I HlensBniinq.nl fMWM'.k maandag 12 april 2010 119 Hij zal je voet niet laten wankelen (Psalm 121:3) Verdrietig, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat is overleden onze lieve tante en schoonzus Neeltje Delzenne-van de Velde Tante Nel sinds 17 april 1986 weduwe van Constant Joseph Delzenne, oom Con enige zus van Johannes van de Velde, f 22 februari 1985 Oost-Souburg, 24 september 1923 t Vlissingen, 8 april 2010 Tijdens een wandeling is zij onwel geworden en na een kort ziekbed in het ziekenhuis te Vlissingen overleden. Nieuwerbrug a/d Rijn: Ellen van de Velde en Peter Slob Johan Wouter Suzanne Roeland Nelleke Middelburg: Elly van de Velde-Pettinga Corresponden deadres Korte Waarder 58 2415 AV Nieuwerbrug a/d Rijn De afscheidsdienst, geleid door ds. L.A. Woltering, zal worden gehouden op donderdag 15 april om 11.00 uur in kerk De Open Haven, Oranjeplein 2 te Oost-Souburg. Voorafgaand aan de afscheidsdienst is er gelegenheid tot afscheid nemen van 10.30 tot 10.45 uur in De Ark, Oranjeplein 2 te Oost-Souburg (naast de kerk). De begrafenis zal aansluitend aan de afscheidsdienst plaatsvinden om 12.30 uur op de algemene begraafplaats te Oost-Souburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in De Ark, Oranjeplein 2 te Oost-Souburg. "Seeyou in heaven..." Vliegen, vrij zijn, Jan Thuije Joannes Albertus Maria Geboren, Hulst 15 oktober 1952 Overleden, Terneuzen 9 april 2010 Larisa Thuije Tom Thuije Elvira en Edemon t Thuije-d' Hooghe Loek en Jacqueline, Joris en Nienke Petra Vlasstraat 19 4566 6C Heikant De uitvaartdienst wordt gehouden op woensdag 14 april om 10.50 uur in de parochiekerk van de H. Theresia te Heikant, waarna de crematie in stilte volgt. Na afloop van de uitvaartdienst is er de gelegenheid tot condoleren. Heel gewoon, heel bijzonder Met veel verdriet, maar met grote dankbaarheid voor zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn dierbare man en onze zorgzame vader Josephus Johannes Hoop -Jozef- echtgenoot van Rosa Marie Louise Verhoeven op de leeftijd van 82 jaar. Kloosterzande R.M.L. Hoop-Verhoeven Kloosterzande Carla en Rudy Gent, 10 april 2010 Pastoor Smuldersstraat 26 4587 AJ Kloosterzande De crematieplechtigheid, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op donderdag 15 april om 10.30 uur in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen Na afloop van de plechtigheid kunt u de familie ontmoeten in de koffiekamer van het uitvaartcentrum. Mochten wij u vergeten zijn een kaart te sturen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Ik heb het leven liefgehad li allen evenzeer. Graag had ik hier nog wat vertoefd, helaas, dat mocht niet meer. Wanneer er iemand aan mij denkt, dan zonder veel verdriet. Bedenk het leven is maar kort, dus is mijn wens: geniet! Geheel onverwacht is vandaag, na een leven dat getekend werd door inzet en hartelijkheid voor allen die haar lief waren, overleden mijn lieve vrouw, onze zus, schoonzus en tante Maria Amelia Isabella Alphonsina van Duyse echtgenote van Petrus' Jacobus Verbist Zij overleed op 9 april 2010 in de leeftijd van 82 jaar. Hengsdijk: Petrus Verbist Familie Verbist Familie van Duyse- Zuidweg 3,4585 PC Hengstdijk U kunt afscheid nemen van Maria in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op woensdag 14 april van 18.00 tot 18.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 15 april om 10.30 uur in de parochiekerk van H. Gerulphus (Stoppeldijk), Rapenburg 49 te Vogelwaarde, waarna de begrafenis volgt op de begraafplaats aldaar. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schrif telijk condoleren. Na de begrafenisplechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren. De Heer is mijn Herder Psalm 23 Door de Here Thuis gehaald onze lieve vader, opa en overgroot-opa Fran$ois Dieleman sinds 20 december 1991 weduwnaar van Cornelia Boeije 13 januari 1923 f9 april 2010 Axel Herman en Karien Dieleman-Kruisifikx Jigal en Anke - Jiska, Amoz, Naomi Lycia en Jacco - Simon, Mathias Frangois en Jelein - Lars Herbert en Manja Corine en Huibert Terneuzen Tiny en Piet van Alten-Dieleman Annet en Martin - Marita, Pieter Rita t Philippine Ko en Ebrina Dieleman-Schieman Marinus Zust Pieter Cornelis Annegreet Axel Frans en Lianne Dieleman-van Kruijssen Sophie en Jeroen - Iris f, Nick, William Joris Charlotte Annefleur Lisanne Axel Ineke en Jan Kolijn-Dieleman Gert-Jan en Jolien Niels en Liselotte Joost Correspondentieadres: Stuvesande 684 4532 MN Terneuzen Donderdag 15 april is er van 13.15 -13.50 uur gelegenheid tot condoleren in de Gereformeerde Kerk, Kerkdreef 19 te Axel, waarna D.V. om 14.00 uur de dienst van Woord en Gebed aanvangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Westsingel te Axel. 3 i 1- df vlf- V 'V T.'

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 21