kiezen voor een thuiswedstrijd Tennissers Kapelle gaan voor het kampioenschap S| ïrt 39 ZEEUWS Afeliay terug bij PSV voor duel met Feyenoord zaterdag 10 april 2010 VLAAW9EREN 'je hebt hier geen grote groepen zoals in de marathon van Rotterdam. Daar kun je nog wel eens voor de marathon van profiteren van hazen. Hier is het ieder voor zich.' Zeeuws-Vlaanderen hebben zich 7*^^; - 369 lopers ingeschreven. Titelverdediger Alwin Vermeulen maar nu zal het tempo in het be gin wel hoger liggen doordat Sébas- tièn meedoet. En er doen natuur lijk weer een paar Belgen mee en het is altijd een groot vraagteken hoe zij het doen." Van Sparrentak hoopt dit jaar op wat meer publieke belangstelling. „Want dat viel vorig jaar wel wat tegen. Voor de rest vind ik het een prachtig parkoers. Ik heb geen mo ment getwijfeld om me weer in te schrijven. Rotterdam heb ik al vaak genoeg gelopen." HET VRAAGTEKEN Het is nog allerminst zeker of Remy Vasseur meedoet in Zeeuws-Vlaanderen. De Vlissinger, die drie keer als vierde eindigde in de Kustmarathon, liep twee we ken geleden een scheenbeenvlies- ontsteking op. Het is daardoor on zeker of hij zaterdag van start zal gaan. Vasseur: „Ik heb me een aantal keer laten behandelen en maandag doe ik een laatste test en hak ik de knoop door. Voel ik dan nog wat, dan loop ik niet mee. Ik denk dat ik te hard op de baan heb ge traind. De trainingen gingen erg goed, dus dit is enorm balen. Je hebt wel eens vaker last van pijn tjes maar dan ga je door. Maar dit voelde niet goed." EINDHOVEN - PSV kan morgen weer beschikken over aanvoerder Ibrahim Afeliay als Feyenoord op bezoek komt in Eindhoven. De middenvelder keert net als Orlan do Engelaar terug van een schor sing. Bij de Rotterdammers maakt Sekou Cissé na een teenblessure waarschijnlijk zijn rentree in de ba sisopstelling. De wedstrijd tussen de nummers drie en vier van dè eredivisie is voor beide ploegen van groot belang. PSV, dat derde staat, moet aanhaken bij koploper FC Twente en nummer twee Ajax. Feyenoord bezet plaats vier en zag AZ de afgelopen weken naderen. Het verschil met de Alkmaarders is nog maar twee punten. PSV is dit jaar al eens gewaar schuwd door Feyenoord. Het elftal van coach Mario Been won in ja nuari het bekerduel in Eindhoven met 0-3. UITSLAGEN GOLF Augusta (VSt). Masters. Stand na eerste ron de: 1. Couples (VSt) 66 slagen (-6), 2. Choi (ZKo), Yang (ZKo), Watson (VSt), Mickelson (VSt), Westwood (Eng) 67, 7. Woods (VSt), Kim (VSt), Watney (VSt), Poulter (Eng), Barnes (VSt) 68. VOETBAL Jupiler league. Dordrecht - Helmond Sport 0-1; Telstar - BV Veendam 1-1; Excelsior - FC Eindhoven 4-1; MW - RBC Roosendaal 2-1; SC Cambuur - FC Den Bosch 1-0; FC Omniworld - De Graafschap 0-5; FC Zwolle - FC Volendam 4-2; FC Oss - AGOW 1 -0; Fortuna Sittard - Go Ahead Eagles 2-0. WIELRENNEN Orio. Ronde van Baskenland Vijfde etappe, Eibar - Orio: 1. Rodriguez (Spa) 170 km in 4.07.52, 2. Sanchez (Spa) 0.14, 3. Valverde (Spa), 4. Horner (VSt), 5. Casar (Fra) 0.20, 22. Gesink 1.07, 40. Tankink, 41. Ten Dam 93. Mollema 9.25, 107. Engels. Algemeen