zaamslag het kampioenschap in de
tweede klasse E van het zaterdagvoetbal. De formatie
van trainer Kenny Verhoene (staand, derde van rechts)
was vorige week al verzekerd van promotie en versloeg
zaterdag Veere (4-0). Daardoor werd Zaamslag onbe
reikbaar voor de concurrentie en keert het na één sei
zoen terug in de eerste klasse. foto Mark Neelemans
Tweede klasse E: Eindhoven-SC 't Zand 2 3-0,
Desk-Nemelaer 1-1, Hurwenen-Beerse Boys
4-3, ESV-Wilhelmina 0-4, BSC-Terneuzen 3-0,
Bavel-Brabantia 3-0.
Desk 19 17 1 1 52 92- 15»
Nemelaer 20 15 4 1 49 52- 17
Brabantia 20 12 2 6 38 41 - 31
BSC 19 11 3 5 36 43- 30
Wilhelmina 20 10 5 5*35 49- 27
Eindhoven 20 8 5 7 29 39 - 32
Bavel 18 7 0 11 21 29- 44
Hurwenen 20 5 6 9 21 34- 49
SC't Zand 2 20 4 5 11 17 35 - 47
ESV 18 3 3 12 12 14- 52
BeerseBoys 19 3 1 15 10 27- 76
Terneuzen 19 2 3 14 9 19- 54
JEUGDVOETBAL 'w
B-junioren. Derde divisie D: EBOH-Theole
2-0, ASWH-Haarsteeg 4-1, Kloetinge-lnternos
2-1, UNA-WSC 1-4, RKDVC-RCS 2-2,
Noad-Desk 4-3.
C-junioren. Tweede divisie B: Haaglandia/Sir
Winston Le-FC Dordrecht 3-1, Sparta (AV) -
Alphense Boys 2-2, FC Den Bosch-Feyenoord,
sc (AV) 5-0, Westlandia-Spijkenisse 1-5,
Desk-Excelsior R. 1-12
Derde divisie D: Kloetinge-lnternos 2-4, AS-
WH-SC 't Zand 2-1, WSC-Jeka 2-1, OJC Rosma-
len-Noad 3-1, Oranje Wit-UNA 3-0, Theo-v
le-Sliedrecht 5-2.
D-pupillen. Eerste divisie B: FC Dord-
recht-Willem ll/RKC 2-2, NAC-PSV 0-1,
Cortgene/JVOZ-Fortuna Sittard 2-5, Roda
JC-FC Den Bosch 3-3, RBC Roosendaal-W\^
2-3, MW-Helmond Sport 0-1.