Quality Engineer m/v Maintenance Manager m/v zaterdag 10 april 2010 ft Werkplaatsreceptionist Magazijnmedewerker KOMT U INHOUD GEVEN AAN ONZE VERPAKKINGEN? ELOCOAT ELOPAK Autobedrijf Joosse is een, op de toekomst gerichte, officieel Ford dealer met een grote vaste klantenkring en een totaal pakket aan diensten. Naast verkoop van nieuwe Ford personen- en bedrijfswagens, in- en verkoop van occasions, richt Autobedrijf Joosse zich ook op lease,finan ciering, onderhoud, repa ratie, snelservice, schade- herstel en verkoop van motorbrandstoffen. Kijk voor meer informatie over onze organisatie op onze website www.fordjoosse.nl bedrljfs- en organisatie Voor de hoofdvestiging in Vlissingen zijn wij voor onze opdrachtgever op zoek naar een: rrt/v (fulltime) Een klantgerichte professional die een optimale dienstverlening nastreeft De functie: Als werkplaatsreceptionist(e) ben je het eerste aanspreek punt voor de klant en fungeer je als 'brug' tussen de klant en de werkplaats; Je hebt zowel telefonisch als aan de balie contact met bestaande en potentiële klanten; Je draagt zorg voor een deskundig advies, waarbij je in staat bent om over zaken van (vak)technische aard të communiceren; Je informeert klanten over de inhoud, prijs en duur van de uit te voeren werkzaamheden; Je verwerkt klantvragen in werkopdrachten voor de monteurs en draagt zorg voor een optimale capaciteits planning van de werkplaats; Je bent verantwoordelijk voor het afrekenen van de werk plaatsfacturen, de kas en het beheer van leenauto's en leenfietsen. m/v (fulltime) Een resultaatgerichte medewerker met oog voor detail De functie: Als magazijnmedewerker ben je verantwoordelijk voor het optimaal beheren van de onderdelenvoorraad met behulp van een geautomatiseerd voorraad- en facturerings systeem; Je controleert en sorteert binnengekomen goederen en ruimt deze op; Je zet orders klaar; Je optimaliseert de verkoopactiviteiten op het gebied van onderdelen en accessoires; Je onderhoudt contacten met afnemers en leveranciers. Voor beide functies vragen wij: Mbo werk- en denkniveau; Kennis van de techniek is een must, kennis van de autobranche is een pré; Kennis van en affiniteit met diverse computerprogramma's; Goede communicatieve vaardigheden; Flexibiliteit; Een commerciële instelling. Voor beide functies woTdt geboden: Een aantrekkelijke functie met veel ruimte voor eigen initiatief; Afwisselend en verantwoordelijk werk; Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Heb je belangstelling? Spreekt één van deze functies je aan en ben je in het bezit van rijbewijs B, stuur dan je brief met curriculum vitae binnen 10 dagen aan OAZ, t.a.v. Astrid de Zeeuw - Beemster, Postbus 148,4460 AC Goes. Je kunt haar bereiken op tele foonnummer 0113-256600; fax: 0113-256610; e-mail: vacatures@schipperoaz.nl.; internet: www.oazvacatpres.nl. Met vediaisi wass die zee De zee word! sieeds leger De mens haalt er te veel uit Neem de blauwvintonijn. Die is gelietd. Om sushi mee te maken. Vandaar dat er intensief op hem wordt gejaagd. Het gaat slecht met de blauwvintonijn Hypermodeme- vissersvloten harken in hoog tempo de zeeën leeg Detoegestane vangstquota worden massaal over schreden Als het zo doorgaat, zal het laatste exem plaar binnen een paar jaar gevangen zijn The End Het wed-saai! wara de zee De zee wordt steeds leger. De mens haalt er te veel uil Neem de blauwvintonijn. Die Is geliefd. Om sushi mee te maken. Vandaar dat er intensief op hem wordt Het Wereld Natuur Fonds dringt aan op sluiting van de vïssenj op blauwvrntonijn en stopzetting van de handel. Veel restaurants hebben de blauwvintonijn van de menukaart geschrapt Door onze donateurs zijn we in staat om herstelprogramma's uit te voeren. Zorg voor een happy end. The Happy End Acquisitië n.a.v. deze advertentie wordt niet óp prijs gesteld. www.ondernemendoejesamen.nl Elocoat B.V. is een dochteronderneming van Elopak B.V. en behoort tot de Noorse Elopak-organisatie, die is gespecialiseerd in het vervaardigen van totaalsystemen voor