klassement: 1Valverde 22.54.56, 2. Horner 0.01, 3. Rodriguez 0.34, 4. Peraud 0.38, 5. Intxausti (Spa), 6. Andy Schleck (Lux) 0.45, 7. Pinotti (Ita) 0.54, 8. Gesink, 9. Casar, 10. Devenyns 1.16, 65. Ten Dam 28.13, 68. Tankink 29.02, 97. Engels 45.40, 98. Mollema 47.22. Circuit Cydiste Sarthe. Vijfde etappe, Ab- baye de l'Epau - Sillé-le-Guillaume: 1. Ravard (Fra) 171 km in 4.14.04, 2. Sanchez (Spa), 3. Simon (Fra), 4. Delpech (Fra), 5. Roy (Fra), 6. Riblon (Fra), 43. Timmer. Eindstand: 1. Sanchez 15.36.52, 2. Machado (Por) 0.14, 3. Si mon 0.15, 4. Roux (Fra) 0.19, 5. Riblon 0.24, 6. Florenchio (Spa) 0.27, 36. Timmer 1.56. door Sven Bakker KAPELLE - De tennissers van Kapel le gaan morgen met een heel ande re insteek de competitie in dan voorgaande jaren. Hoewel het team weer uitkomt in de vierde klasse landelijk voor mannen, is het doel ditmaal niet om erin te blijven, maar om kampioen te wor den. En die kans is volgens Menno Ko- le, één van de spelers, erg groot. „Wij hebben dit jaar een team dat op volle oorlogssterkte is om kam pioen te worden", liet hij over tuigd weten. „Ik heb zo eens de te genstanders bekeken en schrok van geen enkel team." Het man- nenteam van Kapelle bestaat naast Kole uit Stef Hermus, Emiel Gide- onse, Remco Paauwe, Eelco Evers- dijk en Eric Eversdijk. Laatstge noemde raakte jarenlang nauwe lijks een racket aan, „totdat wij hem vorig jaar een paar keer als in valler nodig hadden. Dat beviel hem zo goed dat hij er dit jaar vast bijzit. Eric heeft bovendien jaren lang op hoog niveau getennist", al dus Kole. De mannen van 't Halve Maantje uit Goes spelen één klasse hoger, in de derde klasse landelijk. De Goesenaren besloten om het eer ste en tweede team samen te smel ten. „Vooral omdat het eerste team vorig jaar veel invallers nodig had", verduidelijkte Pascal van Driel. „Bovendien zijn wij goede vrienden van elkaar. En wij wil den altijd al eens een keer met z'n allen samen spelen, dus hebben we voor dit jaar de stoute schoe nen aangetrokken." Bij 't Halve Maantje spelen naast Van Driel ook Rinke van Remortel, Dennis van 't Westeinde, Ivo Walraven, Rikkert van der Wel en Bram Meulblok. Een team dat zich op pa pier kan meten met de bovenste teams in de competitie. „Vooral in de breedte zijn wij erg sterk", gaf Van Driel aan. „Ik denk dat wij vooral op het derde en vierde en kelspel veel kunnen winnen. En ik verwacht niet dat wij veel dubbels gaan verliezen, aangezien vijf van onze zes spelers speelsterkte 3 heb ben in de dubbel." Vooral de erva ring en kwaliteit in de dubbelpar- tijen zou tegen de grootste concur rent De Boskreek uit Breskens, dat uit louter jonge spelers bestaat, van doorslaggevende betekenis kunnen zijn. Het vrouwenteam van Yerseke maakt haar opwachting in de eer ste klasse landelijk. De vrouwen van De Klappers uit Krabbendijke gaan dit jaar op voor hun debuut in de tweede klasse. Sébastièn Sch lette rer Wim van Sparrentak Remy Vasseur Alwin Vermeulen ffoto's Ronald den Dekker, Ruben Oreel, Camfle Schejstraete'

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 77