if Verkoopadviseur Zuidwest-Nederland Gi(ze en Rjjen PZC KOMPAN Mercuri Urval Op zoek naar een nieuwe baan midden in de maatschappij met verantwoordelijkheid én leuke collega's? www.pzc.nl/webwinkei 4 spannende boeken Uniek pakket! X tiwos Hart voor Tilburg medewerker P&O 36 zaterdag 10 april 2010 O JobTrack.nl —8—MM8!MW8mwi Playful Living KOMPAN - Toonaangevend in speelse oplossingen. Sinds de introductie van de "wipkip" in 1970 heeft KOMPAN zich ontwikkeld tot een hoogwaardige dienstverlener op het gebied van spel, sport, recreatie en ontmoetingsplekken in de openbare en recreatieve ruimte. Inmiddels werkt KOMPAN met meer dan 700 medewerkers, verspreid over alle werelddelen, samen met gemeenten, architecten, woningbouwcorporaties en recreatiebedrijven aan openbare speeloplossingen. De plannen zijn ambitieus en daarom zoekt KOMPAN een (m/v) met ervaring bij gemeenten en/of recreatiesector De functie U bent verantwoordelijk voor het commerciële succes van Kompan in uw regio. Uw focus ligt op het ontwikkelen van bestaande én nieuwe commerciële relaties met lokale overheden en de recreatiesector. U volgt de marktontwikkelingen nauwgezet en stemt uw commerciële inspanning daarop af. U inventariseert behoeften en verwachtingen en vertaalt deze naar gewenste speelsituaties. In samenwerking met uw collega's van de binnen dienst begeleidt u het gehele traject van ontwerp, projectvoorstel tot opdracht. Tijdens de doorlooptijd van het traject bent u eerste aanspreekpunt. U werkt vanuit huis in de regio ten zuidwesten van de lijn Rotterdam - Breda en rapporteert aan de Salesmanager. Uw profiel Hbo werk- en denkniveau en minimaal vijf jaar succesvolle ervaring in een buitendienstfunctie. U begrijpt de behoefte van de klant en bent in staat deze te vertalen naar concepten en projecten. Ervaring met de inrichting van open bare ruimtes en complexe verkoopprocessen bij gemeenten en/of de reactiesector. Verder hebt u ervaring met aanbeste dingstrajecten of verkoop via tenders. U werkt graag zelfstandig maar zoekt ook actief contact met uw buitendienstcollega's en de interne organisatie in Zaltbommel (totaal 35 FTE). U beheerst de Engelse taal. Kompan biedt Een afwisselende en uitdagende functie bij de marktleider in speeltoestellen. Een groeiende organisatie die met een professionele visie streeft naar unieke speel- en ontmoetingsplaatsen voor alle leeftijdsgroepen. De mogelijk heid om een tastbare bijdrage te leveren aan de inrichting van de openbare ruimte. Een informele cultuur met enthousiaste collega's, korte lijnen en veel vrijheid. Goede arbeidsvoor waarden waaronder de mogelijkheid tot het volgen van oplei dingen, een thuiswerkplek en een auto van de zaak. Oog voor speeloplossingen? Reageer direct via www.mercuriurvai.com. U vindt de vacature onder ref.nr. 03990 of gebruik de zoekterm 'Kompan'. Bel voor meer informatie met Carmen Adams, recruiter bij Mercuri Urval, tel. 033 - 450 14 08. Zie ook www.kompan.com. GEMEENTE Meer dan een prima basis... De gemeente Gilze en Rijen zoekt een: Heb je een administratieve of secretariële opleiding? Heb je relevante werk ervaring (bij een gemeente of in de bouwwereld)? Houd je ervan om je collega's te ondersteunen en weet je van aanpakken? Kijk dan op www.gilzerijen.nl voor meer informatie over deze vacature en onze gemeente. Voor wervingsbureaus en bemiddelaars: geen klantenwerving voor deze vacature. categorie Boeken Urenlang leesplezier met deze set topthrillers van bestseller auteurs. Een spetterend pakket boeken, meer dan 1.100 pagina's spanning! Met de volgende vier titels: Het Bruidsmeisje (Ruth Rendell) Nachtlicht (Peter Robinson) Narcose (Robin Cook) Geheim dossier Odessa (Frederick Forsyth) Voor meer informatie kunt u terecht in onze webwinkel. Lezersprijs* €23,80 exclusief 4,95 verzendkosten BON SPANNENDE THRILLERSET (sets) x 'Spannende Boeken pakket' a 23,80* exclusief verzendkosten van 4,95. Levertijd met bon 10 werkdagen. Levertijd webwinkel 5 werkdagen. Klantenservice: 0900-2021352 0,45 p.g.) Het is helaas niet mogelijk uw bestelling telefonisch of per mail door te geven." Om OV GEBOORTEDATUM Hierbij machtig ik Buckeroo Payment Service om i.o.v. Wegener NieuwsMedia BV eenmalig het verschuldigde bedrag af te schrijven. I BANK-/GIROREKENING I HANDTEKENING Stuur de volledig, in blokletters ingevulde, bon in een envelop naar Webwinkel, o.v.v. 'Spannende Boeken pakket', Postbus 1090,5004 BB Tilburg. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc treft u nadere informatie aan. tilburgse woonstichting v/m 24 uur per week Tiwos werkt aan goede woningen, aan prettige buurten en aan toekomstmogelijkheden voor onze bewoners. Spreekt datje aan? Kijk dan op WWW.tiwOS.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 122