En de hotelmanager was nog 261 ze? Wissenkerke ontmanteld in"1 Disco Kiekieris gooit het roer om Omleidingen door werk aan wegen Ervaringsmiddag over periode na revalidatie Samenzangavond in hervormde kerk KAMPERDUINEN UÜVI TlMllAtl* Hotel Kamperduin werd 't Veerse Duin, JtSliy Vclll ^(J IJ Iff fl« maar was voor opening al failliet. Onder "A,s ik n°9 eens teru9 mag komen op aarde-zou ik het helemoal Amadore heet het nu: Kamperduinen. HOTEL Eigenaar De Kamperduinen verwacht over vier jaar winst te maken V£ ^AVermeulen Autoverhuur zaterdag 10 april 2010 Doe mee aan de poll op www.pzc.nl/bevelanden Pearyweg 6 GOES Tel0113-561812 Web: wwv/.vermeulenautoverhuur.nl wissenkerke - De politie heeft dinsdag, nu pas is bekendgemaakt, een hennepkwekerij ontmanteld in een woning aan de Ooststraat in Wissenkerke. Er zijn 255 plan ten vernietigd. De stroom voor de kwekerij werd illegaal afgetapt. Het energiebedrijf deed hiervan gisteren aangifte. In de nacht van dinsdag op woensdag is een 28-jari- ge Noord-Bevelandse verdachte aangehouden. Hij zit vast. door Raymond de Frel 's-heerenhoek - Discotheek Kiekie- ris in 's-Heerenhoek is vanaf nu nog maar twee zaterdagen per maand open. Tegenvallende bezoe kersaantallen nopen eigenaar Kees van Damme tot deze koerswijzi ging. Hij wil zich meer op zijn par tycentrum De Geveltjes richten, dat wél goed draait. De discotheek aan de Marktstraat is al 38 jaar een trekpleister voor jongeren uit de regio. Alleen, de laatste jaren nam het bezoekersaan tal af „Op thema-avonden komen wel veel mensen af, maar de regu liere disco-avonden trokken steeds minder bezoekers. Dat is overigens conform de landelijke tendens. Jongeren zoeken ook nog ander vertier. De aantallen waren te ma ger om de disco in zijn huidige vorm draaiende te houden", zegt woordvoerder Marco van Belle. De discotheek opent daarom voortaan nog maar twee zaterda gen per maand zijn deuren voor een thema-avond. „Tot Pasen wa ren wij op vrijdag en zaterdag open tot twee uur 's nachts. Voortaan zij we twee zaterdagen per maand tot vier uur 's nachts open", aldus Van Belle. Kees van Damme wil zich behalve Kiekieris en De Geveltjes in de toe komst ook nog op 'iets nieuws' richten. „Daar willen we verder nog niets over kwijt, omdat we op dit moment nog bekijken welke ideeën haalbaar zijn. www.kiekieris.nt GOES Verkeer moet dinsdag in Goes reke ning houden met omleidingen door onderhoudswerk aan wegen. Zo wordt de busbaan op de roton de Tiendenplein verbeterd. Over dag wordt het asfalt uitgefreesd. Ter plaatse staan verkeersregelaars. Vanaf 18.30 uur is de noordzijde van Ringbaan-West afgesloten. Dan wordt de busbaan geasfal teerd. Hetzelfde recept geldt voor het gedeelte tussen Ringbaan-West en de Vogelwikkestraat. De parallel wegen van de 's-Heer Hendrikskin- derendijk blijven wel toegankelijk. GOES Stichting voor Regionale Zorgverle ning (SVRZ) en het CVA-patiënten- vereniging Samen Verder houden vandaag een bijeenkomst in Ter Valcke in Goes om ervaringen uit te wisselen over de periode na een beroerte. Patiënten die zijn uitgere- valideerd kunnen ervaringen uit wisselen, informatie inwinnen en lotgenoten ontmoeten. Er zijn des kundigen aanwezig om vragen te beantwoorden. De themabijeen komst 'Uitgerevalideerd, en dan?' begint om 14.30 uur. THOLEN hetzelfde willen doen. Precies zo!" Mission Music Concerten houdt vandaag een grote koor- en samen- zangavond in de hervormde kerk in Tholen. Daaraan verlenen jonge renkoor Jigdaljahu uit Barendrecht en mannenkoor Elim uit 's-Graven- polder medewerking. De opening en afsluiting wordt verzorgd door de Stichting In de Rechte Straat, waarvoor wordt gecollecteerd. Het dubbelconcert begint om 19.30 uur. De toegang bedraagt zes euro. Kin deren tot 12 jaar betalen drie euro. MEEST CELEZEN 1.CdK opent