vloeibare producten in kartonnen verpakkingen. De Elopak-groep beschikt wereldwijd over diverse productiebedrijven en verkoopkantoren en is onderdeel van de Noorse Ferd-groep. Elocoat vervaardigt door middel van extrusiecoating en laminatie in volcontinu- dienst gecoat karton voor de bekende Pure-Pak® verpakking. Elocoat biedt werk aan circa 100 medewerkers. Tot de coating-groep behoren de plants in Nederland, Oekraïne, Saoedi-Arabië en Mexico. Voor Elocoat in Terneuzen zijn wij op zoek naar een: Functie: Als Quality Engineer ondersteunt u de Quality Assurance Manager. Tot uw taken behoren klach tenbehandeling, intensieve contacten met klanten en leveranciers, registratie, voorbereiding, analyse en bezoeken. U analyseert interne en externe-klachten/problemen. Ten aanzien van afkeur houdt u zich bezig met opvolging, controle, afhandeling, analyse; tevens draagt u voorstellen aan voor correctieve acties en borging. Op het gebied van kwaliteitsborging ontwikkelt u activiteiten ten aanzien van audits, klanttevredenheidsonderzoeken en IS09001/2000; ook doet u voorstellen voor verbetering. U fungeert als aanspreekpunt voor proeven/trials, planning en opvolging. Indien nodig verleent U ondersteuning op kwaliteitsgebied aan plants in Oekraïne, Mexico en Saoedi-Arabië. U beheert de informatiestroom rondom specificaties (gereed product en grondstoffen) en fungeert tevens als back-up voor analisten. Profiel: Een afgeronde opleiding HLO. U bent klantgerichtheid en u verliest de kwaliteit hierbij nooit uit het oog. Een goed analytisch vermogen in combinatie met accuratesse U heeft ervaring met het werken in projectteams. In staat om collega's en (interne) klanten te.overtuigen. Een goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal (woord en geschrift). U blijft onder tijdsdruk efficiënt en effectief werken. Flexibiliteit in uw werktijden en -dagen. Bereidheid tot het volgen van opleidingen. Aanbod: Een fulltime functie in een vooruitstrevende en resultaatgerichte organisatie. Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Functie: U bent verantwoordelijk voor de coördinatie van en het leidinggeven aan de werkzaamheden, zodanig dat een optimale voortgang en afstemming van werkzaamheden plaatsvindt, met in acht name van een optimaal serviceniveau. U zorgt voor een doelmatige communicatie, procedures en systemen om zo een optimale samenwerking en afstemming ten aanzien van de (project-) werkzaamheden te realiseren. U stelt jaarlijks het afdelingsplan en -budget op. Tot slot bent u verantwoordelijk voor een optimale inrichting en uitrusting van de eigen afdeling en zorgt u voor een juiste toepassing van het HRM- en Arbo-beleid. Profiel: Een afgeronde opleiding HBO Elektrotechniek Werktuigbouw Maintenance. U heeft kennis van en/of ervaring met productieprocessen en productiemachines, besturings-, plc- en meet- en regeltechniek, hydrauliek/pneumatiek en aandrijftechniek. Enkele jaren ervaring met leidinggeven en of projectmanagement in een productie omgeving. Een pro-actieve en pragmatische houding en doorzettingsvermogen, gericht op samenwerking met verschillende disciplines. U bent analytisch sterk, flexibel, resultaatgericht en geeft mens- en taakgericht leiding. U beheerst de Nederlandse en Engelse taal goed. o U levert als managementteamlid een belangrijke bijdrage aan de totale performance van Elocoat. Aanbod: Een fulltime functie in een vooruitstrevende en resultaatgerichte organisatie. Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Heeft u belangstelling voor één van bovenstaande functies? Stuur dan uw Curriculum Vitae met motivatie naar Elocoat b.v. t.a.v. Robert Marcus (HR officer), Postbus 90, 4530 AB Terneuzen of per e-mail naar: Robert.Marcus@elocoat.nl. Sluitingsdatum: 23 april 2010. Een psychologisch onderzoek kan onderdeel uitmaken van de selectieprocedure. Kijk voor meer informatie op www.elocoat.nl, www.elopak.com en www.ferd.no Acquisitie wordt niet op prijs gesteld

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 21