Pieternella Duininck-van Schaik Jannetje Elise van Loon-Sommeijer I fïlenseniinq.nl zaterdag 10 april 2010 I 43 Daar het voor ons niet mogelijk is om iedereen persoonlijk te bedanken, zeggen wij u op deze wijze hartelijk dank voor uw blijk van medeleven naar aanleiding van het overlijden van onze lieve moeder en grootmoeder Wilhelmina Jannetje Beeke-Snoep Kinderen en kleinkinderen Wolphaartsdijk, april 2010 Voor de vele kaarten, telefoontjes en persoonlijke bezoeken tijdens de ziekte, na het overlijden en bij de begrafenis van onze geliefde man, vader, groot- en overgrootvader Jan Buijs zeggen wij u hartelijk dank. Het is ons tot steun geweest. A. Buijs-Dingemanse Kinderen, klein- achterkleinkinderen Middelburg, april 2010 Hartverwarmend waren de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Cornelia Levina de Kam-Vos Hartelijk dank daarvoor. J. de Kam Kinderen en kleinkinderen Zoutelande, april 2010 Onze oprechte dank voor het medeleven van met name de buurtbewoners en andere bekenden bij het overlijden van Hannelore Lensveldt-Neukirch Het zal ons ook tot steun zijn in deze moeilijke tijd. L. Lensveldt en familie Wemeldinge, april 2010 Voor uw belangstelling en deelneming aan ons betoond na het overlijden van onze moeder Marina Tazelaar - van Gilst betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. De Kinderen. Colijnsplaat, april 2010 *ojr Voor alle aandacht, liefde en warmte die wij hebben ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van Cees zijn wij erg dankbaar. Dat Cees ook veel heeft betekend voor andere mensen, is voor ons een grote troost. Tiny Michael en Romana Rhona Voor de vele blijken van belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder en oma Nellie Does - Ganseman willen wij u hartelijk danken. Uw medeleven was voor ons een grote troost. R.H. Does Kinderen en kleinkinderen Goes, april 2010. Wij danken u hartelijk voor uw medeleven bij het overlijden van mijn echtgenote, onze (schoon)moeder en oma De grote belangstelling bij de afscheidsdienst en de begrafenis en de vele andere blijken van deelneming zijn ons tot grote steun en troost. Familie Duininck Middelburg, april 2010 Uw warm medeleven en belangstelling na het heengaan van mijn lieve zus en onze tante Clara Jacoba Griffin-Philipse Daarvoor onze oprechte dank. Mw. M. de Mol-Philipse en kinderen Dank aan hen die er voor haar waren vanuit hun hart. Dank voor de wanne belangstelling na het overlijden van onze lieve moeder en oma Lena Janna Hennekij-de Looff Nelleke en Paul Lobbezoo Paul Ralph Liesbeth en Peter Lobbezoo Emma Krabbendijke, april 2010 Uw belangstelling en medeleven na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, oma en 'ouwe' oma Adriana Maria Littooij-Davidse hebben ons bijzonder goed gedaan. Wij willen u hiervoor hartelijk bedanken. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Middelburg, april 2010 Hartverwarmend waren de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Wij zijn u dankbaar voor de steun en de troost die dit ons heeft gegeven. C.W. van Loon Kinderen en kleinkinderen Vlissingen, april 2010 Voor uw belangstelling en medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze bijzondere vader, opa en over-opa JAN MATTHEÜS MARIS zeggen wij u hartelijk dank. C.A. Maris - Maris kinderen en kleinkinderen Grijpskerke, april 2010 Voor uw medeleven en belangstelling betoond tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Adrie Stevense betuigen wij u onze oprechte dank. Het deed ons goed te zien dat hij bij velen geliefd was. Fien Stevense-de Bokx Mari en Marijke Eric, Janna Krabbendijke, april 2010 In plaats van kaarten. "Mooi is het zonlicht... lach en vergeet zorgen en leed" Graag willen wij iedereen bedanken die, in welke voim dan ook, medeleven heeft betuigd na het overlijden van onze sterke stamvader, schoonvader, opa en opapa Adriaan van Vaardegem Arjöan (Nööntje) "Vergeten doen we niet" Uw belangstelling en medeleven was hartverwarmend. Familie van Vaardegem Voor uw belangstelling en medeleven tijdens de ziekte, na het overlijden en bij de begrafenis van Christiaan Verhage zeggen wij u hartelijk dank. Het doet ons goed dat zo velen aan ons denken en met ons meeleven. Het geeft ons troost in ons verdriet. W. Verhage-Klaasse Kinderen en kleinkinderen Middelburg, april 2010 Uw medeleven tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en opa Piet de Visser hebben ons bijzonder goed gedaan. Hiervoor onze hartelijke dank! Corrie de Visser-Louws Kinderen en kleinkinderen Aagtekerke, april 2010 Voor de vele lieve blijken van belangstelling na het overlijden van mijn lieve man en onze zorgzame vader Rob de Voogd willen wij u hartelijk bedanken. Elly de Voogd-Faas Linda Robert en Chantal Vlissingen, april 2010

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 45