Kamperlands luxehotel op Veerse Dam 2.Aanrijder Dobby toont berouw STUUR TIPS NAAR bevelanden@pzc.nl len het bedrijf zelf wilde overne men. Hij nam niet alles over: de verbin tenis die de voorgaande directie had gesloten met voormalig Her man den Blijker-partner David Krouwel voor de hotelkeuken werd niet voortgezet. „Je moet geen Rotterdammers in een Zeeuws bedrijf als dit zetten. Die denken dat ze het weten, maar het is hier geen Rotterdam." Als chef-kok werd Johan Dik aange trokken. „Hij komt van het Amstel Hotel", vertelt Van Zuijlen. De kaart vertoont gangbare prijzen en, op het eerste gezicht, bekende spijzen. „Maar Dik brengt het net even anders. Verrassend. Dat is hoe je het moet doen. Vier sterren voeren, maar voor vijf sterren bie den. Vijf sterren, dat werkt niet in deze tijd van economische reces sie. Bovendien, als je vijf sterren voert, verwachten mensen dat ni veau van dienstverlening gewoon en is de verrassing weg." Als hotelmanager trok Van Zuijlen een Belg aan: Kevin Strubbe. Die leidde diverse hotels in België en trok de aandacht met zijn boek 'Etiquette is hip'. „Hij is nog een jaar de butler bij prins Filip ge weest. Dan weet je wat dienstverle ning op niveau is." Niet dat Van Zuijlen publiek wenst te selecteren in hotel De Kamperduinen. „Amadore be dient iedereen. We willen de pas santen, de strandbezoekers en de fietsers naast de appartementeige naren en de hotelgasten." Het well- nesscentrum, met diverse baden, solaria, massage- en visagiemoge- lijkheden is primair bedoeld voor de gasten op De Kamperduinen en de gasten van buurpark De Roompot. „Onze gasten kunnen daar in het zwembad, hun gasten kunnen hier naar de wellness." Na een redelijk bezet Pasen was de week rustig, vertelt de hotelexploi tant. Maar komend weekeinde is het hotel op tien kamers na (van de 53 suites en verhuurapparte menten) bezet. En Van Zuijlen is trots op één van de eerste feestboe- kingen: „De oude eigenaar van ho tel De Kamperduinen die het eer ste plan voor deze nieuwbouw had, Rinus de Regt, viert hier bin nenkort zijn vijftigjarig huwelijk." Het wellnesscentrum (boven), een door Claudia Sondervan Is dat niet riskant, een hotel een doorstart laten maken on der de naam die gedragen werd door zowel de sleets ge raakte voorganger én de bv die ten onder ging aan de ontwikkeling van het nieuwe complex? Jerry van Zuijlen, eigenaar van horeca groep Amadore lacht vrolijk op het terras van zijn nieuwste onder neming: Amadore wellness hotel De Kamperduinen. „Ben je gek? Waar zijn we nu hele maal! 't Heet hier toch geen Veerse duinen?" Zes dagen na de opening blaakt de ondernemer van vertrou wen in het hotel dat hij met men sen van zijn overige hotels en res taurants in vier weken tijd in be drijf wist te brengen, nadat hij het kocht uit de failliete boedel van Kamperduin BV. Voor ruim elf miljoen euro. „Het is geen kleine aankoop, ook niet voor Amadore. Dit drukt op al onze ondernemin gen. Maar al onze ondernemingen doen het erg goed. Over vier jaar ga ik hier winst maken", voorspelt Van Zuijlen. „Dit wordt wel heel hard werken. En het heeft tijd no dig." Het hotel was verre van afge bouwd toen het werk begin februa ri werd stilgelegd door het faillisse ment van de ontwikkelaar. Toen Van Zuijlen besloot het hotel- en appartementencomplex te kopen, was er geen personeel of inrich ting. „Ik werd gebeld door een be kende die zei, 'ik ga dat bedrijf ko pen en jij gaat het voor mij draaien'. Ik had het gebouw nog niet eens gezien. Maar wat vond ik het mooi!" Zo mooi dat Van Zuij- Directeur/eigenaar van de Amadore-horecagroep Jerry van Zuijlen. foto Willem Mieras Altijd de auto die u nodig hebt. wanneer u hem nodig hebt. Mobiliteitsoplossingen voor particulier én bedrijf. j

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 68