«jDJteLir/j Jan en Mattie Minderhoud-Wouters Gerard enTruida van Loo-Vleugel Overleden Catharina Delver - Bruce I Tannetje Tienpond - Wissekerke a 2 familieberichten zaterdag 10 april 2010 I (Tlensen nq.nl Op 15 april hopen onze ouders 40 jaar getrouwd te zijn. Als u hen wilt feliciteren bent u van harte welkom op 15 april van 20.00 tot 21.30 uur in "Anno Nu', Dorpsstraat 39-41, Oostkapelle Mark, Louis. Anna en Anthony Azalealaan 29 4356JD Oostkapelle Met verdriet hebben we kennisgenomen van het over lijden van onze jachtvriend Willem Jacobusse Hij was een gepassioneerd jager in hart en nieren. Deze passie heeft hij tot op late leeftijd kunnen uitvoeren. Wij zijn hem dankbaar dat we samen in harmonie het jachtveld hebben mogen beheren. Zijn humor zullen we zeker missen en hij zal altijd bij ons in gedachten blijven. Wij wensen zijn familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Leden Jagersvereniging "Hoedekenskerke" Wij willen onze dank betuigen voor de vele felicitaties en attenties die wij ontvingen ter gelegenheid van ons 65-jarig huwelijk. Wolphaartsdijk, april 2010 Na een goed en vervuld leven is op 88 jarige leeftijd van ons heengegaan onze innig geliefde moeder, schoonmoeder en oma Kitty 26 mei 1921 Weduwe van Piet Delver 7 april 2010 Zij omarmde het leven met alles wat op haar pad kwam in blijmoedigheid en vertrouwen. Aukje en Martijn Coster-Delver Ferdinand Dorien en Gerben Yorick Xander Jan Robert en Martine Delver-de Baan Laura en Marjolein Jeppe Guido en Jacqueline Delver-Schiebroek Duco Berend De samenkomst zal plaatsvinden op woensdag 14 april om 14:00 uur in het crematorium aan de Kruidenweg 3, 1312 SR te Almere-Stad Aansluitend is er gelegehid tot condoleren in de ontvangkamer aldaar ;W Lieve Koos We willen je bedanken voor al die leuke jaren. De jaren bij jou thuis en in de schuur. We kwamen altijd met veel plezier naar jou toe. Wat er ook gebeurde we waren altijd welkom bij jou. Wij willen de familie veel sterkte wensen. Koos wij zullen jou missen! Van Jordy, Marnix, Albert, Arno, Ramon, Teun Wij zijn geschokt door het plotseling overlijden van Koos Bolle de echtgenoot van onze vice-voorzitter Jeanette Bolle-van der Maas. Ons medeleven gaat uit naar Jeanette, kinderen en kleinkinderen. We wensen hen veel sterkte bij het dragen van dit grote verlies. Stichting Dorpsraad Oosterland We zijn geschokt door het plotseling overlijden van Koos Bolle echtgenoot van ons bestuurslid Jeanette Bolle Ons medeleven gaat uit naar Jeanette, kinderen en klein kinderen. We wensen hen veel sterkte toe in het dragen van dit groot verlies. Bestuur IJsclub "Winterleven" Oosterland De kaars leek bijna eindeloos, maar is nu gedoofd. Een leven lang zorgzaam geweest, gegeven en geloofd. Na een moeizaam begin van haar leven en een werkzaam bestaan is in alle rust van ons heengegaan onze lieve moeder, oma en overoma Maria Ruster-Tóth Sinds 27 september 1978 weduwe van Jan Ruster f 1s-Heer Arendskerke, S april 2010 Ar Majoshaza Hongarije 22 oktober 1912 Diep bedroefd zijn wij met het verlies van onze zeer gewaardeerde collega Diny Rijnberg-Traas Wij wensen haar man, kinderen, familie en vrienden veel sterkte met dit enorme verlies. Directie en collega's Miller BV Bergen op Zoom Kampen: Rien en Janny Ruster-van Oosten Sjako en AntoniekeMaron, Jannorah Eindhoven: Mariska en Kees Braamse-Ruster Anita en Jos, Rico, Sven Mariëlla en Rolf Wolphaartsdijk: Lajos enTruus Ruster-Kaaisteker Jan (in herinnering) en Els Silvia en Peter, DebbieLuuc Onze bijzondere dank gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel van Team II van Zorgcentrum 'Poelwijck', voor de goede en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Papeweg 72a, 4471 BH Wolphaartsdijk De afscheidsdienst zal worden gehouden dinsdag 13 april om 13.00 uur in de 'Catharinakerk' aan het Plein te Borssele, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in bovengenoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Zacht en halm is van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Heclwig' Lina cle Jong'-Reicliel weduwe van Arie Pieter de Jong' A Leerdam, 04-09-1928 t Middelburg, 08-04-2010 Middelburg: W. J. de Jong E. M. de Jong-Claas Marco Xander en Brigitte Carola en Matthew Romee Zwolle: R. Hi de Jong M. LI. de Jong-Lenselinh Michael en Kelly Stephai i en Chantal Middelburg: Y. J. de Steur-de Jong M. de Sleur Sashia en Jacob Wouter en Mirjam Kaatsheuvel: I. K. de Jong Raoul Raëlla Correspondentieadres: Prinsenhove 86, 4336 HD Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen maandag 12 april om 11.00 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna de uitvaartdienst zal worden gehouden. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. De aarde schuilt in een korrel zand het heelal in een bloemblad puur de oneindigheid in de palm van uw hand en de eeuwigheid in een uur. Wij geven kennis van het overlijden van onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Piet Tienpond 23 december 1912 Vlissingen t 4 april 2010 Vlissingen Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Een woord van dank aan de medewerkers/sters van Zorgcentrum "Scheldehof voor de goede zorg. Correspondentieadres: L. de Kam - Tienpond Lammensstraat 6 4381 SZ Vlissingen De crematieplechtigheid heeft volgens haar wens in stilte plaatsgevonden. Door de Here werd plotseling uit onze familiekring weggenomen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Francina Willeboer-Joosse in de leeftijd van 90 jaar. Sedert 20 oktober 2000 weduwe van Cornelis Pieter Willeboer Sterke de LIere haar kinderen en kleinkinderen met dit verlies. Middelburg: Sarnia (Ont) Canada: Monster: Amersfoort: Oostkapelle: Ermelo: Middelburg: Brackenfell Z. Afrika: Veere: Vrouwenpolder: Vrouwenpolder: L. Joosse M. Hendrikse-Joosse J.P. Kuijvenhoven J.H. Joosse-Schutte P. Volmer-Joosse W. Joosse-v.d. Bunt A. Joosse P. Joosse-Suurmond C. Luijk-Joosse H. Luijk A.J. Sturm A. Joosse J. Duvekot-Joosse W. Duvekot Neven en nichten Goes, 8 april 2010

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 44