Ju mis urn Ghislain en Agnes van Waes-Ongenae Dvsr Jsüsn 18 familieberichten maandag 12 april 2010 fj| (Hensentiflq.nl 65 jaar getrouwd U wordt van harte uitgenodigd voor de Eucharistieviering om 13.30 uur in de parochiekerk "Heilige Eligius" te Oostburg en op de receptie tussen 15.00 uur tot 17.00 uur in "Partycentrum Mauritshof" te IJzendijke. 17 april 2010 Ledelplein 8-22 4501 BM Oostburg Mede namens onze kinderen hartelijk dank voor de vele goede wensen en felicitaties die wij ontvingen ter gelegenheid van ons 55-jarig huwelijksjubileum. J.de Visser J.S.M. de Visser-de Kok Lewedorp Verdrietig zijn we om het overlijden van Tante Rie M.M.C. Blommaert-van Wanrooij weduwe van A. Blommaert Ze was het jongste zusje van onze overleden ouders. De neven en nichten van familie Van Wanrooij-Fierens Kouijzer-van Wanrooij Verkaart-van Wanrooij Van Aken-van Wanrooij Zierikzee, 10 april 2010 Veilig in jezusarmen In de zekerheid van haar geloof overleed mijn lieve vrouw, onze lieve zorgzame moeder, oma en mijn overoma Elizabeth Gideonse-Dieleman echtgenote van C. Gideonse Wissenkerke, 6 februari 1929 Veere, 9 april 2010 C. Gideonse Connie en Hans Corné-Gideonse John, Stella Frank Ellina Kees en Rigmor Gideonse-Molvik Birte Anneke en Henk Sies-Gideonse Mike Steven Mieke Gideonse en Rinus Sinke Jimi Hans en Hanne Gideonse-Jülich Frans Naereboutstraat 8,4351 NH Veere Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 14 april van 19:30 tot 20:00 uur in de rouwkamer van Zorgcentrum "Nieuw Sandenburgh" aan de Sandenburghlaan 2 te Veere. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op donderdag 15 april om 14:00 uur in de Kleine Kerk aan de Kapellestraat te Veere. Daar is nog gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen van 13:15 tot 13:45 uur voorafgaand aan de dienst. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Liever geen bezoek aan huis. Bedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve zus, schoonzus en onze meelevende lieve tante Elizabeth Gideonse-Dieleman Betsie We zullen haar heel erg missen en wensen Cor, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. C.E. Veldhorst-Dieleman G.J. Veldhorst Gert en An ja Addie en Jan Ineke en René Liesbeth en Wouter Afscheid van haar die meer was dan alleen maar een mens Altijd de spil van ons leven In rust In stilte Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van onze lieve moeder, oma en omi Maria Agatha Beerens-Hiïte Weduwe van Michiel Beerens 's Gravenhage, 3 april 1922 Vlissingen, 9 april 2010 'Mijne tijden zijn in Uwe hand' Denny f Tonneke en Henk Jelco en Kim Hay co Denny en Yolanda Daivy Joeri Micky Jacqueline en Sjaak Danya en Chris Dio en Xem Cesar en Sharoony Chonell Mare en Jeannet Pim Jos Anne Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 13 april van 19.00 tot 19.30 uur in het rouwcentrum aan de Van Dishoeckstraat 620 in Vlissingen. De herinneringsdienst wordt gehouden op woensdag 14 april om 13.00 uur in Hotel Huys Ter Schelde, Vlissingsestraat 38-40 in Koudekerke. Omstreeks 14.00 uur begeleiden we haar naar haar laatste rustplaats aan de Noorderbegraafplaats, President Rooseveltlaan 766 in Vlissingen. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in Hotel Huys ter Schelde. Correspondentieadres: Gerbrandystraat 124, 4384 NL Vlissingen E-mailadres: sjaaksmit@zeelandnet.nl Bijzondere mensen sterven niet Ze gaan wel Maar blijven toch Voor altijd. Lieve oma, we gaan je missen! Een hele dikke kus Jelco, Kim, Hayco, Daivy, Joeri, Micky, Danya, Chris, Cesar, Sharoony, Pim, Jos en Anne Dag lieve lieve omi Kusje van Dio, Chonell en Xem Een gewone vrouw, een bijzondere vrouw. Gewoon, een bijzondere vrouw. Na eeri mooi en actief leven, waarvan ze de laatste 2 jaar ziek is geweest, is overleden onze schoonzus en lieve tante Leentjè Wisse A Kattendijke, 31 maart 1938 t Goes, 10 april 2010 Uil aller naam: Fam. Wisse Wij danken allen die voor haar hebben gezorgd. Verzorgingshuis Sint Maarten in de Groe, kamer 014 Correspondentieadres: Brem straat 29 4341 JL Amemuiden De crematieplechtigheid zal plaatsvinden donderdag 15 april om 13.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid elkaar te ontmoeten. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Hoever te gaan? En of er wegen zijn Nooit meer gebaande. (Huub Oosterhuis) Intens geschokt en verdrietig zijn we door het plotselinge overlijden van Martien de Jonge sinds 2000 weduwnaar van Sari de Jonge-van Strien Goes, 9 mei 1934 Goes, 8 april 2010 Mooi, bijzonder mens Immer strijdend voor je idealen Gedreven door je dromen Onstuitbaar in je plannen Tot het bittere eind Drachten: Martin de Jonge Elizabeth Binsbergen Joanne, Mirjam, Heieen Gouda: Wilco de Jonge Karin Riezebos Iris, Oskar Utrecht: Karin de Jonge Hugo de Waard Sira, Zinzi Renesse: Els Colenbrander Renesse: AlassaneDiop Amadou, Hamady Correspondentieadres: Gjalt de Jongstraat 51 9204 LJ Drachten Martien is in het Uitvaartcentrum Utrecht, Floridadreef 9. Wie afscheid van hem wil nemen, kan daarvoor een afspraak maken met uitvaartbegeleidster Hiske Alting, 06-453 63 220. De afscheidsviering van Martien wordt gehouden op donderdag 15 april, om 14.00 in de Hervormde kerk, Dorpsstraat 39, in Hall (Gld.). Aansluitend zullen we Martien lopend begeleiden naar het graf,van Sari op de begraafplaats van Hall aan de Hallseweg en aldaar begraven. Na afloop komen we graag samen in het naastgelegen ABK-huis, Hallseweg 12. Soms is het beter iets moois te verliezen, beter verliezen dan dat je het nooit hebt gekend. Verdrietig, maar met dankbare herinneringen in ons hart, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Teuntje Margaretha van der Weijden-Leeuwangh - Tiny - 4- Rotterdam, 28 juni 1934 - f Rilland, 9 april 2010 Theo van der Wei j den Bob en Johanna Sjoerd Hanna Emma Karoline en René Stephan Esmée en Stefan Jordi Oostkilhoek 11 441 I DZ Rilland De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden woensdag 14 april om 11.00 uur in het crematorium, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Na de bijeenkomst is er in de koffiekamer van het crema torium gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Met droefheid hebben wij kennisgenomen, van het overlijden van ons bestuurslid Tiny van der Weijden Wij wensen Theo, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Leden en bestuur A.N.B.O. Rilland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 20